Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Lgbt'ye Bulaşmış Bu Kupayı Reddediyorum

Ü

Üye silindi 117

ebrar karakurt'un bir smacı kadar ülkeye faydası dokunmamış olan ilahiyatçı ebubekir sofuoğlu'na ait söylem. açıklama ''lezbiyenliğe bulaşmış bu kupayı reddediyorum'' şeklinde olup, başlık format gereği böylesi bir forma bürünmüştür.

ülke, kadın voleybol tarihinde ilk kez bir avrupa şampiyonası kazanmış, gururlanmak ve tebrik etmek şöyle dursun, parkede sanki cinsel bir propaganda yapılıyormuşcasına ya da spor cinsel bir araç olarak kullanılarak böylesi bir yöne çekiliyormuşcasına mesnetsiz kin ve nefret dili kullanılmıştır.

ebrar yıllarca bu formayı terletip daha çok kupa kaldıracak sen ise gericiliğinle kalacaksın ebubekir!

**

''hani sporcunun zeki, çevik ve ahlaklı olması önemliydi?

lezbiyenlik ahlaklılık mıdır?

yavrularımızı tehdit eden lezbiyenliğe bulaşmış bu kupayı reddediyorum.

lezbiyenlik şampiyonlukla meşrulaşacaksa, dünya çapında başarılı bir hekim de organ mafyası ile çalışabilir öyle mi?''

Kaynak: Ekşi

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Boş konuşmasınlar bir zahmet. O kadar uğraşmışlar, çok güzel bir başarı elde etmişler cinsel yönelimini konuşuyorlar. Kudurmaya devam edebilirsiniz 💅

İyi Düşün

Trainee
Tepki
246
Bu kupa Türk şuuruyla bu şampiyonluğa sevinecek insanlar için zaten sana değil.

Jung Kook GIF by Charlie Puth

tinkin'barb

Trainee
Tepki
172
ebrar karakurt'un bir smacı kadar ülkeye faydası dokunmamış olan ilahiyatçı ebubekir sofuoğlu'na ait söylem. açıklama ''lezbiyenliğe bulaşmış bu kupayı reddediyorum'' şeklinde olup, başlık format gereği böylesi bir forma bürünmüştür.

ülke, kadın voleybol tarihinde ilk kez bir avrupa şampiyonası kazanmış, gururlanmak ve tebrik etmek şöyle dursun, parkede sanki cinsel bir propaganda yapılıyormuşcasına ya da spor cinsel bir araç olarak kullanılarak böylesi bir yöne çekiliyormuşcasına mesnetsiz kin ve nefret dili kullanılmıştır.

ebrar yıllarca bu formayı terletip daha çok kupa kaldıracak sen ise gericiliğinle kalacaksın ebubekir!

**

lezbiyenlik şampiyonlukla meşrulaşacaksa, dünya çapında başarılı bir hekim de organ mafyası ile çalışabilir öyle mi?''

Ebubekir'in en sevdiği tür lezbiyendir kesin :D Baksan din adamı

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

**

Boş yapma yobaz

Screenshot_20230904-001051_Chrome.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri: