Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soru Kpop Gruplarının En Kötü Şarkıları

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,628
BTS- Permission To Dance.

Diskografilerindeki kara delik. Bu şarkıyı duyduğum gün hissettiğim hayal kırıklığını kelimelerle ifade edebileceğimi sanmıyorum. İlk duyduğumda şarkıyı sonuna kadar dinleyememiştim bile. Zaten o aralar çıkardıkları şarkılar çok hoşuma gitmiyordu ama Ptd kopan son ipti benim için. Sonrasında Army'liği bıraktım zaten 😔

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,082

Diskografilerindeki kara delik. Bu şarkıyı duyduğum gün hissettiğim hayal kırıklığını kelimelerle ifade edebileceğimi sanmıyorum. İlk duyduğumda şarkıyı sonuna kadar dinleyememiştim bile. Zaten o aralar çıkardıkları şarkılar çok hoşuma gitmiyordu ama Ptd kopan son ipti benim için. Sonrasında Army'liği bıraktım zaten 😔
Senin aksine ben seviyorum şarkıyı. Zaten o zamanlar BTS biraz farklı bir yol izlemişlerdi. Böyle şarkı çıkarmaları bana normal geldi.
Bana göre de Sia ile olan On şarkıları güzel değil. Başka şarkıda işbirliği yapsalar daha iyi olurdu. Bu şarkıdaki uyumlarını beğenmedim

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,222
Set Me Free
Talk That Talk, konserlerden sonra benim en sevdiğim şarkılardan biri olmuştu ancak Set Me Free için öyle düşünmüyorum. Sanki konser için aceleye getirilmiş gibi geldi. Geçen sene Amerika'da yaptıkları konser bittikten sonra Japon cbler ve Set Me Free derken yeni bir konsere başladılar. Bu yüzden Set Me Free bana aceleye gelmiş gibi geliyor. Ancak albümdeki şarkıları çok seviyorum 😭 Got The Thrills yada Wallflower ile Crazy Stupid Love'i o kadar seviyorum ki keşke onların da müzik videosu gelse diyorum neyse uzun bir ara sonra ilk defa TWICE'ın bir başlık şarkısından nefret ettim

Konu Sahibi
BobaTea

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,628
Set Me Free
Talk That Talk, konserlerden sonra benim en sevdiğim şarkılardan biri olmuştu ancak Set Me Free için öyle düşünmüyorum. Sanki konser için aceleye getirilmiş gibi geldi. Geçen sene Amerika'da yaptıkları konser bittikten sonra Japon cbler ve Set Me Free derken yeni bir konsere başladılar. Bu yüzden Set Me Free bana aceleye gelmiş gibi geliyor. Ancak albümdeki şarkıları çok seviyorum 😭 Got The Thrills yada Wallflower ile Crazy Stupid Love'i o kadar seviyorum ki keşke onların da müzik videosu gelse diyorum neyse uzun bir ara sonra ilk defa TWICE'ın bir başlık şarkısından nefret ettim
Eskiden Twice için title track grubu derdim ama bu aralar bsideları ana şarkılarından daha güzel oluyor. Özellikle Scientist ve sonrası için bu geçerli.

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,195
Nct superhuman hic sevmemistim nedense ya 😭😭😭
BTS ptd konusunda da katiliyorum, zaten cocuklarin o donem tarz degistirdigini kabullenememistim 🥲
bi de ben exo tempoyu da sevememistim, hala sadece acapella kismini dinliyorum
monsta x love killa, bende grubun yeri cok ayriydi ama bu sarkidan sonra ne yaptilar hic haberim yok, hala eski sarkilarini dinliyorum

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,887
Nct 127 - 2 baddies. İlk dinlediğimde de sonraki dinlemelerimde de hiç sevemedim.

kedy

Trainee
Tepki
97
Exo Dont fight the feeling
Bts Butter
Itzy Sneakers
Txt Cat&Dog
Aespa Next Level
Nct Sticker
Red Velvet Birthday
Stray kids Maniac

52Hertz

2025'e kadar depresyonda
Trainee
Tepki
993

Benim ise BTS in ingilizce şarkıları arasında en sevdiğim de PTD diğer ikisinden daha çok sevmiştim 😔

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912

Bence BE albümüyle birlikte şarkı kaliteleri bozuldu.Bunun tek sebebi abd pazarına girebilmek için kendilerine has tarzlarını değiştirmeleri.BE albümünü dinlediğimde yaşadığım hayal kırıklığını hatırladım blue and grey ve disease hariç aşırı kötü prodüksüyona sahip bir albüm.Özellikle bu albümde atotune kullanımı zirvede hiç sevmiyorum şu rezil şeyi.Bakın bts çok kaliteli albümler yapmamış olsa bu albümü bu kadar eleştirmem ama çok aceleye gelmiş ve çıkarmış olmuş için çıkarılmış bir albüm.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

red velvet-birthday sektörün en cringe rap partlarına sahip şarkılarından birisi ki normalde ben revele böyle sayko şarkıları yakıştırıyordum ama bu şakrı çok kötü ya
nct 127-2 baddies(nakaratın sözlerini değiştirseler güzel şarkı)
bts-telepathy(allahım bu şarkıda bir autotune basmışlar kulaklarım reddediyor dayanamıyorum aynı sorun ptd'de vardı ama bu yazıldığı için yazmadım)
skz-s-class bence grubun gelmiş geçmiş en kötü şarkısı ve nasıl oldu da title seçildi hala anlamıyorum.
twice-signal ilk dinlediğimde de nefret etmiştim çok vıcık vıcık bir şarkı
ıtzy-cake
nmixx-tank
exo-lotto(autotunedan dinleyemiyorum) ve tabi ki en cringe kpop şarkılarından wolf
bp-bet you wanna

Son düzenleme:

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Exo dont fight the feeling
BTS ptd
BP Pink venom
Red velvet RBB
Twice Signal ve Scientist
Aespa Savage
İtzy sneakers
Txt good boy gone bad
Skz sclass ve case 143
New Jeans Omg

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,141
Red velvet birthday yerine on a ride,bye bye,zoom çok iyi başlık şarkısı olurdu.