Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anonim Jennie Mi Lisa Mı, Jungkook Mu Taehyung Mu?

A

Anonymous (12c0)

Hızımı alamayıp bir başlık daha açıyorum benzer tipte. Burada sadece yetenek değil sizin bu kişilere karşı kişisel duygularınız ve bu idollerin özelliklerini de katabilirsiniz tabii ki. Neden Jennie, Lisa ve Jungkook, Taehyung'u sordum derseniz bu kişiler daha fazla karşılaştırıyorlar bence. Burada amacımız şu daha iyi demek değil de karşılaştırılan bu kişilerden hangisinin size daha çok hitap ettiği.

Konu Sahibi
A

Anonymous (808c)

Jennie-Lisa
Dans:Lisa
Vokal:Jennie
Rap:Jennie
Visual:Jennie
Sahne Hakimiyeti:Lisa
Profesyonellik: Lisa
Çalışkanlık: Lisa sanki
Fan iletisimi: İkisi de iyi değil ama seçmek zorundaysam Jennie

Taehyung-Jungkook
Vokal:Jungkook
Dans:Zor biraz bu bence benim için Taehyung
Visual:Taehyung
Rap:-
Sahne Hakimiyeti:Jungkook
Profesyonellik:Jungkook
Çalışkanlik:Bilemedim,Jungkook diyeyim
Fan iletisimi:İkisi de olabilir ama Tae diyeyim.

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Hızımı alamayıp bir başlık daha açıyorum benzer tipte. Burada sadece yetenek değil sizin bu kişilere karşı kişisel duygularınız ve bu idollerin özelliklerini de katabilirsiniz tabii ki. Neden Jennie, Lisa ve Jungkook, Taehyung'u sordum derseniz bu kişiler daha fazla karşılaştırıyorlar bence. Burada amacımız şu daha iyi demek değil de karşılaştırılan bu kişilerden hangisinin size daha çok hitap ettiği.
1) Jennie müzik ve yetenek anlamında bana daha çok hitap ediyor. Karakter konusunda ikisini de takip etmediğim için konuşmuyorum bu konuda.

2) Müzik tarzı anlamında jungkook'u daha çok beğeniyorum. Ses renkleri konusunda da ikisini de beğeniyorum, bana huzur veren sesleri var tam uyurken dinlemelikler. Karakter konusunda da ikisini de seviyorum gerçekten, yazarken özlediğimi farkettim cabuk askerden döner misiniz lütfen

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

iş ahlakı, çalışkanlık, azim ve profesyonellik açısından açık ara lisa ama açıp yaptıkları müzikleri dinlemek istesem açtığım kişi jennie olurdu.

aynı şekilde açıp yaptığı müziği dinlediğim kişi jk olurdu ama aurası bana hitap eden ve takip etmesi eğlenceli olan tae gibi.

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Ay iyi ki size daha çok hitap ettiği yazmışsın yoksa objektif olmak için kendimi zorlayacaktım dkjfhkd
Benim için Lisa her zaman Jennie'den daha çok sevdiğim ve ilgimi çeken üye olmuştur. Sanırım dansın benim için diğer başlıklardan daha çok ilgimi çekmesiyle başladı daha sonra aura vs işin içine girince Lisa daha çok hoşuma gidiyor.
Jk mi Taehyung mu konusunda Jk derim hiç düşünmeden. Gerek tipi, ses tonu, aurası kesinlikle bana daha çok hitap ediyor.