Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kol Kılı

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Yine twitterda su an Türkler arasında viral bir konu ve full kol kılı almayan kadınları lincliyorlar. Ben de tabii isteyen alsın tarafındayım ama herkes sanki en kılsız milletmisiz gibi davranmis kol kıli zorbalamis cidden cok sinirlendim. Hijyenik degil diyorlar da,hijyenik degil denmesi ayrı sacma, o zaman sakal basli basina hijyenik olmayan bir sey ilk onu mu elestirseniz??

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Kol kılının nesi hijyenik değil bende almıyorum çünkü lazeri bekliyorum cildim ağdalık veya jiletlik değil hassas ve ince bir derim var türk erkeklerinin kadınların kılını konuşmasından gına geldi önce kendi koltuk altarını ve genital bölgelerindeki ormanı budasınlar asıl oralar hijyenik değil
Ben arada alıyorum puruzsuz gormek istersem arada almıyorum. Hem kadınlar da asiri linclemisler?? Kendilerini prenses hissediyorlarmis almayan erkek gibiymis zooort kimseye prenses(!) gibi olma borcumuz yok bir tık zorbalık ama bunu diyenlerin de prenses olmak icin tek sorunu kol kılı degildi💀
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Cidden cok sinirlendim ya tartistigimiz konuya bak ben de jisoo diorun su etkinligine katilmis makyaji nasil olmus boyle seyler konusalim istiyorum

robloxpro

Trainee
Tepki
128
şahsen beyaz tenli ve çok kıllı olan bir insan olarak ben kendimkilerden aşırı rahatsız oluyorum ama kol kıllarım olmadı mı da güneşte (güneş kremi bile olsa) çabuk yanıyorum hatta yara bile oluyor. bırak hijyenik olmamayı bir nevi filtre görevi görüyorlar benim için. ben de sarartıyorum sadece. başkasında görsem "ıyy maymunun koluna bak mağara adamı 🤮🤢🤢" da demem kendi kararı sonuçta ve kol kılının ne koku yaptığı var ne başka bir şey bence koltuk altı ve genital bölgeler dışındaki kıllar kişinin tercihine bırakılmalı. her kıla da "hiç hijyenik değil 😡🙅🙅" diyeceksek de kafayı kazıtıp gezelim artık ne saçmalık 🤡

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
şahsen beyaz tenli ve çok kıllı olan bir insan olarak ben kendimkilerden aşırı rahatsız oluyorum ama kol kıllarım olmadı mı da güneşte (güneş kremi bile olsa) çabuk yanıyorum hatta yara bile oluyor. bırak hijyenik olmamayı bir nevi filtre görevi görüyorlar benim için. ben de sarartıyorum sadece. başkasında görsem "ıyy maymunun koluna bak mağara adamı 🤮🤢🤢" da demem kendi kararı sonuçta ve kol kılının ne koku yaptığı var ne başka bir şey bence koltuk altı ve genital bölgeler dışındaki kıllar kişinin tercihine bırakılmalı. her kıla da "hiç hijyenik değil 😡🙅🙅" diyeceksek de kafayı kazıtıp gezelim artık ne saçmalık 🤡
Asağılik kompleksi olmus galiba koreli vloglari izliyordum cogu kisi biyigini almayi falan unutuyormus (zaten az cikiyormus da) hic de dert etmiyorlarmis en azindan farkli 3 kisiden oyle duydum

robloxpro

Trainee
Tepki
128
Asağılik kompleksi olmus galiba koreli vloglari izliyordum cogu kisi biyigini almayi falan unutuyormus (zaten az cikiyormus da) hic de dert etmiyorlarmis en azindan farkli 3 kisiden oyle duydum

o taraftaki insanlar genel olarak bizden daha kılsız haliyle kılın bize kıyasla daha anormal olması lazım ama tiktokta sağda solda gördüğümde bacak kılı olsun yüz kılı olsun çok takmıyorlar bizde de kız erkek farketmeksizin genel olarak maşallahımız var(🥲) ama kılın kökleri gözükmeye başladığında bile "hoaaa kılı var kıllı 😲😱😱'' diye ferihalık yapıyorlar korelilere çok laf atıyoruz kendilerine self-hate yaptıkları için ama bizim de çok farkımız yok. ne yapıcaz biz bu self-hate'i 🤡

Ü

Üye silindi 187

Fiyattan ziyade doktor kontrollü hastanelerde yaptımanı öneririm.Aleksandrit diye kandırıp başka makinalarla lazer yapan firmalar var ben de bu kurbanlardan biriyim özellikle güzellik merkezleri bunu çok yapıyor en iyisi hastanelerde yaptırmak.Diğer türlü hem çektiğin acıya hem de paraya yazık oluyor.
Bu arada yakın zamanda lazere giden varsa fiyatlarını söyleyebilir mi? Piyasa ne durumda bilen fldlgşeşşfşsşf

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
ben kıl sevmediğim için alıyorum almayan bir arkadaşım var demek ki rahatsız olmuyor, almamayı tercih ediyor kime ne ki. erkekler bu kadar önemsiyorsa görünüşü, hijyeni çıplak olsalar kıyafet görevi görecek o kıllarından kurtulsunlar önce. buna laf eden kadınları da anlamıyorum herkes bir aşağılık kompleksi içinde kim daha çok başkalarını gömecek yarışına girmiş

Ü

Üye silindi 192

Dünya üzerindeki en aptal milletler diye bir video gördüm, 82 iq ortalaması ile Türkiye 11 mi 9 mu neydi, ben daha bir şey demiyorum.