Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soru Kaba Biri Miyim Takılıyorum:((((

ponywinx

Judith🩷
Dance Machine
Tepki
2,850
Öncelikle beni övün ayy Ponycimm çok kibarsın diyin diye değil gerçekten merak ettiğim için soruyorum evet soruma çok az yanıt gelir aktiflik yüzünden ama olsun. Daha demin biri aradı tanıdığım, adımla seslenmesine rağmen bir dakika geçmeden yanlış numara dedi, ben de sorun değil dedim o da bir şey mırıldandı ben de kısa kesilsin hemen telefonları kapatalım diye iyi geceler dedim ve o da bir iki saniye sonra kapattı telefonu, iyi de yanlış aradıysa hemen kapanması daha doğru değil mi sonra bir keresinde ayağına aşırı kötü bastığım birinden özür bile dilememiştim neden böyle yaptım bilmiyorum, bazen bir şey bitmesi için yolda yürürken tesadüfen karşılaştığım kişilerle çok uzamasın diye bitirici cümleler kullanıyorum aa o zaman tutmiyim ben seni der gibi ve bunun gibi bir çok örnek tabi sonrasında bir şey yapmıyorum ve belli etmiyorum ama takılıyorum, kafama taktığım tek konu bu olabilir hatta, ben insanları incitmek istemiyorum kibar ve nazik olmak istiyorum (kendimi ezmeden ve ezdirmeden tabiki de) ve elimden geldiğince hemde içimden nasıl geliyorsa öyle davranıyorum

cerenly

Trainee
Tepki
3
ayağına aşırı kötü bastığım birinden özür bile dilememiştim
burada niye özür dilemediğine bağlı konu bence çekindiğin için mi dilemedin yoksa sadece dilemek mi istemedin iki tarafta da karşıdaki kişiye özür gitmemiş oluyor ama kendi içindeki tutumunu belirliyor
bazen bir şey bitmesi için yolda yürürken tesadüfen karşılaştığım kişilerle çok uzamasın diye bitirici cümleler kullanıyorum aa o zaman tutmiyim ben seni der gibi
burada da kimseyle görüşme zorunluluğumuz yok evet ama 2-3 dakika fazla konuşmaktan kimseye zarar gelmez yapılsa biri benle sohbeti kesmeye çalıştığı belli olsa kırılmış hissederdim bana yapılmasını istemezdim o yüzden başkasına da yapılmaması gerek bence yapılsa bile başka bir kişinin sana aynı tavırları göstermesine göz yummak durumunda kalıyorsun

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
Dance Machine
Tepki
2,850
burada niye özür dilemediğine bağlı konu bence çekindiğin için mi dilemedin yoksa sadece dilemek mi istemedin iki tarafta da karşıdaki kişiye özür gitmemiş oluyor ama kendi içindeki tutumunu belirliyor

burada da kimseyle görüşme zorunluluğumuz yok evet ama 2-3 dakika fazla konuşmaktan kimseye zarar gelmez yapılsa biri benle sohbeti kesmeye çalıştığı belli olsa kırılmış hissederdim bana yapılmasını istemezdim o yüzden başkasına da yapılmaması gerek bence yapılsa bile başka bir kişinin sana aynı tavırları göstermesine göz yummak durumunda kalıyorsun
Bilemiyorum sanırım o an özür dileyemedim utandım yani özür dilemeyi istemeyecek birisi değilim diğerine gelince haklısın iki üç dakika dahadan sıkıntı olmaz böyle durumlarda akışına bırakacağım bir dahakine zaten ayak üstüyse çok uzun sürmez ve aynı tavır bana sergilense kişisine göre kırılırdım sanırım ama kırılsam da yoluma devam ederdim ne yapayım yapacak bir şey olmazdı çünkü

xena

Trainee
Tepki
27
insanlık hali olabilir böyle şeyler çok takma kafana daha dikkat etmeye çalış yeter niyetin iyi sonuçta.