Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Kuzenlerinizle En Iyi Anılarınızı Anlatın

Konu Sahibi
lilith_halşii

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
931
Ay küçükken yastıklardan kaydırak yapardık bu yaz öyle hatırlayıp yapalım dedik erkek kuzenimle onda olmaadı ben birazcık kayabildim ama sonuç birde kapı kapalıydı yakalandık birde sonrasını karıştırmayalım sksjskjs

aslı

Fanbase Starter
Tepki
696
kuzenlerim benden çok büyük.. anne tarafı kuzenim yok baba tarafı kuzenim var ve babam 5 çocuğun sonuncusu o yüzden en küçük de benim maalesef

Konu Sahibi
lilith_halşii

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
931
Bir tane kuzenim bitlenmiş annem bana yaklaşmamasını söylemiş kuzenim o gün hep saçımla oyna diyordu hainin ta kendisidir de kendisi
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Babam birde bana vermediği kadar onlara harçlık verirdi kızardım o zamanlar

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,483
Baba tarafı kuzenlerimle şu hayalet yakalama silahı gibi bir oyuncakla gece gece oynamıştık. Çok eğlenceliydi.

Anne tarafı kuzenlerim:
Kuzenim (B) bize kalmaya gelmişti. O zaman da baya kar yağmıştı. Dışarı çıkıp doyasıya eğlenmiştik.
Teyzemlere kalmaya gitmiştik. Sonra biz yatarken Ö gelip üstümüze atlamıştı, bizi gıdıklamıştı falan. Sonra ben de onu gıdıklamıştım.
Kuzenim D'yi beş dakikalık otobüs durağına götürememiştim. Baya bir uzaklaşmıştık merkezden. Sonra gelince bunu konuşup gülmüştük baya.
D ile denize gitmiştik. İlk defa D ile denize gittiğim için çok iyiydi. Yüzme yarışı yapmıştık.
(Bu hafta sonu Ö'nün nişanı var, umarım orda da güzel anılar biriktiririm)

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,482
Kuzenlerimin yaşları benden büyük. Okudukları kitapları takıldıkları çocukları falan konuşurlar beni de aralarına almazlardı küçükken. Ben de tehdit ederdim onları bacak kadar boyumla 😂 Kitaplarını aşırır annemden gizli okurdum. Şimdi büyüdük tabi iyiyiz öyle cadalozluklar yapmıyoruz artık.

Konu Sahibi
lilith_halşii

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
931
5 yaşında falandım sanırım. Oyun oynamak için kuzenimle sokaktaki bir kızın evine gitmiştik. Benim plastik motorum vardı ve evine gittiğimiz kız da hevesleniyordu motorumla oynamak istiyordu. Birlikte oynadık derken saatlerce orada takılmışız. Hava da kararmaya başlamıştı. Eve gidelim diye kuzenimle dışarı çıktık. Ben motorumla şapşal şapşal evin önüne geldiğimde baktım herkes derbeder olmuş bizi arıyormuş saatlerdir. Kaybolduk, kaçırıldık sanmışlar. O zamanlar kaçırılma vakaları aşırı fazlaydı bir de. Korkutmuşuz yani insanları. Sokaktaki evlere baktılar mı o kısmı hiç hatırlamıyorum. Benim kimseye haber vermeden bir şeyler yapma huyumun ilk ortaya çıktığı anı. Bunun gibi iki kaybolma vakam daha var (aslında kaybolmadım) sdkjflsdgag

Canım motorum seni çok özledim 😭 😭 😭 😭 😭
enhos-kuheylan-motor-800x800.jpg
Aynı motordan bende de vardı ben de çok özledim ilk ve son bisikletimdi kendisi😭😭

Ü

Üye silindi 434

ay mal kuzenimle evde yastiklari yere belli bi mesafede koyup atlamaya calisiyoduk survivor bro😎 triplerine giriyoduk bi keresinde ben atliyim derken iki bacagim cart diye iki yana acildi cok acimisti kuzenim gulmekten gebermisti sonra onun da sortu yirtildi sqzjwosqjhw bi keresinde de benim yatagima kusmustu ve yasi buyuktu o zaman ayni yastayiz bu arada👫 of likir likir kusmustu ya bi fena oldum hatirlayinca

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,483
Kuzenim bir ara şu sandalyelerin plastik parçalarını kesiyordu. Üç dört ay falan sürmüştü. Her fırsat bulduğumuz zamanda gider; teyzemler, kuzenlerim, annem, babam, ablam, ben oturur onları keserdik. Keserken de bir eğlenirdik bir eğlenirdik. Dedikodu mu dersin, şarkı açıp dans etme mi dersin, meyve, çerez, abur cubur doldurup yemek mi dersin. Çok güzeldi o zamanlar. Geri dönmek isterdim o zamanlara

images (59).jpeg

Konu Sahibi
lilith_halşii

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
931
Bir akrabamın düğününde koliler bulup onlardan silah barınak yapmıştık çok iyiydi tabiki büyükler 5dk sonra gelip bozdular.
Birde aynı düğünde ayranlar sıra sıra bir şeyde oluyor ya zaten evler yan yana iki sıra ayran götürüp içmiştik.(bütün ayranlar o gün bitti.)

