Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kai, Sehun, Xiumin Ve Chen'in "Cream Soda" Teaser Fotoğrafları

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Işıklandırmadan dolayı mı bilmiyorum özellikle 2 fotoğrafta çok garip durmuş. Bilmem belki zamanla beğenirim.
büyük ihtimalle ısıklandırma yüzünden garip gelmistir diğer fotoğraflarda normal görünüyo cünkü

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
sm konsept fotoğraflarını mv ile uyumlu mu yapıyor? dünküyle alakası yok bu çekimlerin eğer mv ile uyumluysa ne bekleyeceğimi bilemedim
bir de en çok xiumin yakışmış bu konsepte

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
sm konsept fotoğraflarını mv ile uyumlu mu yapıyor? dünküyle alakası yok bu çekimlerin eğer mv ile uyumluysa ne bekleyeceğimi bilemedim
bir de en çok xiumin yakışmış bu konsepte
bazıları albüm konsept fotoğrafları bazıları mv su an hangisi mv hangisi albüm cekimleri bilmiyorum ckskxjsk
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

ilk yorumum sana ahhsjajd bazı fotograflar iyi bazıları nct dream cekimi gibi olmus. oncekiyle cok alakasız, mv nasıl olacak daha da meraklandım. sehun'un garip şekilleri olan fotografı... mv'de dark bi sahneden sonra arkada bu garip şekiller ucuşmaz umarım shhshaja en merak ettigim teaser da ksoo'nun suan, bu cb kendini aştı 😄
sehunun ilk fotosunu da aespanın teaserına benzettim o sekilli baloncuklar falan aynı baya cjslxjskd ben de en cok kyungsooyu bekliyorum dünkü teaserlarda müthis görünüyodu büyük ihtimalle mv'de de merkez üye olur

Hasbully

Trainee
Tepki
154
Kainin her seferinde mask ve fem oranını mükemmel şekilde ayarlaması şaka mıdır?? Vücudu kaslı, boyu uzun, teni esmer olduğu için ve bazı erkek idoller gibi estetik ve dolgu bağımlısı olmadığından üzerine atılan her türlü feminen konsepti kaldırabiliyor. Fotoğrafları sanki albüm için değil de Vogue için çekilmiş gibi

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Kainin her seferinde mask ve fem oranını mükemmel şekilde ayarlaması şaka mıdır?? Vücudu kaslı, boyu uzun, teni esmer olduğu için ve bazı erkek idoller gibi estetik ve dolgu bağımlısı olmadığından üzerine atılan her türlü feminen konsepti kaldırabiliyor. Fotoğrafları sanki albüm için değil de Vogue için çekilmiş gibi
bayıldım bu yoruma