Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Karabük Üniversitesinde Olan Olaylar

Uranyum☢️

Üst Yönetici
Tepki
1,369
Selam arkadaşlar, haberler doğru mu yoksa abartı mı? Orada okuyan var mı?

Karabük Üniversitesi'nde birçok öğrenci HPV ve HIV belirtileriyle hastanelere başvurdu.

Instagram'daki 'Karabük Üniversitesi İtiraf Sayfası' isimli hesapta siyahi öğrencilerle cinsel birliktelik yaşayan Türk erkek ve kadın öğrencilerin 'itirafları' gündem oldu.

peamiess

Trainee
Tepki
279
olaydan biraz sapacağım ama sosyal medya topluluklarında insanlar şöyle bir konuda bile kadınlara nefret kusmak için kendilerine yer ayırtmış gördükçe sinir oluyorum ya umursadıkları şey hastalık kapmak değil de kadınların birisiyle birlikte olması hatta tweetlerde erkek bir öğrencinin de böyle bir ilişkide bulunduğu yazmış ama sadece kadınların olması konuşuluyor hatta bu yüzden mutlu oluyorlar şu an o konuda çok sinir oldum.
onun dışında gerçek olabilir ya ben ilk sadece uçuk çıktı yazan kızı görmüştüm daha sonra diğerleri de paylaşıldı onu görünce dalgasına mı yaptılar yoksa ciddi mi bilemiyorum ama okuduğum yorumlara göre çok fazla afrikalı öğrenci varmış yani baya olası

peamiess

Trainee
Tepki
279
Ülkemin insanı şaşırtmıyor asla ya
maalesef

Daha bunu yazacaktım öyle şeyler yazıyorlardı ki resmen sinir krizi geçirdim ya. Erkekler klasik tabii şaşırtmadılar yine.

evet yüzyıllardır kendi hemcinsleri yabancı uyruklu insanlarla birlikte olurken bir sorun olmuyordu ama son yıllarda kadınların da yabancı uyruklu insanlara yönelmesi hepsini öyle çıldırtıyor ki gerçekten bu olay adına konuşmuyorum genel olarak yabancı birisiyle olan bir türk kızı gördükçe sürü gibi dizilip binlerce hakaret ediyorlar hele ki beraber oldukları kişi avrupa taraflarındansa direkt kendilerince kadınları aşağılamak için kullandıkları ve ayrıca kendi uydurdukları ‘erasmus’a giden türk kızı’ adlı saçma sapan şeyi atıyorlar gerçekten o kadar aptal topluluklar var ki sayıları da hiç az değil gerçekten bir işe yarasalar bari

peamiess

Trainee
Tepki
279
Hepsini bugün gördüm ciddili nefret ettim,etimle kemiğimle nefret ettim,midem bulandı. Resmen birleşmişler gibi aynı iğrenç tweetler okurken neye uğradığımı şaşırdım. Offf hiç Kore'den az kalır yanı yok bu ülkedekilerin, sanalda gerçek yüzleri ortaya çıkıyor aslında.
sanalda gerçek yüzleri ortaya çıkıyor çünkü gerçek hayatta bunları söyleyecek cesaretleri yok hatta onu geç geneli karşına çıksa tek cümle kuramaz böyle yapanların hepsi olmasa da büyük bir çoğunluğu ezik incel tayfadan oluşuyor ve evet maalesef ki çok fazlalar

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787
maalesef

evet yüzyıllardır kendi hemcinsleri yabancı uyruklu insanlarla birlikte olurken bir sorun olmuyordu ama son yıllarda kadınların da yabancı uyruklu insanlara yönelmesi hepsini öyle çıldırtıyor ki gerçekten bu olay adına konuşmuyorum genel olarak yabancı birisiyle olan bir türk kızı gördükçe sürü gibi dizilip binlerce hakaret ediyorlar hele ki beraber oldukları kişi avrupa taraflarındansa direkt kendilerince kadınları aşağılamak için kullandıkları ve ayrıca kendi uydurdukları ‘erasmus’a giden türk kızı’ adlı saçma sapan şeyi atıyorlar gerçekten o kadar aptal topluluklar var ki sayıları da hiç az değil gerçekten bir işe yarasalar bari
Arkadaşlarıyla fasa giden ve eşiyle birlikte aşı olmaya karar veren Ece tasere de böyle saldırmışlardı. Kendileri Rus kızlarıyla kafayı bozarken sorun yok ama😒

