Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Jungkook Tiktok Hesabı Inceleme

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,550
Bugün twda armyler Jungkookun hesabını konusuyordu ben de bir bakayım dedim takip ettiklerini gorebiliyormusuz. Yorumlarımı paylaşayım.

Böyle ritmik müzikle videolar yapan bir dans hesabı takip etmis. Bu hesap dikkatimi çekti cidden güzel seyler paylasmislar

Cidden her türden dans hesabı takiplemiş. Bombayı sona bırakmayayım bu ablanın hesabı son 3. Videosu(armyler jk'in hetero olduguna inandık diyorlardı şakayla karışık😭HDKAHSJW)

Kpop sektörüne dönersek Somi'yi takiplemis gozumden kaçmadı

Bir tane ingilizce öğrenme hesabı takiplemis bunu nedense çoook şirin buldum

Çikolatadan her şeyi yapabilen o adamı takiplemis

Dikkatimi cekebilecek bir sey var mı diye bakarken Jay parkı gördüm

Resmi Kankitoşkosu Charlie Puthla da etkileşimi vermiş

Ben hesap kullanımını çok beğendim ana sayfası kesin güzel eglencelidir. Adeta milliyetçi jk bir sürü de koreli hesap takiplemiş es geçmemiş. Genelde dans hesapları takiplemiş araya birkaç tane ünlü isim katmış biraz ana sayfama benziyor beğendim. Bazılarını zorla takip etmis gibi hissettim😭 Weverseü falan da takiplemiş. İlk olarak Bts'i takiplemiş daha sonra seventeen daha sonra txt. Adeta favori grubu seventeen??

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,306
Çikolatadan her şeyi yapan adamı ben de takip ediyorum, gerçekten yetenekli

• Alev
Reactions: ask

İyi Düşün

Trainee
Tepki
246
Kendi gibi takipleri de minnoş.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hesabı hiç kimseyi takmadan istediği gibi kullanıyor fşhdlfheldjek beğendiği trol editler falan tam içimizde gibi hissettiriyor xlshl
Bu yüzden ifşa olduğu için pişman olduğunu düşünüyorum. Zaten dm atmayı bırakın falan diyor. Kıyamam.