Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Lise

aslı

Rookie Idol
Tepki
702
ben 9. sınıfım ve lisenin 5. haftasına girdik bile kız meslekteyim yani erkek falan yok böyle daha iyi gibi geldi ama ilerleyen zamanlarda fikrim değişebilir bu 4 haftayla alakalı izlenimlerimi yazmak istedim dersler tabii ki daha ağır ve zor o yüzden günlük tekrar yapmak gerekiyor ben hala tam oturtamadım ama sınavlara falan da az kaldı acilen başlamam lazım alanım Tekstil Teknolojileri 10. sınıfın yaz tatilinde ve 11. sınıfın yaz tatlinde staj yapıcam neyse hocalardan sınıftan ve derslerden bahsetmek gerekirse sınıfım 30 kişi şu anlık ve 3 veya 4 kişi biraz sorunlu gibi geldi bana sınıftan 3 arkadaşım var ve bazı da konuştuklarım var o yüzden mutluyum yani derslere gelirsek kimyada çok ezber var baya tekrar yapmak gerekiyor matematik de o kadar zor değil şu an ilk ünite mantıkta sayı falan yoktu ama olsun NEFIWENJFIWEHIOTENVWIOEHFE kimya ve edebiyat hocamdan nefret ediyorum kimya hocası çok bağırıyor ders anlatamıyor edebiyat hocam ise çok ruhsuz anlatıyor haftada toplam 11 ders meslek dersim var 2 tanesi mesleki gelişim 9 tanesi de tekstil dersi ve bu 9 ders cuma günü o yüzden çok sıkıcı geçiyor sınıf hocamız mesleki gelişim hocası ve çok sinirli alışıcam ama ne zaman INDANFENCEHNDSIJENVDV bana verebileceğiniz tavsiyeler varsa yazabilirsiniz şimdiden teşekkürlerr💗💗