peamiess

Trainee
Tepki
279
Arkadaşlarıyla fasa giden ve eşiyle birlikte aşı olmaya karar veren Ece tasere de böyle saldırmışlardı. Kendileri Rus kızlarıyla kafayı bozarken sorun yok ama😒
evet evet onu da hatırlıyorum sırf bu yüzden gidip kadının özel bilgilerini bile ifşa etmişlerdi hepsi o kadar işsiz o kadar boş insanlar ki artı olarak ülkemizin güvenlik sistemi de o kadar iyi ki önüne gelen insanların sağlık bilgilerine rahatça ulaşabiliyor

Miss Korea

Visual Goddess
VIP Visual Queen
Tepki
1,096

Yani üniversiteyi hiç araştırmadım ama şundan eminim ki şu an Karabüklü olmak istemezdim yani, bu olaylar onların üzerinde iz olarak kalacak. Karabüklülere üzüldüm şu an :/

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,779
hastalık kaptıktan sonra aşı olması ve aşı olduktan sonra iyileşmeyi umması, birkaç ay önce fas'a gidip geldikten sonra hpv aşısı olduğu için or**** damgası yiyen hanımefendiye linç atanların zeka seviyesine sahip olan birinin ortaya atabileceği bir iftira gibi geldi bana. çünkü hastaneye gittiyse ve ona aşı yaptılarsa halihazırda var olan virüs için bir işe yaramaz. belki diğer hpv türleri için önlem almışlardır. demek istediğim bu kız hastaneye gidip aşı olduysa onu aşı kurtarmaz zaten ki hastane de böyle bir umut vermez. 'türk kızı orospudur' tweetleri binlerce like alıyor dolayisiyla böyle bir sinema düzenlenmiş olabilir bence. hatta öyle gibi duruyor. zeka seviyesinden ele verdiler bence hahahahahahaha

diğer bir ihtimal kızın salak olması, gittiği hastanede de ilgilenilmemiş olması durumu. bir aşının bile nasıl çalıştığını anlayamayan ahmak, cahil, eğitimsiz, koruma olmadan cinsel iliskiye girebilecek kadar sıkıntılı bir kız ve ilgisiz insanlar... çok şaşırtıcı değil. üstüne afrikada binbir çeşit virüsün kaynaması da eklenince tabii...

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,888
Ben karabük mezunuyum ama ben mezun olalı 6 yıl oldu. Okuduğum dönemde yabancı uyruklu öğrenciler vardı ama çok da fazla değildiler. Belli bir iki fakültede görürdük sadece. Olaya çok şaşırdım. Yazık hem üniversitenin itibarı mahvoldu hem okuyanlar kötü duruma düştüler. En kötüsü de bütün kadın öğrenciler zor durumda şuan. Sosyal medyada erkeklerin direk kadınlara o... muamelesi yapması da aşırı sinirimi bozdu. İtiraflarda erkekler de var yazan. Yani virüsü kapanlar sadece kadınlar değil ama yurdum erkeği yine bildiğimiz gibi maalesef.

Mevzusu geçmişken kamu spotu geçeyim. Yabancı ya da Türk fark etmez. Evlenmeden biriyle ilişkiye girecekseniz mutlaka korunun. Hatta bence sağlık testinden geçmeden kimseyle ilişkiye girmeyin. Hpv virüsü genelde erkeklerde belirti göstermiyor ama taşıyıcısı oluyorlar diye biliyorum. Hatta evleneceğiniz kişiden bile test isteyin yani. Kimsenin sözüne güvenmeyin. Sağlık bu şakaya gelmez.

