Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Multi Hesap Açmayın - İlk Banlanan Üye! Tebrikler

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,462
Sukuna yeni hesap acti bak bu da sorun degil hani okey okey hani ben de az degilim. Sonra gitti bir de bu actigi ikinci hesaptan bana karsi yorumlar falan atti neyse ona da okey sonra gitti bir de her yorumumu ve basligimi eksilemeye basladi baha 80-90 seyimi falan eskiledi.
kanka yemin ederim takmıyorum atlattım ben onu dedikten sonra ben

M

mevsim

alakasız olacak ama böyle bir kural var olduğu nerede yazıyordu, yaptığı etik olmasa bile banlanacağını bilse yapmazdı belki. Yorumlardaki dalga geçilmesinden de banlanan kişinin kim olduğunu anladım sanırım.

M

mevsim

bu arada gruplaşmayı engelleyemeseniz bile dislike’ı kaldırabilirsiniz, bazıları boş yere dislike atıyor. Şu ana kadar dislike atmadım ama bana grup sohbetine karşı olmamdan dolayı gelmiş çoktan. O kişinin katılmadığım fikirlerine yine kutuplaşma olmaması adına atmak istemiyorum

M

mevsim

olay sadece o değil hakaret etti
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

kutuplaşmayı grup fikrine karşı çıkarak gösterdiniz zaten insanların bir şeyler paylaşması bile sorun oldu dislike atan benim adımı söyleyebilirsin problem değil
bu yaptığın şey tad kaçırmak, insanlara kötü davranarak sadece kötü şeyler elde edersin, devam et hayat bir günden ibaret değil yarın öbür gün yaptıkların karşına çıkar. gerçekten sana daha fazla tahammül edemeyeceğim. Forumdan soğuttunuz cidden.

G

<.<gattara<.<

Yeni açılan bir hesabın direkt olarak bilibili'ye saldırmasından belliydi zaten yalnız roket adlı kullanıcıyla benzer cümleler kullanması da tesadüfi midir bilmiyorum
olay ne.? Ay birkaç gündür siteye giremdim olay neee analtır mısınız?

Arkadaşlar multi hesap açanlar sistem otomatik buluyor zaten. Yorulmayın boşuna :)

Direk ban nedeni.

Ekli dosyayı görüntüle 2807

Rocket ti bu arada. Onun ekran görüntüsüne yetişemedim.

İlk banlanan üye oldun tebrik ederim. 😆
merhaba multi hesap ne demek bir de benim yedek hesabım vardı onu nasıl silebilirim? Adımı değiştirdim. Sınavlarımda bitti. Bilgisarım bozuktu tamirden döndü orada kayıtlı bilgilerim vardı. Yedek hesabımı kullanırım diye açtım ama adımı değiştirdiğim için artık bu hesabı kalıcı kullanmak istiyorum yedek hesabı silebilir miyiz? (yedek hesbaımın açmamım sebebi isimden dolayı daha sonra o isimdende sıkıldım çok cringe duruyor fkdjkd )

Moderatörün son düzenlenenleri:
G

<.<gattara<.<

Şu attığın yorumu beğenenlerle aynı forumda değiliz galiba siz farklı evrenden ben farklı evrenden sen ayrı trende ben ayrı garda

Arkadaş yedek hesap açıp bize hakaret etti olayda özetle laf yedik karşılık verince zorba konumuna düştük öyle yani
kim ayol benim de yedek hesabım var kullanıcı ismimi değiştirmeden önce açmıştım bu hesabı değil onu kullanacaktım kullancı ismimi değiştirince buna geçtimde :/ En iyisi onu kapatıyım nasıl kapatacağımı da bilmiyorum multi hesap gibi duruyo galiba ama yedekteki hesabımı hiç kullanmadım öylece duruyor.
bilgisayarım tamirdeydi 2 gün siteye bakamadım olaylar var bee :/ ne olduğunu anlamadım en son stromy zorbalık vb. paylaştığını görmüştüm ama bakamadım :/ Cevapladığın için Teşekkürler

G

<.<gattara<.<

birden fazla hesabinin olmasi multihesap oluyor. admine ozelden yazabilirsin oyle silerler diger hesabini
adminine mi yazacağım yedekten yazıyım ayy multi filan durmasın anlamına googleden baktım eğelncesine giriyordum buraya ne olmuş yaa hgs violatta gibi kişilermi geldi :/ Kaos vardı haberim yok kaçırdım destek çıkardım :/

Ben sana özelden anlatıcam
ayyy en sevdiğimmmm dedikodu timeeee çook teşekkürler

G

<.<gattara<.<

evettt yedekten yaz admine silsin
az önce yazdım çokk teşekkürler artık siteyi her saat kontrol etmem lazım yeni mevzuları kaçırmıyım :/

O gizli bilgi. Paylaşılmaz :D
ayy en güzel sizin iş tüm dedikodu gıybet her şeyi öğrenip gizli bilgi yazıyorsunuz jdkdkd Her şeyi biliyorsunuz ayy ben olsam yerimde duramazdım

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,125
Star Wars Dogs GIF

Olayların ortasında @Uranyum admin