Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu K-Netizenlere Göre En Kötü Kpop Şirketi Hangisi?

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
666
Koreli netizenler Hybe,Yg,Sm ve Jyp arasından en kötü şirketi seçiyor.Sizin düşüncelerinizi de alalım😊
Yorumlar:
•Yg hiçbir şey yapmıyor,Hybe her şarkıcı için farklı,Jyp tanıtım konusunda en kötüsü,Sm çok fazla para harcatıyor.Hepsi berbat.
•Yg..çaylakların bile geridönüşü olmadığını görünce hayranlara üzülüyorum.
•Yg duvar.
•Jyp,hiçbir şeyi beceremedikleri için çıldıracağım.
•Yg çalışamıyorlar demiyorum,çalışmıyorlar.
•Sm.
•Yg en kötüsü.
•Tabii ki Yg.
•Hybe BTS olmadan hiçbir şey yapamaz.
•Yg yapamaz demiyorum,yapmıyorlar...
•Yg ve Hybe'in BTS'e davranma şekli en kötüsü..
•Yg...aynı anda hem yapmayan hem de yapamayan bir şirket.
•Kesinlikle Yg.

Koreli netizenler en büyük 4 şirketten Yg'i en kötü şirket seçti.Sizin de yorumlarınızı merak ediyorum.Bakalım sizin yorumlarınız hangi şirkete...

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
İyi bir şirket mi var ? Kq'nun genel tavrı iyiydi en son ben bıraktığımda şimdi nasıl bilmiyorum.
Yg,Hybe,Sm, Jyp içinden de tamamen öznel yorumum Yg olur, kendisine kinim var.
Ellerinde altın değerinde olan Treasure'ı o kadar güzel harcadı ki, yani hangi akla hizmet diyor insan

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
666
İyi bir şirket mi var ? Kq'nun genel tavrı iyiydi en son ben bıraktığımda şimdi nasıl bilmiyorum.
Yg,Hybe,Sm, Jyp içinden de tamamen öznel yorumum Yg olur, kendisine kinim var.
Ellerinde altın değerinde olan Treasure'ı o kadar güzel harcadı ki, yani hangi akla hizmet diyor insan
Treasure konusunda ben de yg diyebilirim.Tamam,Darari'den sonra Yedam ayrılmayı kafasına takmış olabilir.Tamam,Yedam ayrıldı ama en azından Mashiho gitmeseydi.Sağlık sorununu bahane ettiler.Diğer grupların da üyeleri robot değil ya onlar da ara veriyorlar bazen ama şirketler hep ne zaman döneceğini açıklıyorlar.Ama yg Mashiho konusunda çok sessiz ve bu sinirimi bozuyor.

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Treasure konusunda ben de yg diyebilirim.Tamam,Darari'den sonra Yedam ayrılmayı kafasına takmış olabilir.Tamam,Yedam ayrıldı ama en azından Mashiho gitmeseydi.Sağlık sorununu bahane ettiler.Diğer grupların da üyeleri robot değil ya onlar da ara veriyorlar bazen ama şirketler hep ne zaman döneceğini açıklıyorlar.Ama yg Mashiho konusunda çok sessiz ve bu sinirimi bozuyor.
Ya zaten çıkışlarından beri sıkıntılı bir süreç çok fazla ertelediler. Taa Skz'in debut programlarında Treasure ile karşılaşmaları vardı, onun üstüne çok daha geciktirdi durdu. Sonra da doğru dürüst yönetemedi

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
666
Ya zaten çıkışlarından beri sıkıntılı bir süreç çok fazla ertelediler. Taa Skz'in debut programlarında Treasure ile karşılaşmaları vardı, onun üstüne çok daha geciktirdi durdu. Sonra da doğru dürüst yönetemedi
Ama cidden treasure harcandı.Eğer yg grubu doğru yönetmeyi becerseydi grup çok popüler olabilirdi çünkü bu çocukların potansiyeli çok fazla.Yazık oldu cidden...

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
Yg hiçbir şey yapmıyor

•Yg..çaylakların bile geridönüşü olmadığını görünce hayranlara üzülüyorum.
•Yg duvar.

•Yg çalışamıyorlar demiyorum,çalışmıyorlar.

•Yg en kötüsü.
•Tabii ki Yg.

•Yg yapamaz demiyorum,yapmıyorlar...
•Yg

•Yg...aynı anda hem yapmayan hem de yapamayan bir şirket.
•Kesinlikle Yg.
YG'ye rağmen Blackpink'in en büyük ve en başarılı kadın grubu olması takdire şayan. Başka hiçbir grup şirketine rağmen bu kadar etkili olamazdı, çok başka seviyedeler.

