Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Le Sserafim'in Encore Sahnesinden Sonra Blackpink, Exo, Snsd, Aespa, Nmixx Vb. Sanatçıların Encore Sahneleri Tekrar Gündem Oldu.

Miss Korea

Visual Goddess
VIP Visual Queen
Tepki
1,096
Ayrıca "onlar için Gfriend'i mi dağıttılar" şeklinde birçok tweette viral oldu. Viral olan tweetlerden bazıları;

2024-03-02 (1).png
2024-03-02 (3).png
2024-03-02 (2).png
2024-03-02 (5).png
2024-03-02 (7).png
2024-03-02 (9).png
2024-03-02 (12).png

Exo üyesi Xiumin; Şarkı söyleme pratiği yapıyor musun? Dürüst olmak gerekirse dans etmek önemli değil, şarkı söylemek en önemlisidir. Sonuçta eğer şarkı söyleyemiyorsan, iyi dans etsen bile iyi görünmeyeceksin.

2024-03-02 (11).png

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Hakaretleri değil ama aldıkları eleştirileri hakettiklerini düşünüyorum.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Exo üyesi Xiumin; Şarkı söyleme pratiği yapıyor musun? Dürüst olmak gerekirse dans etmek önemli değil, şarkı söylemek en önemlisidir. Sonuçta eğer şarkı söyleyemiyorsan, iyi dans etsen bile iyi görünmeyeceksin.
Xiumin'ciğim senin adın 'haklı' falan mı acaba

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,783
siteye de yazdım sesleri titreyecek kadar korkmalarına üzüldüm. ama cidden kendilerine çeki düzen vermeleri lazım

blackpink insanların onları küçük gördüğü gibi yeteneksiz bir grup değil zaten🥹 hatta rookie halleri şimdiki hallerini bile yer💅 ilk tweete cok katılıyorum 🥂

Konu Sahibi
Miss Korea

Miss Korea

Visual Goddess
VIP Visual Queen
Tepki
1,096
Konuşmaları çok duydum ama videoyu izlemedim ls encore sahnesine nereden bakabilirim bazı encorelar ytde olmuyor da

TVXQ kesinlikle gerçek dışıydı.. keşke daha uzun bir kariyerleri olsaydı hala catch me ile mirotic dinlerim kaliteli şarkılar asla eskimiyor gerçekten

Tweet sahibinin yazdığı yazıyı boşver. Videolu hali olarak buradan bulabildim