Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soru Leyla Mı Necla Mı?

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787
Leyla kız kardeşinin srfsz eski sevgilisiyle bile bile kötü şeyler yaptı ve evlendi. Neclayla oguzun kaçmaları asla şaşırtıcı değildi. Leyla çok takıntılıydı. Hep masum taraf kendiymis gibi davranmaya çalıştı. Ailesi onun için uğraşırken terapistinin kocasına patronuna kadar yürüdü. Necla da mesela ceme haksızlık yaptı çok yanlış şeyler yaptı ama Necla Leyla kadar da hırslı değildi bence. Hayatını rahatını düşünen tipik bir genç kızdı. Asla neclayi ve yaptıklarını savunmam ama Leyla hastalıklı bir kişilikti bence. İkisini de savunmuyorum galiba ya sjsksjdj kafam çorba oldu

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787
Leyla kız kardeşinin srfsz eski sevgilisiyle bile bile kötü şeyler yaptı ve evlendi. Neclayla oguzun kaçmaları asla şaşırtıcı değildi. Leyla çok takıntılıydı. Hep masum taraf kendiymis gibi davranmaya çalıştı. Ailesi onun için uğraşırken terapistinin kocasına patronuna kadar yürüdü. Necla da mesela ceme haksızlık yaptı çok yanlış şeyler yaptı ama Necla Leyla kadar da hırslı değildi bence. Hayatını rahatını düşünen tipik bir genç kızdı. Asla neclayi ve yaptıklarını savunmam ama Leyla hastalıklı bir kişilikti bence. İkisini de savunmuyorum galiba ya sjsksjdj kafam çorba oldu
Savundugum tek kişi Fikret. Yıllarca evlenmemiş biri olmanın baskısıyla hayatını sürdürdü. Bir anlık ofkesiyle tahsinle evlendi. Kaynana terörü gördü. Üvey evlat terörü gördü. Üç çocuğun bakımını ustlendi. Üstelik o daha buyuyememis beyinsiz kocası onu hamileyken aldattı. Daha ne denir ki en çok da onun kıymeti bilinmedi.

minasyy

Trainee
Tepki
312
Necla bana asiri egoist ve soguk geliyor Leyla çok salaklık yalmis olmasına rağmen leylayi tercih ederim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Birde gecen ilk bölümlere baktim Ferhundeye çok kötü davraniyorlarmis yasadiklari şeylerin cogunu hakettijlerini dusunuyorum

52Hertz

2025'e kadar depresyonda
Trainee
Tepki
993
Necla başlarda iyi Leyla ise hem başarısız hem de sinir bozucu olandı ama gel gör ki işin sonunda ailesine o sahip çıktı babası felç olduğunda o baktı Necla ise para ve statüye daha çok önem verdi ama derseniz ki hangisi akıllıydı ve hayatını daha iyi yönetti kesinlikle Necla bu konuda daha iyiydi