Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Malum Video Keşke Izlemeseydim

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
840
arkadaşlar bir kaç gündür tiktokta şu adamın resmi sürekli keşfetime çıkıp duruyordu
yorumdakilerde keşke izlemeseydim diyip diyip duruyorlardı en sonunda gidip izledim neden keşke izlemeseydim dediklerini çok iyi anladım neden izledim aw ben bunu bi anda karşıma o görüntü çıkınca bu ne aq oldum resmen ve youtube bunu neden kaldırmamış anlamadım onu da

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230708-234601_Gallery.jpg
    Screenshot_20230708-234601_Gallery.jpg
    228.2 KB · Görüntüleme: 90
Konu Sahibi
sunnfloweer

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
840
Konu Sahibi
sunnfloweer

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
840
Yaa bunu bende gördüm video bence sakıncalı mı değil mi emin değilim ama youtube da çoluk çocuk herkes zaten izleyebiliyor burası için uygun değil asla, bu konular için daha uygun bir platformda olsa daha iyi olurmuş.
evet bende kaldırılmamasına şaşırdım valla

mimmos

Trainee
Tepki
65
eğitim videosu altına bu tip videolar silinmiyor zamanında genital bölge ağdası yayınlamıştı bir kadın onun için de bunu demişlerdi.

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,449
Tiktokta insanların bu videoya olan tepkilerinden çok komik editler yapıyorlardı ve ben de merakıma yenik düşüp neymiş bakalım bu diyip izlemiştim izlemez olaydım dhsdfkdb💀
Youtube'da çıplaklık eğitici bir içerik içinse kaldırılmıyor yani videonun kaldırılmama sebebi bu diye biliyorum ben.
Sticker GIF by Spotify

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,104
Benim çok karşıma çıktı ama ne olduğunu yorumlarda öğrendim gözlerimi feda edemezdim iyi ki de etmedim