Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Maladaptive Daydreaming

akane

Trainee
Tepki
11
gözlemlediğim kadarıyla bu durumu yaşayanların en büyük ortak özelliklerinden biri dolaşarak müzik dinlemek. Şey de oluyor mu mesela gece kafanda oluşturduğun bir olayı dizi gibi hayal ediyorsun sonra uykun gelince "bölüm sonu" diye bırakıp ertesi gece kaldığı yerden sanki bir dizinin yeni bölümüymüş gibi hayal kurmaya devam ediyorsun
evet öyle maalesef:( bazen uyumak istemiyorum çünkü en çok yürürken müzik eşliğinde yapabiliyorum otururken veya yatarken çok odaklanamıyorum nedense ve zaman da aşırı hızlı geçiyor

akane

Trainee
Tepki
11
tamamen aklımdakileri yazmışsın resmen benim de konfor alanım üzücü gerçeklerden kaçmak için de favori yerim
umarım bir an önce ikimiz de kurtuluruz ama işin kötü tarafı bunun eğlenceli olması neyse ❤️❤️ bol kalp sana❤️❤️
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

dediğin komik geldi ÖDŞAMFŞAÖFĞWMFPW
kendi adıma konuşacak olursam evet ama genelde geceyi beklemiyorum gözümü açar açmaz devam ediyo herhangi bir tetikleyiciye ihtiyaç duymadan
evet çok eğlenceli aslında ama çok fazla zaman alıyor fark etmeden. diyorum bunu yapacağıma bir dil öğrensem ders çalışsam en azından bir faydası olurdu. her şey dozunda iyi :(

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 128

evet öyle maalesef:( bazen uyumak istemiyorum çünkü en çok yürürken müzik eşliğinde yapabiliyorum otururken veya yatarken çok odaklanamıyorum nedense ve zaman da aşırı hızlı geçiyor
yapması yatarken daha kolay değil mi ya bi de beni engelleyen tek şey yanımda birinin olması oluyo çünkü odaklanamıyorum seni de engelliyo mu

akane

Trainee
Tepki
11
yapması yatarken daha kolay değil mi ya bi de beni engelleyen tek şey yanımda birinin olması oluyo çünkü odaklanamıyorum seni de engelliyo mu
evet evde birileri varken çok rahat yapamıyorum ben odaya kapatıp odada dönüyorum kendi kendime bide utanıyorum mimik falan yapınca :D ben yürürken beynim daha hızlı çalışıyor gibi geliyo hiç bölünmeden devam ediyor sanki durana kadar. yatarken bu kadar odaklı olamıyorum nedense konu oradan oraya atlıyor karışıyor birbirine

akane

Trainee
Tepki
11
Benim de tam tersi hayal kura kura uyumak hoşuma gidiyor o yüzden çoğu zaman uykum gelmeden baya erkenden yattığım bile oluyor
ben uykudan bayılacak gibi olmadığım sürece zor uykuya dalıyorum bir aralar stresten hiç uyuyamazdım sabaha kadar dönerdim yatakta midem bulanırdı falan ilaç kullandım bir süre o zaman da gözlerimi açamıyordum uykudan. berbat bir uyku düzenim var hala