Tepki
79

Orada okumuyorum da yaşamıyorum da ama daha geçen senelerde bile twitterda bu konuda bir şeyler yazanlara denk gelmiştim. Karabük'teki yabancı nüfus özellikle zenciler o kadar fazla ki misyonerlik çalışması yapan birçok kişi var, bu konuda toplantılar düzenlediklerini de görmüştüm.
Çok zor zamanlardan geçiyoruz, herkes görmezden gelmeye çalışıyor dile getireni tabiri caizse taşlıyorlar ama gerçek anlamda işgal altındayız. Ve diğer her şeyde olduğu gibi bunda da önce kadınları ateşe atıyorlar. Bunu yapan kadınları savunmuyorum benim gözümde onlar da hain ama erkekler de kadınlarla aynı şeyi hatta çoğu zaman çok daha fazlasını yaparken hem yabancı erkekler hem de Türk (Türk olduklarını iddia ediyorlar) erkekleri bize hakaret ediyor.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada orada yaşayan ve okuyan bazı Türk kızlarının yazdıklarını okudum söylediklerine göre otobüs durağında beklerken bile gelip ''Tanışalım, görüşelim'' tarzı şeyler söyleyip gördükleri her yerde kızları taciz ediyorlarmış

Tepki
79
ayrıca bu erk*klerin çinli kadın sevdası yüzünden devlet bile yıkıldı çok konuşmasınlar
aradan kaç asır geçti hala bir kadın bunların yüzüne azıcık gülse akılları başlarından gidiyor bir de utanmadan tüm suçu kadınlara atıyorlar

peamiess

Trainee
Tepki
279
askim ben burak gungor takip etmiyorum hic ama sen guzel dediysen guzeldir bi bakicam ona

sana o kadar katiliyorum ki bana da bu olayin birden patlamasi fake gibi geldi bi de erkeklerin sunlari yaptiklarini ogrenince:
Ekli dosyayı görüntüle 27265
Ekli dosyayı görüntüle 27266
bu olayin da fake olmasi sasirtmaz maalesef

ilk şu uçuk şeyi patladı o her yere yayıldıktan sonra iki üç tane daha geldi bence de sırf kızlara laf atabilmek için yapılmış olabilir bunun dışında demin bahsettiğim ‘erasmus’a giden türk kızı’ adlı rezil şeyi de incel erkek grupları yaydı ve sanki tüm yabancılar türk kızlarını cinsellik için kolay lokma olarak görüyormuş gibi konuşup durdular ve böylece bu saçma sapan algıyı oluşturdular.
onun dışında fazlasıyla takipçiye sahip hesaplar gayet normal olan videoları bilerek paylaşıp bir soru işareti atıyorlar ondan sonra al sana anında türk kızları böyle türk kızları şöyle diye binlerce alıntı cidden ben bunları anlayamıyorum ya kendi milletlerinden kadınların aşağılanmasından zevk alıyorlar resmen

peamiess

Trainee
Tepki
279
su an reklamini yapmak istemedigim icin isim vermeyecegim twitter'da bir incel tipi nerede okudugu falan ifsa oldu uglyshaming bodyshaming asla yapmicam twitter ses odalarinda unide ona dik dik bakan gruplardan korktugunu, yaninda bicak tasidigini soyluyo wlsmwkdkowks twitter'da kadinlara karsi aslan kesiliyo ama allahin maymunu bu yasina kadar annesi bakmis bi de

incellerin tek sorunun kisa boylu olmalari oldugunu sanmasi ayri bi olay
boylesine ezik olmak yerine azicik beyinlerini kullansalar aslinda olayin sirrini cozecekler ama boyum soyle, tipim boyle kaymis kizlar bana bakmiyo diyerek mal mal konusmayi tercih ediyorlar ve bir de en onemli detay istedikleri ve onlara bakmayan kizlar da genelde kendi klasmanlarindan katlarca ust seviyede olanlar ndfjepemoelwme onlar seni ne yapsin ya

opia

Trainee
Tepki
124
zonguldak'ta oturan bir yakınım birkaç sene önce bahsetmişti bu yabancı öğrenci meselesinden de şaşırmadım nedense. vakıf üniversitesinde okuyorum ve okulumun 1/3 zenci öğrenci. ben 3-4 zenciyle sözlü tartışmaya girdiysem orayı hiç düşünemiyorum.