Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Jungkook, Aylık Dinleyici Sayısında Tek Başına Bts'i Geçmiş

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Bu kadar az şarkıyla bu kadar çok aylık dinyeciye sahip olmak gerçekten büyük bir başarı Karşılaştırma yapmak istemem ama V jimin jungkook üçlüsünün solo başarıları neredeyse eşit olur diye düşünmüştüm ama jungkook düşündüğümden çok daha fazla etki bıraktı

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,863
Sitede "Jungkook kim yiahhh" diyen bazı malum fanlar vardı bir de geçen ŞXHSLXHLEJXKDHXJDH Jungkook ile karşılaştırdıkları kişiler şu başarısının ne kadarını gösterdi acaba? Kendi kendilerini komik duruma düşürüyorlar. Neyse valla JK best soloist of Kpop. Hatta artık global bir sanatçı.
Jungkook kim yaahh mı? AHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAA

52Hertz

2025'e kadar depresyonda
Trainee
Tepki
993
Ben içlerinden en çok jungkookun başarılı olacağını hissediyordum ama BTS bir çok yerde geçmesini beklememiştim kendisi çok başarılı bir pop şarkıcısı 😋

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Sesi de güzel şarkı seçimleri de iyi o yüzden şaşırmadım 💕😍

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Site jk başarısını küçümsedi ama millet bu adam messi Ronaldo neymarın son dünya kupasında açılış yaptı. Bu apop sanatçıları için bile büyük büyük bir olay. Zaten sesi sevilen biriydi ama orda kpop etiketinden çok daha Farklı bir etiket aldı. Scouterın jk’nin kariyerine etki etmesi çok mantıklı bir hamle de oldu doğrusu. Zaten popa aşırı yatkın bir sesi varken ve hybe’nin Kore kısmı solo planlamasını mahvetmişken en doğru hamle Kore kısmı ile iş yapmamak oldu.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Site jk başarısını küçümsedi ama millet bu adam messi Ronaldo neymarın son dünya kupasında açılış yaptı. Bu apop sanatçıları için bile büyük büyük bir olay. Zaten sesi sevilen biriydi ama orda kpop etiketinden çok daha Farklı bir etiket aldı. Scouterın jk’nin kariyerine etki etmesi çok mantıklı bir hamle de oldu doğrusu. Zaten popa aşırı yatkın bir sesi varken ve hybe’nin Kore kısmı solo planlamasını mahvetmişken en doğru hamle Kore kısmı ile iş yapmamak oldu.
Ha gidin dünyadaki en alakasız insana bile sorsanız messi ve Ronaldo’yu bilir. Teknolojinin ufacık girdiği her yerde muhakkak futbol konuşulur. Bu seneki dünya kupası zaten zirveydi.

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,863
Sitede Jungkook'a karşı çok sevgi dolu olan bazı kişiler şimdi çocuğa laf atma derdinde. Hiç şaşırtmıyorlar xlhwkxhekf Taehyung'ta da aynısı oldu. İlişkisi çıkana kadar "Bu adam çok tatlı, çok sevimli, fanlarını çok seviyor😭" cular bir anda yok olup yerine "Elini cebine koyuyor bu da egolu olduğunu gösteriyor 😠" diyecek kadar saçma bahanelerle linçleyen tayfa geldi. Şu anda Jungkook'a da cephe almışlar ama hiçbir vuracakları yanlışı veya bahanesi olmadığı için kudurup kendilerince küçümsüyorlar. Neyse valla Jungkook ile alakalı olmayan postta Jungkook'un adını geçirmeleri bile JK'u başarı standartı olarak gördüklerini gösteriyor aslında clbskcjskfhd bir ara "3 yıllık Still With You" nun rekorları ile ilgili post açmak lazım🥱
still with you zamanı geçmez eskimez öyle mükemmel bir şarkı🤤 (evet şimdi onca yazıdan takıldığım tek yer burasıydı🤭)

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
Her grupta bir kişi çok ön plana çıkar parlar jk da hep o üyeydi.Daha güzel şarkılarla solo çıkışını yapsaydı daha da ünlenirdi.Amerikadaki en ünlü idol V ile JK grubu dinlemeyen ama popüler kültürü takip edenler bile bu ikiliyi görmüştür.