Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

K-Pop Ve İlluminati

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
3,903
Evet 2010lu yılların en fazla konuşulan komplo teorilerinden birini konuşmanın vakti geldi.Kpop ve İlluminati arasında bağ var mı?
İnternette aratırsanız çok fazla video bulabilirsiniz bu konuda.Aratmasanız bile hepimiz İlluminatinin sembolü olan tek gözün kpop idolleri tarafından çokça kullanıldığını biliyoruz.Peki sizce İlluminati gerçek mi ve kpop ile bir bağlantısı var mı?
Bence mutlaka dünyayı gizlice yöneten gizli bir güç var dünyada ve bu grubun şarkılarla vs insanları kendi etkisine almak istemesi de olası.O yüzden neden kpopun içinde parmağı olabilir.Ama ben en çok şunu merak ediyorum.Ne kadar çok idol ile anlaşırsan sırrın yayılması o kadar kolay olur.O yüzden acaba Kpop İdollerinin bu olaylarda yeri ne?

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,550
Evet 2010lu yılların en fazla konuşulan komplo teorilerinden birini konuşmanın vakti geldi.Kpop ve İlluminati arasında bağ var mı?
İnternette aratırsanız çok fazla video bulabilirsiniz bu konuda.Aratmasanız bile hepimiz İlluminatinin sembolü olan tek gözün kpop idolleri tarafından çokça kullanıldığını biliyoruz.Peki sizce İlluminati gerçek mi ve kpop ile bir bağlantısı var mı?
Bence mutlaka dünyayı gizlice yöneten gizli bir güç var dünyada ve bu grubun şarkılarla vs insanları kendi etkisine almak istemesi de olası.O yüzden neden kpopun içinde parmağı olabilir.Ama ben en çok şunu merak ediyorum.Ne kadar çok idol ile anlaşırsan sırrın yayılması o kadar kolay olur.O yüzden acaba Kpop İdollerinin bu olaylarda yeri ne?
Yarın da dark horse basligi acalimHSKAB tam 2010 olalım.

Dedigin seye yorum yapmak istiyordum da hicbir bilgim yok mlsf

Konu Sahibi
Sweet Mimosa

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
3,903
İlluminati mi bilmem ama MHJnin arkasında biri var gibi duruyor.
Demeyi nasıl unuttum ya.Aklıma bu konu blog da konuşulan mhj ve İlluminati olaylari yüzünden gelmişti.O kadın cidden belki İlluminati değildir ama mutlaka en az bir tane karanlık işler yapan biri tarafından destekleniyordur(anlatım bozukluklarından dolayı edebiyat hocamdan özür dilerim).Zaten bu tarz karanlık kişiler pedofili ile bağlantılı oluyor.Epstein(?)adası falan.

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,350
Demeyi nasıl unuttum ya.Aklıma bu konu blog da konuşulan mhj ve İlluminati olaylari yüzünden gelmişti.O kadın cidden belki İlluminati değildir ama mutlaka en az bir tane karanlık işler yapan biri tarafından destekleniyordur(anlatım bozukluklarından dolayı edebiyat hocamdan özür dilerim).Zaten bu tarz karanlık kişiler pedofili ile bağlantılı oluyor.Epstein(?)adası falan.
Evet evet bende böyle düşünüyorum illuminati degilse bile karanlık tipler mafya falan. Özellikle eta olayından sonra daha da şüphelendim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bighit hybeye geçtikten sonra yanlış hatırlamıyorsam) txt'nin geri dönüş klibinde kocaman bi göz vardı. O zaman bi olabilir mi diye düşünmüştüm.

İyi Düşün

Trainee
Tepki
246
Ben kimsenin bunların onayı isteği ve iteklemesi olmadan ünlü olabileceğini hele de dünyaca ünlü olabileceğini düşünmüyorum o yüzden kesin bir şekilde var. Amerikalı ünlü sanatçılar bunlara boyun eğse de bir süre sonra rahatsız olup savaşmaya çalışıyorlar. Bence Korelilerin batıda tanınma arzularından kime hizmet ettikleri bence umurlarında değil.

Ü

Üye silindi 187

Para ve güç doyumsuz insanoğluna her şeyi yaptırır.Bu kadar büyük paraların döndüğü sektörün hayır işi için mi para kazandığını sanıyorsunuz? Ben sanmıyorum

