Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Biri Tavsiye Verebilir Mi

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Ya telefonumu sarja takıyordum sınıfta sonra yanındaki telefona çarptım dustu ve İKİYE BOLUNDU. Ben gerildim tabii kimin diye sordum. Cocuk da benim ama bolunuyordu ikiye zaten sıkıntı yok dedi. Ben de tamir ettir ben oderim dedim (bok vardı) cocuk sıkıntı yok dedi. Simdi erkek grubunun gazina gelmis bana odetecekmis ya hem de odeyebilecegim bir tutar degil aileme de soyleyemedim ne yapayim

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Çocuğa söyle,dik dur yani.Biraz akıl mantık var ben nasıl ödeyeyim onun ücretini,o anlık endişeyle söyledim vb vb olamaz mı ki
Ben para konusunda hic dik duramiyorum ki arkadasim savunur ama ben de orta yol buluyormus gibi yaparim istedigimi kabul ettiririm oyle dusundum

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
cok zengin esek gibi parasi varsa senlik bi durum yok askim. telefon coktan olmus gitmis bunu kimse de tamir edemez zaten. aon nokta sen olmussun sadece
Evt iste o yuzden isin icinden cikamiyorum

Ü

Üye silindi 189

bir sey diyim mi bence durust ol. tamir parasini odeyecek durumda olmadigini ve o an kibarlik icin oyle dedigini soyle. sonra itiraz ederse telefonun ilk basta mahvolmus halde oldugunu falan da soylersin. zaten arkadaslarinin gaziyla parayi istemis senden. arkadaslari buyuk ihtimal ailen telefonunu yaptirsin kizin parasini da kendin harcarsin falan demistir. cocuk zengin zaten sana ihtiyaci yok. bir de basta istememis zaten. kibarca konusursan kabul eder. dert etme. iki dk konusabilir miyiz siye yanina cagir halledersin.

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,855
Ben sana en baştan teklif ettiğim de kabul edecektin şimdi dolduruşa gelmişsin bu yüzden istiyorsun sorun olsaydı başta teklifimi kabul ederdin de