Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Le Sserafim'in Ufacık Iştahı Hayranlarını Şaşırttı

lisamiro🦋

Trainee
Tepki
310

Le Sserafim'in ufacık iştahı hayranlarını şaşırttı​

22 Mayıs 2023 Pazartesi

HABER :
Kaynak : Netizenbuzz
[+148] Ah... Büyük bir fıçı froyo bitirirken bunu okuyorum...?? Ama biraz daha almak için yarın tekrar gideceğim çünkü çok iyi ❤️
[+79] Bu beni ne yapar, aynı anda üç paket bibimyeona ihtiyacı olan biri... 🐷
- [+2] Artık Le Sserafim'in dokuz üyesisiniz, tebrikler

[+72] Bang Shi Hyuk, çocukları oradan oraya koşarken aşırı obeziteye doğru ilerliyor. Lütfen sağlıklı beslenin ve sağlığınıza dikkat edin arkadaşlar.
8. [+36] Eh.... Eminim arada bir şeyler atıştırıyorlar.. Şirketlerinin kendilerini aç bırakmasına izin vereceğinden şüpheliyim, özellikle de onları gözetleyen ayrı eğitmenleri olduğu için...
[+34] Bekle, hepiniz bir kutu Pringles bitiriyorsunuz...? Seni ne kadar tok yaptığı önemli değil, sadece çok tuzlu.
[+18] Ah, hadi ama. İştahınızın az olmasını anlıyorum ama bu çok yanlış ㅋㅋ Keşke kız grupları bu yalanları bıraksa ve istediğiniz kadar yemek yemenin sorun olmadığını bilse.
[+4] Şaka yapıyorlar değil mi???
[+1] Ayrıca bir kutu Pringles bitiremeyeceklerini iddia ettiler, bu yüzden iştahları çok küçük olmalı
[+1] Bir ramyeon paketini paylaşıyorlar...? Açlığımda bir diş bile açmayan aynı ramyeon paketi?...
[+1] Çok yememek sorun değil ama lütfen sağlığınıza dikkat edin...
[+1] Şirketlerinin yemeklerini
sevindim, sadece iştahları. Yine de ajansları onları çok uzun süredir kısıtladığı ve buna alıştıkları için iştahları bu kadar azaldı mı merak ediyorum.
[+1] Üyelerin bu kadar zayıf olmasının bir nedeni var sanırım
[+-] Onlar insan mı ㅠ Herkesin en az iki paketle doyduğunu sanıyordum
[+-] Gerçekten bundan doyduğunu düşünüyorlar mı merak ediyorum?
[+-] Bu çok bariz bir yalan, ne oluyor

truth_hurts

Fanbase Starter
Tepki
1,512
aespa ve lesserafim birlikte yemeğe çıktıklarında da karina kızların cidden az yediğini söylemişti.Ki aespa benim kız grupları arasında gördüğüm en çok yemek yiyen gruplardan biri.Çok şükür ki kamera önünde idollerin doyana kadar yemek yiyebildiği dönemlere geldik önceden sm red velvet'a dondurma bile yedirmiyordu hatta taeyeon menejerlerine kızıyordu yesinler diye.Lesserafim cidden doyuyor mu bilemem ama çok spor yapan bir grup ve dansları da zor bana çok inandırıcı gelmiyor açıkcası.

Betty

Fanbase Starter
Tepki
2,146
Açıkçası doyduklarını düşünmüyorum aç kalmaya alıştıkları için normali bu geliyordur onlara artık. Noodle eskiden yerdim ama instada karşıma kurtlu noodle paketi videosu çıktığından beri soğudum artık yiyemiyorum 🫣
Bende o yüzden yiyemiyorum artık şu kısır kalma mevzusundan bile korkup bırakmamıştım ama o kurdu gördüğümden beri almadım daha 🤢

Melc

Fanbase Starter
Tepki
2,475
Açıkçası doyduklarını düşünmüyorum aç kalmaya alıştıkları için normali bu geliyordur onlara artık. Noodle eskiden yerdim ama instada karşıma kurtlu noodle paketi videosu çıktığından beri soğudum artık yiyemiyorum 🫣
bana direkt kendi paketimde garip bir seyler cikti onu atip yeni paket actim makarna yapmaktan bile aciz oldugum icin yiyebildigim tek sey noodle

hibluesky

Fanbase Starter
Tepki
1,143
Yurtta açlıktan ölünce söylediğim ultra mega çiğ köfte dürüm geldi aklıma...
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kamera önünde bunu yapmaları, arkasında da böyle oldukları anlamına gelmez. Ayrıca gençlere kötü örnek oluyorlar. Şu sektör ne zaman vazgeçecek şöyle saçmalıklardan?
Ben hep tam tersi olduğunu düşünmüşümdür. Yani kamera önünde ne kadar yediyse arkasında o kadar aç geziyordur şeklinde. Bu olay biraz değişik geldi açıkçası

Vankedisi

Pallas
Living Legend
Tepki
21,296
Yurtta açlıktan ölünce söylediğim ultra mega çiğ köfte dürüm geldi aklıma...
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ben hep tam tersi olduğunu düşünmüşümdür. Yani kamera önünde ne kadar yediyse arkasında o kadar aç geziyordur şeklinde. Bu olay biraz değişik geldi açıkçası
Ben direk gece yarısı pizza söylüyordum

Tante Rosa

Lead Dancer
Tepki
7,881
Ay yoğurtlusunu da hiç beğenmiyorum hshshs yoğurtlu seven zevksizdir deneyeyim dedim :sick: noddle da ziyan oldu :mad:

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,982
Mutlaka tam tersi olan vardır, diyet konusuna bu kadsr takıntılı bir milletin yapamayacağı şey yok gözümde. Ama Korelilerin ne kadar iştahlı insanlar oldukları da belli bir o kadar. Diğer yandan sistematik bir şekilde insanları kendilerinden soğutup fabrikasyon haline sokmaya çalışıyorlar. Asla güvenim yok bu nedenle

hibluesky

Fanbase Starter
Tepki
1,143
Mutlaka tam tersi olan vardır, diyet konusuna bu kadsr takıntılı bir milletin yapamayacağı şey yok gözümde. Ama Korelilerin ne kadar iştahlı insanlar oldukları da belli bir o kadar. Diğer yandan sistematik bir şekilde insanları kendilerinden soğutup fabrikasyon haline sokmaya çalışıyorlar. Asla güvenim yok bu nedenle
Kesinlikle katılıyorum👌 Bence sağlıklı alıp verme ya da düzenli beslenme gibi değil. Daha çok bazı günler çok yiyip kilo aldığını fark edince ölümcül diyet yapanlar gibiler. Iştahlari çok açık ama görünüşlerine olan takıntıları çok daha baskın özellikle idollerde