Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kep1Er Dağıldıktan Sonra Üyeler Ne Yapacak?

HYS

Trainee
Tepki
186
kep1er çok konuşulan bir grup değil ancak yine de böyle bir konu açmak istedim hem de biraz içimi dökmüş olurum

öncelikle girls planet sürecinden başlamak istiyorum özellikle de produce serisinde hile olduğu kanıtlandıktan sonra insanların bazıları girls planete boykot yapmıştı bu yüzden grup debuttan önce de zaten izone zb1 w1 gibi aman aman beklenen bir grup değildi debut zamanına gelecek olursam wa da da'yı çoğu kişi sevmemişti (ben sevmiştim o ayrı bir şey) ancak yine de grup iyi ya da kötü bir şekilde konuşuluyordu ve bayağı kişinin gruba ilgisi oluşmaya başlamıştı ancak tam bu sıralarda wakeone aptal gibi gitti kızları queendoma gönderdi ve zaten final performansı hariç grubun çoğu performansı çok beğenilmedi hatta ilk performansları için pannda konu açıp orada performansın kötü olduğunu konuşuyorlardı neyse zaten queendomda oldukları için başka etkinliklere fln çok katılamadılar ve grup o sırada neredeyse unutuldu daha sonrasında up! şarkısını çıkardılar ve o şarkı biraz da olsa sevilmişti özellikle de queendom sırasındaki duraklamadan sonra grup biraz konuşuldu ancak daha sonrasında we fresh şarkısını çıkardılar ve neredeyse dinleyen herkes şarkının çok kötü olduğunu düşündü ve iş işten geçti çoğu kişi fandomdan ayrıldı genel dinleyiciler bile grubu artık dinlememeye başladı daha sonra giddy çıktı ve biraz da olsun beğenildi tabi bu anlattığım süreçlerde grup korede ve globalde iyicene yok olmaya başladı albüm satışları düştü wa da da sırasında girdikleri çoğu charta girememeye başladılar japonyada hala iyiler gerçi o başka bir şey neyse gelelim şimdi asıl konuya

yujin: oyunculuğa başlar gibi idol olarak devam edeceğini düşünmüyorum
mashiro: japon bir idol grubuna fln gider gibi
xiaoting: çine gider bence zaten popüler biri
chaehyun: bu kız bana harcanacak gibi geliyor umarım popüler bir grubun üyesi fln olur ama bence solo olarak ost falan çıkarır korede fandomu da iyi
dayeon: kendi şirketine geri dönüp tekrar debut yapar(grup olarak)
hikaru: xg üyesi olur
hiyyih: hybe bence hiyyihi kapar hemen kızın fandomu bayağı güçlü zaten kısacası hybeda grup olarak tekrar debutlar
youngeun: grup dağıldıktan sonra chaehyunla beraber ne yapacağını en merak ettiğim üye bana kalırsa grubun en yetenekli üyesi inşallah popüler bir grubun üyesi olur
yeseo: başka bir grupta tekrar debut yapar

şahsen bir kep1ian olarak hiyyih ve xiaoting hariçdiğer üyelerin çok ta ses getireceğini düşünmüyorum belki biraz da mashiro ve chaehyun ses getirebilir onun dışında diğer 5 üye bence normal bir şekilde devam eder umarım youngeun ve chaehyun hak ettikleri değeri bir şekilde görmeye başlarlar
benden bu kadar çok kişinin bu haberi okuyacağını sanmıyorum ama dediğim gibi içimi dökmem istedim bb

Konu Sahibi
HYS

HYS

Trainee
Tepki
186
grubu çok bilmiyorum yujin'i clc'den tanıyorum ama bence bu son grubu olur. Xiatingi çok duyuyorum ve tam merkez üye olabilecek biri bence keşke merkez o olsaydı (chaehyun merkez diye biliyorum). Ya çine döner ya da tekrar çıkış yapar daha genç. Hybe zaten idolleri tek tek topluyor hiyyih net hybea geçer bence.
Diğer kızları hiç tanımıyorum ama umarım grup olarak önümüzdeki süreçlerde parlarlar ben birkaç video izlemiştim grup dinamiklerini beğenmiştim. performans olarak ödül törenlerinde viral olacak bir şey yapsalar bence önyargı kırılır. Queendomda chaehyun'un yüksek notası çok konuşulmuştu
Girls planette chaehyun 1. olmuştu zaten 1.olan center oluyor ama chaehyun hiçbir zaman şarkılarda center vb olmadı ama center xiaoting de değil garip bir durum var yani kısacası grupta center yok gibi bir şey

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Xiaoting ve Hikaru en dikkatimi çeken üyeler. Umarım iyi bir grupta çıkış yaparlar.

• Beğen
Reactions: HYS

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Dayeon muhtemelen tekrar debutlayacak ama isteğim büyük şirketlere geçmesi yönünde çünkü jellyfish de parlayabileceğini sanmıyorum.
Hikaru xg
Xiaoting Çin
Yeseo,mashiro,youngeun,hiyyih,chaehyun tekrar debut
Yujin ya solo döner ya da oyunculuğa geçer ya da her ikisi de

• Beğen
Reactions: HYS

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Xiaoting merkez olamaz. Görsel olarak diyorsan uyabilir fakat center olacak kadar iyi değil. O 'fierceness' yok bu kızda, GP999 izlemiş biri olarak söylüyorum. Mesela Cai Bing ya da Fu Yaning debut yapmış olsaydı onlar olabilirdi, fakat onlarda yetenek olarak geride kalıyor.
Xiaotingde center vasfı yoksa diger kızların hicbirinde yok