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
666
YG'ye rağmen Blackpink'in en büyük ve en başarılı kadın grubu olması takdire şayan. Başka hiçbir grup şirketine rağmen bu kadar etkili olamazdı, çok başka seviyedeler.
Hiçbir grup değil de hiçbir kadın grubu desek daha doğru olur çünkü BTS Hybe'nin gerçek kurucusu.BTS sıfırdan,çok küçük bir şirketle başladı ve o şirketi kendi emekleriyle büyüttüler.Fakir edebiyatı değil başarı öyküsü...

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
Hiçbir grup değil de hiçbir kadın grubu desek daha doğru olur çünkü BTS Hybe'nin gerçek kurucusu.BTS sıfırdan,çok küçük bir şirketle başladı ve o şirketi kendi emekleriyle büyüttüler.Fakir edebiyatı değil başarı öyküsü...
"Şirkete rağmen" dedim yani şirketin tüm engellerine rağmen. Blackpink K-Pop açısından bunun tek örneği dahi diyebilirim. Grubun en parlak dönemlerinde cb yaptırmamak için direnen bir şirketten bahsediyorum. Grup ne bir music showuna katılıyor ne bir törene. Aktivite konusunda çok sınırlılar zaten. Bir şirket bu kadar sorumsuz olabilir ancak. Dediğime belki Exo eklenilebilir ama işte onlarında askerlik olayı olmasa belki durumlar farklı olabilirdi bir şey diyemem.

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
666
"Şirkete rağmen" dedim yani şirketin tüm engellerine rağmen. Blackpink K-Pop açısından bunun tek örneği dahi diyebilirim. Grubun en parlak dönemlerinde cb yaptırmamak için direnen bir şirketten bahsediyorum. Grup ne bir music showuna katılıyor ne bir törene. Aktivite konusunda çok sınırlılar zaten. Bir şirket bu kadar sorumsuz olabilir ancak. Dediğime belki Exo eklenilebilir ama işte onlarında askerlik olayı olmasa belki durumlar farklı olabilirdi bir şey diyemem.
Exo da güzel bir grup en parlak dönemlerinde bazı üyeleri ayrılmasaydı onlar da sm'nin en başarılı grubu olabilirdi ki zaten öyle her şeye rağmen başarılı bir grup.

Son düzenleme:

Fuse0nfverse

Trainee
Tepki
275
Exo da güzel bir grup en parlak dönemlerinde bazı üyeleri ayrılmasaydı onlar da yg'nin en başarılı grubu olabilirdi ki zaten öyle her şeye rağmen başarılı bir grup.
Exo SM deydi bu arada ve sm in en başarılı sanatçısı😁😁Aslında üye ayrılmaları falan etki etse de en büyük etkiyi şirket EXO yu engelleyerek yaptı çünkü SM hiçbir sanatçısının şirketten daha popüler olmasını istemedi.Zamanında SM,EXO için gelen Billboard a katılma, Lollapoza daveti ve batılı sanatçılardan gelen collab tekliflerini(Örn:Zara Larsson un reddedildi ve dahası da var)reddetmeyip üzerine grubu iyi yönetseydi şu an BTS in günümüzdeki popülaritesine eşdeğer popülariteye sahip olabilirlerdi 😿

Son düzenleme:

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Yg diyorum sebebi mafyatik mafyatik etrafta dolanması, tacizler bilemem neler neler. Diğer şirketlerde masum değildir ama bu başka bir boyut gibi

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Exo SM deydi bu arada ve sm in en başarılı sanatçısı😁😁Aslında üye ayrılmaları falan etki etse de en büyük etkiyi şirket EXO yu engelleyerek yaptı çünkü SM hiçbir sanatçısının şirketten daha popüler olmasını istemedi.Zamanında SM,EXO için gelen Billboard a katılma, Lollapoza daveti ve batılı sanatçılardan gelen collab tekliflerini(Örn:Zara Larsson un reddedildi ve dahası da var)reddetmeyip üzerine grubu iyi yönetseydi şu an BTS in günümüzdeki popülaritesine eşdeğer popülariteye sahip olabilirlerdi 😿
Buna fazlasıyla katılıyorum. Tüm üye ayrılıklarına ve şirketin Exo'ya uyguladığı tavırlara rağmen Exo hala fazlasıyla konuşulan ve başarılı bir grup

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
666
Ben BTS dışında bir grupla ilgilenmediğim için bilmiyordum arkadaş da bp nin yanında exo falan diyince anlık exo yg'nin grubu düşüncesi beni sardı.kusura bakmayın😄🌷
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hiç kimse cube demedi mi gerçekten rezalet bir şirket. Büyüklerden de jyp rakipsiz promosyon yapmayı bilmiyor
4 en büyük şirket arasında seçmeler yapıldığı için kimse demedi ama eminim tüm şirketler denilseydi konu daha da uzardı