Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Jyp 2023

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092

Bunu beğenen bir tek ben miyim? Birçok kişi eleştiriyordu sesini, kıyafetini, makyajını falan. Sonuçta bunu yapan JYP oppa! Ulan sahneye çıplak çıksa bile şaşıracağımı sanmıyorum. Adamın sahne performanslarında normal tarz yok ki aödmsözözzx hep çok konuşulacak şeyler giyiyor. Ben bu halini seviyorum tabi usulünce. Yani performanslara can geliyor
JYP oppanın kareografilerini pek beğenmiyorum, dans hareketleri çok saçma geliyor. Ama sesini falan beğeniyorum. Dinlerken bile yılların adamı diyebiliyorsun. Sesi, vokali falan baya iyi. Sesini çok iyi kontrol altına alıyor detone olması zor. Kıyaslama işine girmek istemiyorum (herhangi bir grup hedef değil sektördeki genel durum) ama canlı söyleyemeyen idollere bin basar. Bu cümleleri kuran çok kişi var ama artık sektörde özgünlük yok. Hep birbirinin kopyaları gibi. Yeni bi heyecan,tarz, yetenek yok...
Müziği ve sahneyi seven birisi. Olması gerekenleri yapmaktan çekinmiyor risk alan birisi
Orada olsaydım ben de büyük ihtimalle diğer idoller gibi tepki verirdim ama baya bi eğlenirdim. Doyasıya eğleneceğim bi ortama benziyor. Bu anın tadını çıkarmazsam olmazdı. Bir de idollerin tepkileri de komikti. Bazıları ben niye burdayım ya da bu adam niye böyle diye sorguluyorlar gibiydi😅

Son düzenleme:

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463

Bunu beğenen bir tek ben miyim? Birçok kişi eleştiriyordu sesini, kıyafetini, makyajını falan. Sonuçta bunu yapan JYP oppa! Ulan sahneye çıplak çıksa bile şaşıracağımı sanmıyorum. Adamın sahne performanslarında normal tarz yok ki aödmsözözzx hep çok konuşulacak şeyler giyiyor. Ben bu halini seviyorum tabi usulünce. Yani performanslara can geliyor
JYP oppanın kareografilerini pek beğenmiyorum, dans hareketleri çok saçma geliyor. Ama sesini falan beğeniyorum. Dinlerken bile yılların adamı diyebiliyorsun. Sesi, vokali falan baya iyi. Sesini çok iyi kontrol altına alıyor detone olması zor. Kıyaslama işine girmek istemiyorum (herhangi bir grup hedef değil sektördeki genel durum) ama canlı söyleyemeyen idollere bin basar. Bu cümleleri kuran çok kişi var ama artık sektörde özgünlük yok. Hep birbirinin kopyaları gibi. Yeni bi heyecan,tarz, yetenek yok...
Müziği ve sahneyi seven birisi. Olması gerekenleri yapmaktan çekinmiyor risk alan birisi
Evet When We Disco'da sesi çok güzeldi. Adamda utanma denen bir duygu yok. Kim sahneye böyle çıkmak ister? Neyse Jyp oppam slay 💅

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Bu adamdaki enerji hiç bitmiyor tam bir yay burcu erkeği tavırları davranışları falan da öyle. Bir de sahneye çıkıyorsa ilgi çekmek istemesi bana çok normal geliyor ne kadar sesini sevmesem de

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
2000 ler basi turkiye hissiyati verdi nedense nerede o gunler jyp boyle turkiye de show yapsa adama neler derler şimdi öyle bayildigim biri degil ama sesi guzel keske idol sektorunu de boyle kursalardi

liikyaliikya

Trainee
Tepki
385
Ben biraz saygı duyuyorum. Kendi jenerasyonun bırak ikinci ve üçüncü jenerasyon idolleri şarkı çıkartmayı bırakmışken adam hâlâ sahnede inanılmaz bir enerjiyle. Şarkısını severim sevmem o ayrı ama adam işine devam ettiği için beni etkiliyor.

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
Yaw bu videoyu her gördüğümde gülmeden izleyemiyorum ay o enerji,giyim, bakışlar... Hele bir yerde Kyungsoo'nun tepkisine baya güldüm.😁 Yani vokalini ben de beğendim kendisini sevmediğim için videolarını izlemekten kaçınıyordum ama bu video ile karşılaştım dedim dur bir izleyeyim bakayım ne yapacak tabii ilk baştan gülmeye başladım sonra şarkıyı söylemeye başladı wow dedim sesi iyiymiş. Ama yine de sevmemeye devam.👍🏼 Bir de bir şey soracağım bu adam halen JYP'nin CEO'su mu??
Değişmediyse eğer hâlâ CEO
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ben biraz saygı duyuyorum. Kendi jenerasyonun bırak ikinci ve üçüncü jenerasyon idolleri şarkı çıkartmayı bırakmışken adam hâlâ sahnede inanılmaz bir enerjiyle. Şarkısını severim sevmem o ayrı ama adam işine devam ettiği için beni etkiliyor.
Ben kendisini pek bilmiyorum ama müzikal anlamda sektörün mesleki devamlılığına baktığımızda adam hâlâ bir şeyler ortaya koyuyor. Bence müziği çok seviyor ve sevdiği şekilde bunu yapıyor . Yoksa bu sektörde bu kadar uzun süre müzikal anlamda faaliyet göstermek ömür törpüsü bana göre.

marin

Trainee
Tepki
639
Kulüp izleyen varsa bilir bu sahneyi görür görmez ‘Selim Songür sen misin’ dedim 😄😄😄 Selim’in o sahne tutkusunu JYP’de de görüyorum ben. Adam işini çok fazla seviyor. Yeni şeyler denemekten de kaçmıyor. Bu çok havalı bence. Herkes cesaret edemez şuna. Enerjisine ve disiplinine hayranım. Şarkılarının da çoğunu seviyorum. Arada açıp dinlediğim oluyor 🤭

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
Hayır, JYP için yeni bir CEO var artık. Ama Park Jinyoung yönetim kurulunda hâlâ etkin bir konuma sahip. Bir ara "solo kariyerine ağırlık vermek için" yönetim kurulunda ki yetkilerini de düşürdüğü konuşuluyordu ama kesinleşmedi. Ben de çok ihtimal vermiyorum açıkçası.
Bilgilendirme için teşekkür ederim. Uzun zamandır magazin işleriyle ilgilenemediğim için bilmiyordum. Düzelttiğin için teşekkürler 💜