Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İzle [K-Film Yorumlama] "Unlocked"

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
659
Uzun zamandır böyle bir yorumlama yazısı yazmıyordum aslında bu filmi geçen yaz izlemiştim ama yorumlamak bugüne kısmet oldu diyelim.
Öncelikle filmde olan başroller Im Si-wan ve Chun Woo-Hee.Film şu an hepimizin elinde olan telefonlar ve o telefonlar sayesinde insanları öldüren veya onların başına birçok kötülükler getiren insanlarla ilgili.Genel olarak iyiydi ama bazı sahneler çok çabuk geçti.Özellikle şu katilin neden psikopat olması ve bu yolu seçmesi ayrıca şu polisin oğlunu nasıl öldürmesi hâlâ soru işareti altında kalan kısımlar.Bir merak ettiğim kısmı ise filmin sonu..Beklenmedik şekilde bitti ama 2. Bölüm gelmeli bence çünkü hem açıklanmayan olaylar hem de filmin sonunda başrol kızımızın fotoğrafını alan şahıs kim onu merak ediyorum...
filme puanım: 9/10
Oyuncular da çok iyi geldi rollerinin üstesinden.Cidden bu rollerde oynamak için insana beceri gerek.Vee benim yorumlarımın olmazsa olmazı; FMV'lar.Keyifli izlemeler~☆