Babannemizdeyken başımıza bize baksınlar diye büyük kuzenlerimizi bırakıyorlardı biz de onlarla beraber yorgan yığının tepesinden atlıyorduk slkjsk
nasıl çıkıyordum acaba oraya

Konu Sahibi
lilith_halşii

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
931
Kuzenimin top tabancasıyla babamı vuruyorduk çok iyiydi yaa
Birde en sinir olduğum çay partisi yaparken oyuncak bıçaklarla hemen organ çıkarma oynuyorlardı hani sıra gelicek zaten ona da hemen yapmanın alemi ne

Birde bu yaz aramızda bir yaş olan kuzenim kilo,en (boyda hala ben birinciyim skjskjs)beni geçmiş çocuk kurşun geçirmez gibi resmen yaa en son 3 kuzen dedikki aynı anda sana vuralım devamlı (yastıklarla) canın acıdığı zaman söyle 1 saate yakın vurduk ne bir acı ne bir çizik yok ya küçükken herşeyin tadı bir başkaydı ya hiç değilse kuzenim yastık savaşında kafamı kırmıyodu

Birde öyle bir varlıklar ki küçük kuzenimin en son bir günde 4 defa gözü çıkıyordu skskks

layley

Trainee
Tepki
443
Sanırım 12-13 yaşlarımızdayken 3 tane tatlış (!) köpekçikler kocaman köyü bize koşturtmuşlardı. Tabi canımızı kurtaralım derdindeyken nereye doğru koştuğumuzuda bilmiyorduk.

Kuzenimin korkudan neredeyse baygınlık geçirmesi, benim salya sümük ağlamam, köyden insanların bizi aramaya çıkması, dedemin köpeğinin - canım Tony'im- bizi bulması ve kapanış.

Tepki
1,362
Anlat anlat bitmez ya...

Genellikle yastıklarla birbirimizn kafasını uçuruyorduk sksjskj ama en iyisi o zamanlar boyumuz kadar olan ördek peluşuyla kendimizi merdivenden atmaktı.
Ormandan mantar ve dağ çileği, bahçelerden çilek ve böğürtlen toplamaya giderdik. Köyün deresine gider aklımızca balık, yengeç tutmaya çalışırdık. Birbirimize korku hikayeleri anlatıp korkudan tuvalete dahi gidemeyecek duruma gelirdik. Bir keresinde anneannemin tarlasından mısır almıştık gizlice (Sanki istesek vermeyecek. İlla aksiyon arıyoruz 😂.) Sonra bahçeye gidip ateş yaktık közde pişirmek için. Karşı bahçelerden ateşi görenler yangın var diye bağırmaya başlayınca ateşi söndürüp kaçmıştık. Sanırım çocukluğu sokakta geçip doya doya oynayan son nesildenim.

Son düzenleme:

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Anlat anlat bitmez ya...

Genellikle yastıklarla birbirimizn kafasını uçuruyorduk sksjskj ama en iyisi o zamanlar boyumuz kadar olan ördek peluşuyla kendimizi merdivenden atmaktı.
Aynı okulda okuyoruz ben dönem 2'yim o dönem 5. Aynı yurtta kalıyoruz o 5. Katta ben 3. kattayim ama birbirimizi sadece çsde ya da trende görüyoruz en iyi değil ama en ilginç kuzen ilişkisi diyebiliriz xavnsnsmsmkskd

Konu Sahibi
lilith_halşii

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
931
Ayy bu konuyu neden yeni gördüm çok eğlenceliymiş yazdıklarınız sksksks
Benimde aklıma ilk gelen kuzenlerle arka oda da körebe oynuyordul 10 m2 oda nasıl oluyorsa artık sonra kuzenimin biri beni ebenin önüne attı ben de eblenmeden kurtuldum kurtulacam derken o kahkahalarla azcık kaçırmıştım çişimi 😭😭
Bir de çok tatlı bi bebeğim vardı ebenin önüne atan kuzenim gözlerini oyarak çıkarmıştı kavga etmiştik çok kötü ben de senin gözlerini çıkaracam demiştim fkdkjrkedkd tüm anılarımda var galiba vefat etti bikaç yıl önce böyle hatırlayınca mutlu oldum 😌
Allah rahmet eylesin 🥀❤️ benimde kuzenim iki yıl önce vefat etti ölmeden bir yıl önce bizimle iki hafta kalmıştı sevdiğin şeylere değer veren kimse olmayınca anlık senle konuşan birine yükleniyorsun o zaman demiştim ki keşke onu daha çok taniyabilseymişım onu yaz tatilinden tatiline görebiliyordum bir tek çok gençti...mekanı cennet olsun❤️