Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber “Lütfen Bize Nazikçe Bakın” Yong Jun-Hyung ♥ Hyuna

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,222
Şarkıcı Hyuna ve Yong Jun-hyung, ilişkilerine şaşırtıcı bir başlangıç yaptı.

18'inin öğleden sonra Hyuna, kişisel SNS hesabında "Lütfen bize nazikçe bakın." şeklinde kısa bir yorum içeren bir fotoğraf yayınladı.

Yayımlanan fotoğrafta birisiyle el ele yürürken görülüyor. Daha sonra bir erkek ve bir kadın bir kalp ifadesi ekledi ve Hyuna da halkla ilişkisini itiraf etti.

Halkla ilişkilerdeki ana karakterin şarkıcı Yong Junhyung olduğu ortaya çıktı. Aynı zamanda Yong Jun-hyung da Hyuna ile aynı fotoğrafı kişisel SNS aracılığıyla yayınladı ve halkla ilişkilerini gerçeğe dönüştürdü.

Daha önce Hyuna ve Yong Jun-hyung, Eulji-ro, Jung-gu, Seul'deki Dongdaemun Design Plaza'da düzenlenen '2016 Sonbahar/Kış Hera Seul Moda Haftası' Kye Han-hee (KYE)' koleksiyonuna katılmışlardı ve ayrıca birlikte piste çıktık. O zamanlar yakın bir ilişki göstermişlerdi ve Yong Junhyung, Hyuna'nın solo albümü 'Bubble Pop'un tek ballad'ı olan 'A Bitter Day' şarkısı üzerinde çalışarak ilişkilerini sürdürdü.

Bununla ilgili olarak aynı günün öğleden sonra Yong Jun-hyung'un ajansı Black Made, Star News'e "Kontrol ediyoruz" dedi.

bENFJM.jpg

Dawn'ı bırakıp Burning Sun skandalında olan biriyle çıkması??? Ayrıca tecavüz videoları izleyen yada üreten biri???? Ayrıca arkadaşı ölen Go Haranın eski sevgilisi olması ve Hara'nın da Burning Sun'da bu adam için gazetecilere yardım teklif etmesi ...
Hyuna hayatını karartma lütfen

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Şarkıcı Hyuna ve Yong Jun-hyung, ilişkilerine şaşırtıcı bir başlangıç yaptı.

18'inin öğleden sonra Hyuna, kişisel SNS hesabında "Lütfen bize nazikçe bakın." şeklinde kısa bir yorum içeren bir fotoğraf yayınladı.

Yayımlanan fotoğrafta birisiyle el ele yürürken görülüyor. Daha sonra bir erkek ve bir kadın bir kalp ifadesi ekledi ve Hyuna da halkla ilişkisini itiraf etti.

Halkla ilişkilerdeki ana karakterin şarkıcı Yong Junhyung olduğu ortaya çıktı. Aynı zamanda Yong Jun-hyung da Hyuna ile aynı fotoğrafı kişisel SNS aracılığıyla yayınladı ve halkla ilişkilerini gerçeğe dönüştürdü.

Daha önce Hyuna ve Yong Jun-hyung, Eulji-ro, Jung-gu, Seul'deki Dongdaemun Design Plaza'da düzenlenen '2016 Sonbahar/Kış Hera Seul Moda Haftası' Kye Han-hee (KYE)' koleksiyonuna katılmışlardı ve ayrıca birlikte piste çıktık. O zamanlar yakın bir ilişki göstermişlerdi ve Yong Junhyung, Hyuna'nın solo albümü 'Bubble Pop'un tek ballad'ı olan 'A Bitter Day' şarkısı üzerinde çalışarak ilişkilerini sürdürdü.

Bununla ilgili olarak aynı günün öğleden sonra Yong Jun-hyung'un ajansı Black Made, Star News'e "Kontrol ediyoruz" dedi.

Ekli dosyayı görüntüle 22890

Dawn'ı bırakıp Burning Sun skandalında olan biriyle çıkması??? Ayrıca tecavüz videoları izleyen yada üreten biri???? Ayrıca arkadaşı ölen Go Haranın eski sevgilisi olması ve Hara'nın da Burning Sun'da bu adam için gazetecilere yardım teklif etmesi ...
Yalnız adamın nick şaka mı? Badboiiii

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Oha bunu bilmiyordum. Hyunayı seviyordum hayal kırıklığına uğradım ya

haneull

Rookie Idol
Tepki
602
Bir an eski beast üyesi diyince Hyunseung sandım 🤦‍♀️ Ona geri döndü diye düşünüp sevinmiştim🥲 Bu adamı o kadar kafamda silmişim ki.. Ki bu uğursuzun yanında hyun zemzemle yıkanmış gibi kalıyor zamanında çocuğun gruptan ayrılma sebebi bu değilse bir şey bilmiyorum 🤦‍♀️
Hyuna çok ipsiz sapsız kişilerle anılmaya başladı son zamanlarda, ayağı kayıyor gibi hissediyorum

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,361
Hyuna denildiyinde aklıma dawn gelirdi.dawn denildiyindede hyuna.Hayal kırıklığı...

