Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kıl Ağda Kaş Acı

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Arkadaslar ben bu acıdan bıktım ya kaş aldırmaktan ozellikle hem param gidiyor hem canım yanıyor bıktım ya. Bir de gür ve hassas cilt oldugu icin kas aldirirken dudak üstü aldirirken kanıyor. Sizin cozumunuz var mi buna?

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Benim canım aşırı tatlı o yüzden kendimce çözüm buldum : Kaş usturası
He %100 etkili bir çözüm değil yine de bir süre sonra kuaföre gitmem gerekiyor ama bir aciliyetim olduğunda kaş usturası beni kurtarıyor
Ben bir ara kaslarimi kazitmayi dusundum tamamen
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kas aldirmak benim de cok canimi acitiyo. Benim kaslarim oyle gur degil ama az da degil. O yuzden 3 ayda bir kas biyiga gidiyorum. Osure icerisinde aklima geldikce 2-3 kas kilini kendim kopariyorum ki aciyi uzun zaman dilimlerine boleyim aodjaksjsaa boylece kuaforde daha az aci hissediyorum. Artik elimde alsiti 5-6 ayda bir gidiyorum.
Ben 2 haftayla bir ay arasinda falan gidiyorum ya masallah kaş köklerime

aslı

Rookie Idol
Tepki
702
Bıyık çok canımı yakıyor kaşımı hiç aldırmadım(evet linçlemeyin) canım acır diye bu yaz aldırıcam..

aslı

Rookie Idol
Tepki
702
Kıllarım baya bir fazla çok sorun oluyor

• Beğen
Reactions: ask
Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Kaşımı bir kez aldım ona aldım bile denmez gerçi şekli kendimi bilmdim bileli düzgün oldupu için uzakşarda tek tük vardı yüz usturasıyla daldım. Bıyık bir süre ağda ile aldım ama ara çok uzuyodu ister istemez onu da artık yüz usturasıyla alıyorum

Yüz usturasını kim bulduysa allah razı olsun. Eğer çok kıl sorununuz yoksa kullanın derim.
Bende gür cikarmisti bayagi bir daha almadim biyigi onunla

Bıyık çok canımı yakıyor kaşımı hiç aldırmadım(evet linçlemeyin) canım acır diye bu yaz aldırıcam..
Çok acıyorrrrr

Bende gür cikarmisti bayagi bir daha almadim biyigi onunla

Çok acıyorrrrr
Neyse bir tane kucucuk kıl canımı nasıl yakabilir diye kendimi inandirip almaya devam

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,079
Ben evde kendim ağda ve iple alıyorum :/ şu an epilasyonda indirim bekliyorum. Bir yüz epilasyonu denicm. Epilasyo ile baya azalıyor kıllar ama kişiden kişiye çok değişim gösteriyor o yüzden %100 öneremem. Ustura yapanları çok gördüm ama hiç denemedim onu da merak ediyorum 🧍🏻‍♀️
İple nasıl alıyorsunuz ya asla beceremiyorum. Ustura da çok bireysel bir şey bence, kendinde deneyip görmen lazım

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Kaşlarım neyse ki gür ve dağınık değil. O yönden annemin genlerine şükrediyorum. Çıkan yerleri de ben kendim alıyorum. Bıyık kısmı da yumuşak çıktığı için şu kaş makaslarıyla köküne kadar kesmeye çalışıyorum. Ağda yapınca hep o kısım sivilceleniyor bende :(

Karınca yağı deneyenler var mı kaş üstü ve bıyık bölgesi için? Azaltıyor bayağı diyorlar?
Asiri azaltiyor agdalayip sür. Ben bir iki kere ypmamama ragmen bacagimda cikmayan bir suru bolge var

Ü

Üye silindi 25

benim kaşlarım konusunda pek bir problemim yok sadece fazlalıkları iki dakikada kendim toparlıyorum. bıyık için de şu telli şeyler var ya onlarla alıp sonra ipl yapıyorum. 2-3 haftada bir çıkıyo ipl sayesinde. lazere gitmek istemiyosanız ipl cihaz öneririm (y)

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,079
Kaşlarım neyse ki gür ve dağınık değil. O yönden annemin genlerine şükrediyorum. Çıkan yerleri de ben kendim alıyorum. Bıyık kısmı da yumuşak çıktığı için şu kaş makaslarıyla köküne kadar kesmeye çalışıyorum. Ağda yapınca hep o kısım sivilceleniyor bende :(

Karınca yağı deneyenler var mı kaş üstü ve bıyık bölgesi için? Azaltıyor bayağı diyorlar?
Ay sivilceden bahsedilmişken ne zaman bıyığımı alsam veya aldırsam hemen o bölgede sivilce çıkıyor buna karşı bir çözümü olan var mı acaba

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
Benim canım aşırı tatlı o yüzden kendimce çözüm buldum : Kaş usturası
He %100 etkili bir çözüm değil yine de bir süre sonra kuaföre gitmem gerekiyor ama bir aciliyetim olduğunda kaş usturası beni kurtarıyor
olduğundan daha fazla kıllanmaya neden oluyor mu bıyık falan da alan var diye biliyorum sence alınır mı onunla

denedim ben cidden azaltıyor düzenli kullanımda tamamen bittiği söyleniyor ama henüz düzenli kullanamadım

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,079
olduğundan daha fazla kıllanmaya neden oluyor mu bıyık falan da alan var diye biliyorum sence alınır mı onunla
Ben bıyık da alıyorum, acil zamanlarda kurtarıcım ama hemen çıkıyor 1-2 güne.Alması çok kolay bu bir avantaj can da yakmıyor bende bir artış da olmadı. Ama bu benim tecrübem sende nasıl olur denemeden bilemezsin

Snape

Trainee
Tepki
91
Ben evde kendim ağda ve iple alıyorum :/ şu an epilasyonda indirim bekliyorum. Bir yüz epilasyonu denicm. Epilasyon ile baya azalıyor kıllar ama kişiden kişiye çok değişim gösteriyor o yüzden %100 öneremem. Ustura yapanları çok gördüm ama hiç denemedim merak ediyorum 🧍🏻‍♀️
Ben de epilasyon almayı düşünüyorum hangi markayı önerirsin

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
İlk önce bacağında dene kılları kalınlaştırıyo mu diye ama bunu en az 1 2 ay felan dene çünkü ilk yaptığında normal çıkıyor ama yaptıkça kalınlaşmaya başlıyor. Eğer bacağında kötü bi etkisi olmadıysa yüzünde de olmaz diye düşünüyorum ben böyle analiz ediyorum kendimi
teşekkür ederiim