Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kalite Deyince Aklınıza Gelen Gruplar

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,304
Bu başlığı kesinlikle Stray Kids demek için açmadım. Söz yazarlığı konusunda kaliteli buluyorum onları. Koreografi ve performans konusunda da.

Enhypen ve Ive'ın şarkıları bana genellikle kaliteli geliyor. Blackpink'in de öyle. Benim için no skip bir diskografisi var Blackpink'in.

Itzy'yi koreografi konusunda kaliteli buluyorum.

ponywinx

Judith🩷
Dance Machine
Tepki
2,847
Exo infinite Bts twice red velvet gfriend (dağıldı biliyorum) T-ara çok grup takip etmediğim için bu kadar yazabilirim ancak 🧡

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,099
Rap, vokal, dans, visual, müzik yapma, söz yazma falan diyince aklıma sadece BTS geliyor
Performans, rap ve müzik yapmada konusunda iyi oldukları için STRAY KİDS te geliyor
Vokal kalitesi olarak ta EXO (d.o evlenmeyi düşünüyor mu bu arada)
Şarkı kalitesi diyince de TXT
Dans olarakta TWİCE

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,890
Sm grupları. Exo, shinee, tvxq, snsd, red velvet, aespa, nct, riize ve super junior. Özellikle exo ve aespa kalitenin kendisiler bence.

Yg grupları bana hep kaliteli gelir. Sevmesem de bigbang, blackpink, 2ne1, winner, ikon. Treasure severim ama kalite deyince yg grupları arasında aklıma en son gelir.

İnfinite. Aşırı kaliteli bir grup. Her şeyiyle. Özellikle kıyafet stillerini en beğendiğim grup.

İlayda

Trainee
Tepki
41
Kalite deyince benim aklıma direk seventeen ve new jeans geliyor. Farklı bir kaliteleri var özellikle de seventeenin.

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,890
Çok yükseleceğini düşündüğüm bi gruptu açıkçası kötü yönetim exo gibi onları da vurdu
Bence exo, ikon kadar kötü yönetilmedi. Hatta bence exo, ilk 7 yılında gayet de iyi yönetildi. İkon birçok hiti olan bir gruba göre çok kötü yönetildi. (Ki hit şarkıları yazan da ikon üyelerinin kendileriydi. Yani şirketleri pek de bir şey yapmadı gruba aslında)

Flâner

Trainee
Tepki
27
Ateez
Gidle
Txt
Straykids
İtzy
Enhypen
Nct
Red Velvet