Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İzle [Kdrama Yorumlama] "Class Of Lies"

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
656
GENEL YORUM;Vay be, uzun zamandır bu kadar ilginç bir okul dizisi izlediğimi sanmıyorum.Bu dramada ele alınan zorbalık, cinayet, siyasi/servet yolsuzlukları vb. pek çok önemli tema var.Adaletin çoğunlukla yerini bulmasına sevindim. Öyle olmasaydı gerçekten masayı devirirdim. Sona ulaşmak karakterlerimiz için zorlu bir mücadeleydi ama onlar bunu başardılar.
AÇIKLAMALI YORUM; Dizi elit bir lisede meydana gelen gizemli bir cinayetin ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak için bir avukatın kimliğini gizleyerek olayı çözme mücadelesini konu alıyor.Dizide çok fazla karakter var ama ben başrollerin yorumlamasını yapacağım.

Yoon Kyun Sang dizide başarılı bir avukat olan Ki Moo Hyeok karakterini canlandırmaktadır. Saygınlığını tekrar kazanabilmek için bu dava ile alakalı olan bir lisede geçici öğretmenlik yapmaya başlar. Başlarda kendi menfaati için bu okula gelmiş olsa da burada gerçekleşen suçları ve bu suçların mağdurlarını gördükçe, mağdurları kendi akranlarından koruyabilmek için kolları sıvar.
7315433fc902d3ca1241d7ee560865d1.jpg
Jun dizide bir lise öğrencisi olan Yoo Beom Jin karakterini canlandırmaktadır.Zengin aile çocuklarının gittiği bir okulda okumakta ve masum gibi görünse de asla masum değil.
Jun-2.jpg
Choi Kyu Jin dizide bir lise öğrencisi olan Lee Ki Hoon karakterini canlandırmaktadır.
fullsizephoto1068405.jpg

Han So Eun dizide bir lise öğrencisi olan Han Tae-Ra karakterini canlandırmaktadır.Tae Ra piyanisttir. Saygın bir ailenin tek kızıdır. Dizinin güçlü gibi görünen aslında güçsüz kızıdır.
PYH2019071629000034400_P4.jpg
Kim Myung Ji dizide bir lise öğrencisi olan Na Ye-Ri karakterini canlandırmaktadır.Onun tek hayali idol olabilmektir.
755678ae4512c504b570d9cfc0710e15.jpg
Keum Sae Rok dizide bir beden eğitimi öğretmeni olan Ha So Hyun karakterini canlandırmaktadır.Ki Moo Hyeok ile aynı lisede öğretmenlik yapmaktadır. Öğrencilerine değer vermekte ve onları sevmektedir. Ki Moo Hyeok ile beraber öğrencilerin sakladıkları sırlarla yüzleşir.
PYH2018092009950031500_P4.jpg
Sonuç olarak 9/10 diyebilirim diziye.Ben çok sevdim ama sonlarında Yu Beom Jin'i kimin öldürdüğüne,babası yakalandıktan sonra annesinin akıbetine,şu avukatla öğretmen kadının sevgili olup olmaması konusuna değinirler diye bekledim ama olmadı🥲

Son düzenleme:

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,884
Yoon kyung sang olduğu için yayınlandığı gibi izlediğim dizi. 😍 Tüm oyuncular çok iyi iş çıkarmıştı. Jun young'u idol olarak biliyordum oyunculuğunu izlediğim ve kendisine hayran olduğum o dizi. Jun young, kötü karalterleri çok iyi oynuyor ya.
Dizi çok sürükleyici bir diziydi. Ben güncel izlemiştim diye hatırlıyorum bölüm beklemek zordu. Sonunda aşk ben de beklemiştim ama dizinin türü düşünüldüğünde olmayacağı da belliydi o yüzden o bende çok hayal kırıklığı olmamıştı açıkçası. 😁
Ayrıca yoon kyung sang, oyunculuğu konuşulması gereken biri ama adam sessiz sessiz işini yapıyor. Biraz daha konuşulmasını isterdim.

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,361
Ben bu diziyi 2 bölüm izleyip bırakmıştım ksksks. Galiba yeniden başlicam💓

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
656
Yoon kyung sang olduğu için yayınlandığı gibi izlediğim dizi. 😍 Tüm oyuncular çok iyi iş çıkarmıştı. Jun young'u idol olarak biliyordum oyunculuğunu izlediğim ve kendisine hayran olduğum o dizi. Jun young, kötü karalterleri çok iyi oynuyor ya.
Dizi çok sürükleyici bir diziydi. Ben güncel izlemiştim diye hatırlıyorum bölüm beklemek zordu. Sonunda aşk ben de beklemiştim ama dizinin türü düşünüldüğünde olmayacağı da belliydi o yüzden o bende çok hayal kırıklığı olmamıştı açıkçası. 😁
Ayrıca yoon kyung sang, oyunculuğu konuşulması gereken biri ama adam sessiz sessiz işini yapıyor. Biraz daha konuşulmasını isterdim.
Yoon Kyun Sang'ın izlediğim ilk dizisiydi ama gerçekten çok etkilendim..Allah'ım o nasıl oyunculuktu öyle! Hele sonunda havalı bir şekilde sınıfa girişi...off,çok güzell~☆
Jun'un idol olup olmadığını bilmiyorum ama karakterini çok iyi canlandırdı hatta ondan hiç şüphelenmedim bile😁
Ayrıca Choi Kyu Jin de dizide en çok gözüme batan oyuncuydu.Rolünün üstesinden çok iyi geldi.Bu dizide oynayan tüm aktörler çok fazla abartılmalı bence💫
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ben bu diziyi 2 bölüm izleyip bırakmıştım ksksks. Galiba yeniden başlicam💓
Kesinlikle başlamalısın ama sonunda küçük çaplı bir şok geçirebilirsin tabi diziyle ilgili spoiler yemezsen😁