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Ne diyeceğimi bilemiyorum cube dan sonra ne kariyerini ne de kendini yonetebildi en azindan iyi bir iliskisi var diyordum dawn a ben bayilmiyorum oyle yalan yok ama her anında sahne arkasinda kotulestiginde vs yanindaydi yani pr desem buna mi kaldin ki pr yapsa birlikte sadece muzik cikarsa bile yanina yakistiramayacagim birisi sadece tip olarak yadirgamadim adami o kadar yani tam hyunanin cikacagi bir gorunuse sahip 8-9 yildir takip ediyorum kendisini son 2-3 yildir iyi degil zaten geri donus promolari bile kisa oluyordu ismini hatirlayamadigim bi hastaligi var yani oldum olasi takildigi kisilere de bayilmiyodum ama hem aoa jimin hem de simdi bu iliski o kadar zamanima yazik diyorum sadece keske son sirketi iyi bir sirket kariyerine odaklanip sagligina baksaydi umarim o kizlarin basina gelen onun basina gelmez ve bir an evvel etrafindaki kisileri temizleyip iyi bir hayat yasar son iyi dilegim bu artik onun icin ama bir daha tek bir sarkisini bile acip dinlemem diger kizlara yapilanlari umursamamasi nereden baksan tutulucak bir tarafi yok ne desen de bos hayat onun sonucta diyip gecilecek bir sey degil bu tur suclar toplumu da ilgilendiriyor
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu adam sarki bile yapmisti onun icin duetleri de var belki de hic umursamayip arkadasligini bile bitirmedi ki aska donustu dusundukce daha da mide bulandirici oluyor 🤦🏻‍♀️

Tepki
77
Yıl 2016 falandı bir yerde Hyuna ile herkesin düşündüğünün aksine Hyunseung'un değil de Junhyung'un arasında bir dönem bir şeyler olduğu yazıyordu. Şimdi bunu görünce o aklıma geldi.

• Alev
Reactions: ask

haneull

Rookie Idol
Tepki
602
Ay evet bende bu çocuk sanmıştım ama o çocuk sanıraam sektörden kendi kendine sildi. Psikolojisi iyi değildi. Askere gitti sonra pek görünmedi.
En son gruba aykırı uyumsuz davranıyor diye linçlenmişti bir kızla takılırken görülünce de beauty ler ayaģa kalktı sonra da gruptan ayrıldı diye biliyorum. O dönem grup içinde bir şeyler oluyor diyorlardı psikolojisi iyi değil dediğin zaman oluyor sanırım ama takip etmedim. Çocuğun başka da bir olayı yok bildiğim kadarıyla bi kere de solo cb yaptı. Zaten olsa çiğ çiğ yerlerdi muhtemelen.
Yıl 2016 falandı bir yerde Hyuna ile herkesin düşündüğünün aksine Hyunseung'un değil de Junhyung'un arasında bir dönem bir şeyler olduğu yazıyordu. Şimdi bunu görünce o aklıma geldi.
Bende hyunseung olduğunu düşünüyordum Ay o dönem gruptan ayrıldığı dönemlere denk geliyor değil mi ? Aydınlanma geldi birden 😂 o zaman şu tezim doğru çıkacak gibi😯
zamanında çocuğun gruptan ayrılma sebebi bu değilse bir şey bilmiyorum 🤦‍♀️
Yani üyelerde bu pis adamı mı tercih etmiş oluyor?

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,089
Blogdaki habere yaptığım yorumu tekrarlamak istiyorum:

Debut zamanlarından beri BFFler ve bir reality showda sık sık dertleştiklerinden bahsetmişlerdi. Ne olduysa Dawn’dan sonra dertleşirken oldu diye düşünüyorum. Hyuna’nın yaklaşık 13 yıldır hayranıyım ve Junhyung’la yakın arkadaş olduğunu biliyorum ama yine de kafamda oturtamıyorum bunu. Duygusal bir boşluk içerisinde yakın arkadaşına tutunduğunu ve ilişkilerinin çok da uzun sürmeyeceğini düşünmek istiyorum sadece. Çünkü Hyuna için doğru insan Junhyung olamaz bence.

Bir de uzun yıllar süren ilişkilerde evlilik olmasa bile ayrılık, boşanma gibi olur. Yani 5 yıldan fazla ilişkisi olan çifte ben ayrılmışlar gözüyle bakamam, boşanmışlardır onlar abi. Zaten evli gibilerdir çünkü. Böyle ilişkilerden sonra bir türlü sağlıklı ilişki kuramazsın zaten uzun bir süre. Bu haberi duyana kadar Hyuna’nın iyi idare ettiğini düşünüyordum ama şu an fark ediyorum ki, bence atlatmakta epey zorlanmış.

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,089
Bu arada kendi şanssızlığımdan bahsetmek isterim şdgfkşldfgş bugüne kadar deli gibi shiplediğim 2 ship oldu: Taelice ve Troublemaker. şdjfghdkf Yani Taelice shiplerim Taehyung gider Lisa'nın grup arkadaşıyla çıkar, Troublemaker shiplerim Hyuna gider Hyunseung'ın grup arkadaşıyla çıkar... ALLAHIIMMMM BENDEKİ BU ŞANSSIZLIK ŞAKA MIIII

opia

Trainee
Tepki
127
Bu gerizekalı adam, Goo Hara'nın s.x kasedini yaymakla tehdit etmişti. Hatta Hara'nın katili bu adam desek bile yeridir. Hyuna'nın çöp insanları bulup sevgili olması bile delirtiyor beni. Dawn'ın kariyerine etti, yazık.

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,089
Unnie ben de Taennieciydim (tabii JenKai ilk sırada o halen kanayan yaram) sonra bir baktım sevgili olmuşlar. Sanırım hayattaki şansımı bunda kullanmışım.😭 Hatta diyordum kesssin sevgili olacaklar yani imkanı yok sevgili olmamalarının. Harbiden ama bu ship zaten o zamanlar baya bana güçlü bir enerji verdi bilmiyorum.🥲
sflgvjdflşbgkdfşgb sen benim şansımı da kullanmışsın