Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İndirim Kullanışlı Üç Tane Çanta - Hem De İnanılmaz Fi̇yata?

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
1_org_zoom.jpg

HANIMLAR KOŞUN, KURTARICI BİR ÜRÜNLE GELDİM!!! Sanırım son 1 aydır kimi görsem önerdim, size de önereyim.

Geçen ay böyle 3 tane küçük çantayı 190 liraya aldım? Şu anda biraz zam gelmiş 234 TL olmuş ama yine de inanılmaz iyi bir fiyat değil mi? Üstelik "off bu kadar ucuzsa kesin yırtılır" falan dedim ama bence gayet de kaliteliler, aman maşallah diyelim. Hatta şu sıralar sokakta herkeste bu çantalardan görüyorum, algıda seçicilik yüzünden mi bilemem ama cidden herkes bunlardan kullanıyor gibi. KLJSGFJDŞLKL

Şu an indirimde olan renkleri bu üçlü. Benim aldıklarımda beyaz renkli yerine kahverengi bir çanta vardı ama bu rengi daha güzelmiş, bi tık üzüldüm. :( Bence kaçırmadan alın derim, çok rahat kombinleyebileceğiniz kullanışlı bi çanta.

Bu arada çantaya "nolur nolmaz" diye her şeyi dolduran biriyseniz -benim gibi- sürekli kullanamazsınız, evet. Ama bazen şık kombinlerle büyük çantalar hoş durmadığında hemen birkaç parça doldurup yanınıza alabiliyorsunuz, iyi duruyor. İçine telefon, küçük boy cüzdan, anahtar ve orta boy kolonya şişesi sığdırabiliyorum ben. Bunlara ek olarak ağrı kesici, lip balm falan da eklenebilir zaten, yani genişliği fena değil.

Ürünü şu isimle malum alışveriş sitesinde bulabilirsiniz şlsdkgdf:

NOTHING Kadın 3'lü Mini Urban Çanta Seti Siyah Krem Vizon urbn3st14141​

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
1_org_zoom.jpg

HANIMLAR KOŞUN, KURTARICI BİR ÜRÜNLE GELDİM!!! Sanırım son 1 aydır kimi görsem önerdim, size de önereyim.

Geçen ay böyle 3 tane küçük çantayı 190 liraya aldım? Şu anda biraz zam gelmiş 234 TL olmuş ama yine de inanılmaz iyi bir fiyat değil mi? Üstelik "off bu kadar ucuzsa kesin yırtılır" falan dedim ama bence gayet de kaliteliler, aman maşallah diyelim. Hatta şu sıralar sokakta herkeste bu çantalardan görüyorum, algıda seçicilik yüzünden mi bilemem ama cidden herkes bunlardan kullanıyor gibi. KLJSGFJDŞLKL

Şu an indirimde olan renkleri bu üçlü. Benim aldıklarımda beyaz renkli yerine kahverengi bir çanta vardı ama bu rengi daha güzelmiş, bi tık üzüldüm. :( Bence kaçırmadan alın derim, çok rahat kombinleyebileceğiniz kullanışlı bi çanta.

Bu arada çantaya "nolur nolmaz" diye her şeyi dolduran biriyseniz -benim gibi- sürekli kullanamazsınız, evet. Ama bazen şık kombinlerle büyük çantalar hoş durmadığında hemen birkaç parça doldurup yanınıza alabiliyorsunuz, iyi duruyor. İçine telefon, küçük boy cüzdan, anahtar ve orta boy kolonya şişesi sığdırabiliyorum ben. Bunlara ek olarak ağrı kesici, lip balm falan da eklenebilir zaten, yani genişliği fena değil.

Kyk yatsın hemen bakıyorum şu an banka hesabımda 1 lira var, inş daha çok zam gelmez 😔

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
t ile mi başlıyor h ile mi onu anamadım
T olan dlkhjgkh
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kyk yatsın hemen bakıyorum şu an banka hesabımda 1 lira var, inş daha çok zam gelmez 😔
Hayatımın kısa bi özeti resmen bu cümle :(

Malum alışveriş sitesi ahsajhdwısnssj
Reklam yapmayalım derken yanlışlıkla twitleri yüzünden tutuklanmamaya çalışan solcu gençlere döndük lsjgfdkfgşdkkl

sade ve şık gözüküyor. ihtiyacım olsaydı almayı düşünürdüm 👌🏻
almayı düşündürmem bile bir başarı bence, bu marka acilen bana reklam teklifi versin dfklgjkdgfl