LadyDiana

Trainee
Tepki
202
Benim bu konudaki şahsi görüşüm eskiden sadece bir komplo teorisi olduğuydu. Fakat bir şeyleri izledikçe ve dinledikçe bunun sadece teoride olmadığını düşünmeye başladım ve hala da öyle düşünüyorum. Bu konuda benim için aydınlatıcı olan birkaç unsur var. Birincisi Kubrick'in yapımları. Ama özellikle de son yapımı "Eyes wide shut". Film baya baya olayların iç yüzünü net şekilde gösteriyor. Ve film yayınlandıktan sonra ise Kubrick ölüyor zaten. Ve ben hayatımda tonlarca korku filmi izledim ama hiçbiri beni eyes wide shut ayin sahnesi kadar rahatsız etmedi. Sadece kötü bir enerji alıyorum ve bunun kurgu olmadığına da eminim. Ayrıca Madonnanın İsrail'deki Eurovision performansı da bir başka nokta. Sözlerin anlamı, sahnedeki semboller, konuşmalar, besteler... Sadece satanizmi çağrıştırıyor. Ayrıca insanlar bazı ünlülerle bu konuda dalga geçiyorlar ya da makara yapıyorlar ama bu illuminati furyasının yeni yüzleri Doja Cat, Sam Smith ve Kim petras gibiler... Ortalıkta kendi adıma korkulacak bir şey yok ama toplumsal anlamda korkunç sonuçları olan bir durum. İzlediğimiz filmlerde, dinlediğimiz müziklerde, markalarda... her yerdeler ve bundan kaçış da yok. Beyonce, JayZ, Bill gates, Madonna, Rihanna, Kanye, Katy perry, Lady Gaga Queen Elizabeth, Elon musk, Macron gibiler de gayet de bu işin içindeler. En basitinden Macronun bu mevkiye gelirken nerelerde kimlerle çalıştığını araştırırsanız da bunu görürsünüz. Gaga'nın Judas'ı, Rihannanın Diamond performansı, Madonna eurovision performansı vs neyin ne olduğunu gösterir nitelikte. Ve ben her yerde satanizm sembolü görmekten de usandım artık. İnsanlar sembolizmi çok hafife alıyorlar ama ciddiye alınmalı. Geçenlerde Weekndin konserlerini izlerken de "Vay ne güzel performans" diyordum ki sonrasında sahnede ayin yapıp dönen ve tapınan dansçıları fark ettim. Ben böyle metafizik şeylere de inanmazdım. Ama artık inanıyorum. Kötü enerji var, kötülük var ve gözümüzün önünde. Bir şeyleri dünyaca değiştirmeliyiz ama değiştiremeyiz de. Tüm lara, medya gücü, şöhret onların elinde ve biz bu kapitalist düzende yaşayan küçük insanlarız. Bu yüzden hiçbir şeyi değiştiremeyiz. Bunun tek çıkar yolu aklımızı kullanmak ve ünlülerin desteklediği popüler fikirlerin esiri olmamak, çok araştırıp çok okuyup beynimizi medyaya kiralamamak. Ayrıca kpop mevzusu için de şunu söyleyeyim. Revel Peek a boo harici pek gözüme çarpan sembolizm içerikli bir mv de yok. Peek a boo hariç dikkatimi çeken bir müziğe pek rastlamadım bu sektörde ama apopda her 10 kişiden 9'u satanic olduğundan alışığım bunlara...

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Illuminati mi bilmem ama birileri tarafından çokça desteklediğine eminim. Ya da mark amca milletin algoritmasını buna göre ayarladı pandemide 👩🏻‍💻👩🏻‍💻

LadyDiana

Trainee
Tepki
202
Illuminati mi bilmem ama birileri tarafından çokça desteklediğine eminim. Ya da mark amca milletin algoritmasını buna göre ayarladı pandemide 👩🏻‍💻👩🏻‍💻
Sadece o değil pandemiyi bile bunlar ayarladı dostum. Hem de olay virüste değildi virüse hiç yakalanmayacak insanlara bile aşıyı enjekte etmekteydi 😃. Madonna daha pandemi olmadan eurovisionda bunun öngösterimini canlı olarak da yaptı zaten. Salgın maskeleriyle yerde yuvarlanan insanlara "Herkes geleceğe gelmiyor, herkes geçmişten ders almıyor" demesi ve performansın sonunda "Wake Up" yazmadı boşuna değildi. Korkunç değil diyoruz ama korkutucu ve bizi de etkileyen bir yanı var ne yazık ki...

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Sadece o değil pandemiyi bile bunlar ayarladı dostum. Hem de olay virüste değildi virüse hiç yakalanmayacak insanlara bile aşıyı enjekte etmekteydi 😃. Madonna daha pandemi olmadan eurovisionda bunun öngösterimini canlı olarak da yaptı zaten. Salgın maskeleriyle yerde yuvarlanan insanlara "Herkes geleceğe gelmiyor, herkes geçmişten ders almıyor" demesi ve performansın sonunda "Wake Up" yazmadı boşuna değildi. Korkunç değil diyoruz ama korkutucu ve bizi de etkileyen bir yanı var ne yazık ki...
O kadar kaotik düşünmedim ama başımıza gelen onca şeyden sonra olamaz diyemiyorum😅 Yine de pandeminin labda deneme yapılırken "yanlışlıkla" yayıldığına akıl sağlığım için inanmaya devam edeceğim cabsbnsnsj

LadyDiana

Trainee
Tepki
202
O kadar kaotik düşünmedim ama başımıza gelen onca şeyden sonra olamaz diyemiyorum😅 Yine de pandeminin labda deneme yapılırken "yanlışlıkla" yayıldığına akıl sağlığım için inanmaya devam edeceğim cabsbnsnsj
Açıkçası ben bu konuya baya meraklı olduğum için ilk günden beri kaotiktim zaten. Ve şimdi aşının yan etkilerinden yakınan insanları görünce de bu durumun medya ve sürü psikolojisinin gereği olduğunu daha iyi anlıyorum. Ama evet bu konuda çok düşünmek insanın yaşam enerjisini sömürüyor. Yine de dikkatli olmakta ve medyanın kölesi olmamakta fayda var. İyi geceler diliyorum 💁🏼‍♀️🤍

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,550
Of hele ilk çinde basladiginda millet dusup bayilip ölüyordu corona yuzunden