Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Korelilerin En Saçma Güzellik Algıları

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,855
Bana kalırsa aşırı zayıflık ince olma takıntıları beni linçlemeyin ama aşırı zayıflık özellikle erkeklere hiç yakışmıyor bakıyorum idol kaslı kilosu gayet iyi ideal yerinde bir bakıyorum kaslarını eritiyor incecik oluyor (yoğun tempodan dolayı zayıflayanlara lafım yok) ayrıca herkesin kemik yapısı farklıdır en önemli olan şey sağlıktır (kilo dediğin şöyle olmalı veya böyle olmalı yorumlarını kabul etmiyorum herkes mutlu olduğu şekilde olmalı sadece düşüncemi söyledim). İkincisi ise V çene doğuştan değilse hiçte güzel olmuyor işte zorlamayın bir insan V çeneye sahip olmadan da güzel olabilir. Evet bana göre en saçmaları bunlardı. Aslında daha çok saçma şeyler bulurum da enlerini söyleyeyim dedim

Son düzenleme:
Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,855
Beyaz ten takıntısı hepsini solluyor benim için 🤦
beyaz ten çok güzel bir şey ama aşırı güzel yakışıklı birine de sırf beyaz değil çirkin görmeleri ya da dalga geçmeleri aşırı saçma neyseki esmer olmasına rağmen güzel yakışıklı bulduğu idoller var bu ten takıntısı daha çok statü takıntısı aslında

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Bana kalırsa aşırı zayıflık ince olma takıntıları beni linçlemeyin ama aşırı zayıflık özellikle erkeklere yakışmıyor bakıyorum idol kaslı kilosu gayet iyi ideal yerinde bir bakıyorum kaslarını eritiyor incecik oluyor (yoğun tempodan dolayı zayıflayanlara lafım yok) ayrıca herkesin kemik yapısı farklıdır en önemli olan şey sağlıktır (kilo dediğin şöyle olmalı veya böyle olmalı yorumlarını kabul etmiyorum herkes mutlu olduğu şekilde olmalı sadece düşüncemi söyledim). İkincisi ise V çene doğuştan değilse hiçte güzel olmuyor işte zorlamayın bir insan V çeneye sahip olmadan da güzel olabilir. Evet bana göre en saçmaları bunlardı. Aslında daha çok saçma şeyler bulurum da enlerini söyleyeyim dedim
Aegyosalla kapisabilecek cok az sey var

Falondia

Trainee
Tepki
103
- Küçük yüz takıntıları
- Aynı anda hem çok zayıf hem de kıvrımlı olunmasını istemeleri
- Ölü balık gözü gibi duran renkli lensler halbuki kahverengi göz zaten çok yakışıyor
- Erkeklerinin Rus herhangi bir kadın gördüğünde sanki ünlü bir modelmiş gibi davranması (bizim türklerde de var biraz bu)
- Ultra mini etek giymek çok normal iken göğüs dekoltesi görünce kötü gözle bakmaları
- Kocaman eşşek kadar yetişkin insanlara yavru köpek bakışlı, tilki yüzlü vb benzetme yapmaları

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,855
- Küçük yüz takıntıları
- Aynı anda hem çok zayıf hem de kıvrımlı olunmasını istemeleri
- Ölü balık gözü gibi duran renkli lensler halbuki kahverengi göz zaten çok yakışıyor
- Erkeklerinin Rus herhangi bir kadın gördüğünde sanki ünlü bir modelmiş gibi davranması (bizim türklerde de var biraz bu)
- Ultra mini etek giymek çok normal iken göğüs dekoltesi görünce kötü gözle bakmaları
- Kocaman eşşek kadar yetişkin insanlara yavru köpek bakışlı, tilki yüzlü vb benzetme yapmaları
Yüzü küçük olsun diye çabalar harcamaları var bir de. Diğerlerine de katılıyorum ama kıvrım biraz da vücut yapısı ile alakalı olduğu için bir şey demiyorum özellikle de en son yazdığına çok katılıyorum
Bir sürü var ama aegyo sal denen şeyi neden yapıyorlar çok kötü
Aegyosal Cha Eunwoo yu bile çirkin gösterebilir(Cha Eunwoo en yakışıklı bulduğum K-pop idollerden bu arada yanlış anlaşılmasın abartı kullanıyorum) o derece kötü bir şey
V çene
Ölü balık bakış makyajları
Plastikimsi unla marine edilmiş tatta beyaz ten
Aegyeosal😑
Aşırı zayıflık
Aşırı orantısız kıvrımlar
Kısacası şu yapaylığa neden olan her şey dksvdkdj:
Ekli dosyayı görüntüle 17445 Anime değilsiniz karrrşim anlayın artık şunu🙄
Yapaylık gerçekten hiç hoş değil gerçekçi durmamaları ürkünç duruyor kb.