Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

🍂🍂🍂kendimi Ifşalıyorum Letsgooooo🍂🍂🍂

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
gül'ün kendini ifşaladığı başlıktan sonra dedim ki bi dk ya ben de neden yapmıyorum bunu LKDŞİGKFİHKSDİHŞLKFŞHİKŞLİKHŞS biraz heyecan arıyorum o yüzden başlayalım..
forumun çok durağanlaştığı ve sıkıntıdan patladığım bir gün yeni bir persona yaratmaya karar verdim. bu persona benim tam zıttım olmalıydı çünkü oynaması daha eğlenceli olur diye düşündüm. dinine düşkün, inanılmaz hassas, bts, snsd, gfriend falan dinleyen, sonbahar aşığı o kızı yarattım..
amacım hiçbir dinle, fan kitlesiyle dalga geçmek değildi dediğim gibi kendimden zıt biri olsun istedim. v'nin sonbahar tarzı şarkıları gelince de army olsun bari bizim sonbahar kız dedim OŞKSRTİPOSRTKJGSŞLDHJKŞLDFHKŞ artık o hesaba girmeyi düşünmediğim için de ifşalıorm.. @rüyalardabuluşaım benim arkadaşlar👉👈
ondan sonra ortaya çıkan kötü rüya taklidi başarısız troll hesaplarıyla hiçbir alakam yoktur.
yazan: bbequitedontcry
yöneten: bbequitedontcry
oynayan: bbequitedontcry
izleyen herkese teşekkürler güzel bir kişilikti🍂☺️

Konu Sahibi
bbequitedontcry

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Hacca gidip Hacı Rüya olacaktı daha? Sahura kaldıracaktı tüm forumu...
İslamın 5 şartını uygulayamadan vefat etti...
biraz daha devam edersem kişilik bölünmesi yaşayacaktım ciklet..özr dilerim hacı rüyayı görmek ben de çok isterdim ama

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Facebook’tan geldim diyince gerçek olduğuna çok inanmıştım 😢 trol olduğunu bilenler de in misiniz cin misiniz arkadaşş nasıl bildiniz lann Kızın üstüne trol diye gidiyorlar ne kadar acımasızlar püüğ diyordum kdjdjdjdjdk
Troll olmadigini dusunenler nasil bi tepki verecek acaba ahwşfmwşföwlfö
Dolandırılımış,kandırılmış,aldatılmış ve 3 çocuğuyla arkada bırakılmış hissediyorum.Favori userım tarafından kandırıldığım için artık kimseyi sevemiyeceğim 😭

Konu Sahibi
bbequitedontcry

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Facebook’tan geldim diyince gerçek olduğuna çok inanmıştım 😢 trol olduğunu bilenler de in misiniz cin misiniz arkadaşş nasıl bildiniz lann Kızın üstüne trol diye gidiyorlar ne kadar acımasızlar püüğ diyordum kdjdjdjdjdk

Dolandırılımış,kandırılmış,aldatılmış ve 3 çocuğuyla arkada bırakılmış hissediyorum.Favori userım tarafından kandırıldığım için artık kimseyi sevemiyeceğim 😭
sana kıyamammmm..şöyle düşn rüyanın gerçek olmasındansa troll olması daha hayırlı değil mi dünya için???? dolandırılmadınnnnnn

Konu Sahibi
bbequitedontcry

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
respect diyorum(y) daha kaydolmadan önce biri beni yine dışlıyorlar başlığı açmıştı da onun konusunu okurken bile senden bi tık tırstığımı hatırlıyorum öyle diyeyim. sen anla ne zmandır favori kaos perimsin:LOL::LOL:
ya o konularda gerçekten çok sinirim bozuluyordu çünkü bir şey yapmadığımız halde devamlı suçlanıp hakaret yiyen taraf bizdik. o yüzden oralarda sert çıkıştığıma bakmayın hep o yönde değil tavrım. korkmayn benden 🤏 :love:

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Abdulhamit sevmemesinde birsey vardi zaten 😂😂 ama ne yalan soyleyeyim sen olacagini tahmin etmezdim en iyi performansinda Nayna olayiydi net bende diyorum @Bloom🔥 ve bu kisilik nasil bir araya geldi yine hic anlamadim yani iki hesaptan da yorum birakirken 😂😂 neyse nerede yaprak gorsem seni hatirlarim artik zaten gicik olmaya baslamistim emojiye bitirdigin iyi oldu 😅😅💗

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 192

gül'ün kendini ifşaladığı başlıktan sonra dedim ki bi dk ya ben de neden yapmıyorum bunu LKDŞİGKFİHKSDİHŞLKFŞHİKŞLİKHŞS biraz heyecan arıyorum o yüzden başlayalım..
forumun çok durağanlaştığı ve sıkıntıdan patladığım bir gün yeni bir persona yaratmaya karar verdim. bu persona benim tam zıttım olmalıydı çünkü oynaması daha eğlenceli olur diye düşündüm. dinine düşkün, inanılmaz hassas, bts, snsd, gfriend falan dinleyen, sonbahar aşığı o kızı yarattım..
amacım hiçbir dinle, fan kitlesiyle dalga geçmek değildi dediğim gibi kendimden zıt biri olsun istedim. v'nin sonbahar tarzı şarkıları gelince de army olsun bari bizim sonbahar kız dedim OŞKSRTİPOSRTKJGSŞLDHJKŞLDFHKŞ artık o hesaba girmeyi düşünmediğim için de ifşalıorm.. @rüyalardabuluşaım benim arkadaşlar👉👈
ondan sonra ortaya çıkan kötü rüya taklidi başarısız troll hesaplarıyla hiçbir alakam yoktur.
yazan: bbequitedontcry
yöneten: bbequitedontcry
oynayan: bbequitedontcry
izleyen herkese teşekkürler güzel bir kişilikti🍂☺️
Demek artık rüyalarda buluşamayacağız...