Tepki
1,364
1_org_zoom.jpg

İhtiyacım olabilecek her şeyi yanımda taşıma takıntım olmasa kesinlikle bu çantaları alırdım. Ama obsesif bir şekilde çantama her şeyi koyarım belki lazım olur düşüncesiyle. Genellikle de sırt çantası kullanmayı severim. Öneri için teşekkürler ❤️

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
İhtiyacım olabilecek her şeyi yanımda taşıma takıntım olmasa kesinlikle bu çantaları alırdım. Ama obsesif bir şekilde çantama her şeyi koyarım belki lazım olur düşüncesiyle. Genellikle de sırt çantası kullanmayı severim. Öneri için teşekkürler ❤️
Yemin ediyorum kendimi gördüm.... Kombinim el verdiği ölçüde sırt çantasından devam ben ya. HGFSKLDLGH
Şık kombinlerim için ideal oluyor ama bu çantalar da. Sonra içine neleri koymam gerektiğini düşünürken ağlıyorum. :(

Tepki
1,364
Yemin ediyorum kendimi gördüm.... Kombinim el verdiği ölçüde sırt çantasından devam ben ya. HGFSKLDLGH
Sırt çantası takıntım anne olunca başladı. Elin, kolun daima boş ve kullanılabilir olması lazım her an. Bu da en kullanışlı çanta seçeneğini sırt çantasıyla sınırlıyor maalesef😭 Maalesef dediğime de bakma sırt çantası candır ❤️

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Ne güzel bir post olmuş bu böyle.
Not : çanta takıntısı olan bir dost

Hiç ihtiyacım yok aslında ama tabi hemen açtım baktım siteye. Yeşil pembe siyah olan seti gördüm. Ve hayır senin buna ihtiyacın yok diye bir ayna konuşması yapıyorum şu an kendimle.😥
Muhtemelen bu konuşma ise yaramayacak ve alacak gibiyim ama hadi hayırlısı
Öncelikle teşekkür ediyorum ve aynadaki yansımana sabır diliyorum. KLJSFGLDFK Bu çantaları almadan önce aynı konuşmayı ben de yapmıştım, çok iyi bilirim o hissi. LDFKSGDFİG

O değil de pembe-yeşil-mor olan sete ben de baktım da... Ben de bi tur daha alacağım sanırım? KLSGFJLKJDFGKL

edit: 200 lira üstüne 15 TL indirim kuponu var. koşuyorum şu an almak için. kldjgfldfg

Sırt çantası takıntım anne olunca başladı. Elin, kolun daima boş ve kullanılabilir olması lazım her an. Bu da en kullanışlı çanta seçeneğini sırt çantasıyla sınırlıyor maalesef😭 Maalesef dediğime de bakma sırt çantası candır ❤️
AAAA ANNE MİSİN HARİKA 🥺 💜 Sırt çantası kesinlikle elin kolun daima boş kalsın istiyorsan 10 numara oluyor cidden, aynı sebeple çok seviyorum ben de, ayrıca kol da ağrıtmıyor, zaten kollarım hemen ağrır benim :(

ve bebişine sağlıklı, mutlu, huzurlu bir hayat diliyorum. 🥺💜

Son düzenleme:
Tepki
1,364
Kolumda bir şey taşımayı ben de hiç sevmem. Kollarım xok güçlü değil, anne gücü denen şey ise bana hiç uğramadı nedense. Güzel dileklerin için teşekkür ederim. Dilediğin her güzel şeyin daha iyisini diliyorum senin için 🥰

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Evde milyon tane çantam olmasa alırdım 🥹 bu modelin sarı tonu var bende üsküdar pazarından almıştım zmsmfkfk her yerde kullanıyorum aşırı rahat bir çanta. Ayrıca küçük gibi görünüyor ama içi bayaa şey alıyor. Elimdeki çantaları azaltırsam alırım bunları not ettim teşkür 🤌🏻
offf aynen öyle.. ben 3 rengini daha aldım 6 tane var evde şu an. kjdfgkldfgj Benden çok ev arkadaşım kullanıyor ama. dklgjdlgf bayıldı kız...

Size güveniyorum bbhalwoshg anneme attım linki
O da beğenirse alacağım
kraliçem sakın kaçırma, inanılmaz kurtarıcı bir ürün bu fiyata bi daha zor bulunur dkljgfdgh

Hayır hayır daha yeni çanta almıştım ama şimdi yine alasım geldi bak ya off alırım ben kesin bunlardan annemi ikna etmem lazım hemen fndndn
ben bu gönderiyi yazdıktan sonra gidip 3 farklı rengini daha aldım bak o derece iyi.. bence ne yap ne et ikna et dklfgjdgf