Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Karina Ve Jaewook Ayrıldı 💔

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,783
Jaewook’un şirketi onayladı. Jaewook bir film çekiyor ve buna odaklanmak istiyormuş. Birbirlerini desteklemeye devam edeceklermiş

ay ne diyeceğimi bilemedim. biraz üzüldüm. jaewook tam karina'ya göreydi bence. centilmen birine benziyordu ve tam ana kuzusuydu😭😭😭😭😭 neyse ikisine de sonsuzzz mutluluklar dileyelim

Konu Sahibi
canimbanabas

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,783
YA AMA HAYIR 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

SIRF O SAÇMA SAPAN İNSANLAR YÜZÜNDEN OLDU NAZAR DEĞDİ ÇİFTİME 😭😭😭😭

Ne yapalım mutluluklar diliyorum ben de 🥲 ama bir yanım hep buruk kalacak işte
off ben de üzülmem zannediyodum ama biraz üzüldüm ya niye böyle oldu ökashcökabcljbasiuchpkcnbljeebj valla bu devirde hem centilmen hem boylu poslu yakisikli birini bulmak zor 😿 neyse umarim karinam yine aglamaktan gözlerini sisirmemistir😔

Konu Sahibi
canimbanabas

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,783

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,357
Jaewook’un şirketi onayladı. Jaewook bir film çekiyor ve buna odaklanmak istiyormuş. Birbirlerini desteklemeye devam edeceklermiş

ay ne diyeceğimi bilemedim. biraz üzüldüm. jaewook tam karina'ya göreydi bence. centilmen birine benziyordu ve tam ana kuzusuydu😭😭😭😭😭 neyse ikisine de sonsuzzz mutluluklar dileyelim
Ana kuzusu mu o zman karinam iyi ki kurtulmus

Konu Sahibi
canimbanabas

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,783

Miss Korea

Visual Goddess
VIP Visual Queen
Tepki
1,096

çok yakışıyorlardı 😭

Konu Sahibi
canimbanabas

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,783
hem uzuldum hem uzulmedim de karisik duygular icerisindeyim 😞 ama ben ayrildiklarini dusunmuyorum boyle sacma bir sebep mi olur bence gelen tepkilerden dolayi ayrildik dediler arkada iliskilerini rahat rahat yasayabilmek icin
ben de böyle bi sebepten ayrildiklarini düsünmüyorum. yeni tanismislardi zaten daha flört asamasindayken birdenbire sevgililer dendigi icin garip bir ortamin icine girdiler. (COK KORKUNC BU ARADA) bence fikirleri pek uyusmadigi icin ayrildilar tabii cidden ayrildilarsa😭😭😭😭

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
658
Hepsi kendine fan diyen benciller yüzünden oldu.Bu kadar kötü tepki göstermeselerdi çift daha iyi yerlere gidebilirdi.Han Soohee ve sevgilisi için de aynısı geçerli.Hyeri ile onun arasında neler olduğu bizi ilgilendirmezdi.Önemli olan güzel bir çift olmasıydı.Fanlar gerçekten hayal kırıklığından başka bir şey vermedi onlara...