Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Namjoon'un Eski̇ Röportajda Söyledi̇kleri̇ni̇n Çarptırılması

🍭SuGa 🍭

Trainee
Tepki
104
bn.PNG
Normalde böyle başlıkları sevmem ama bu öğlenden akşama kadar devam eden bir tartışmaydı. Twitter ana sayfam sadece bu vardı ve başka konu konuşulmuyordu bu yüzden buraya taşımak istedim.

Ending fairy mevzusunda ilk kimle başladı ya da kim viral hale getirdi benim için bir önemi yok. Ben zaten saygı duyarım. Benim için asıl mevzu olayın aslında böyle olmaması. kırpıp başka göstermeye çalışıp linç ettirmesi ve bunda başarılı olması. Videoyu bulabilir miyim bilmiyorum twitter da vardı zaten grup içinde olan bir mevzuydu yani bu tweetin bahsettiği bir durum yoktu.

Bence gereksiz bir linç var. Yoongi'nin kapitalizm hakkında yazdığı söze alıntı yaptılar, Jimin canlı vokali için 50 k alıntı yaptılar. Jk'nin v live da içmesine, iç çamaşırı katlamasına, ağlamasına laf yaptılar. Bir bana mı aşırı gereksiz ve zorlama geliyor ya. Bir grubu istediğin gibi eleştirebilirsin. Her yaptığına bir şey uydurmak, karşı olacak bir şey bulmak da abartı geliyor bana. Her gruba yapıyorlar bunu. Ben bir army olduğum için benim gözüme bu en çok çarpıyor. Ben takip etmediğim grupların skandalı ya da eleştirilecek bir mevzusu olsa bile yorum yapmıyorum bana ne diyorum. İnsanların bu kadar takip etmesi garip geliyor.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

çok uzun oldu ama umarım anlatabilmişimdir. Bazı konularda eleştirmede haklı olunabilir ama yoonginin şarkı sözü ve jungkook da bence abartıydı. bu kadar laf edilmesine gerek yoktu.

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Sanırım Produce 101 de Chaeyeon'un trend yaptığı ending fairyden bahsediyorsun?
Kusura bakmasın kimse ama bu trend Chaeyeon sayesinde popüler aldı kimse kızın başarısının üstüne konamaz ancak BTS üyelerine hakaret etmek de nedir? Olay üyeler ile ilgili bir durum bile değilken gereksiz şeyleri ortaya atıp olayı başka yöne çekmesinler lütfen.

Konu Sahibi
🍭SuGa 🍭

🍭SuGa 🍭

Trainee
Tepki
104
Sanırım Produce 101 de Chaeyeon'un trend yaptığı ending fairyden bahsediyorsun?
Kusura bakmasın kimse ama bu trend Chaeyeon sayesinde popüler aldı kimse kızın başarısının üstüne konamaz ancak BTS üyelerine hakaret etmek de nedir? Olay üyeler ile ilgili bir durum bile değilken gereksiz şeyleri ortaya atıp olayı başka yöne çekmesinler lütfen.

öyle bir şey yok haklısın da. konuşulan kısımları kesmişler falan video da bambaşka bir şey deniliyor ss de başka.

52Hertz

2025'e kadar depresyonda
Trainee
Tepki
993
Zorlama nefret ve sonuçları...