Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Ne Kadar Kız Grubu/Erkek Grubu Fanısın?

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Erkek Stan lar kız Stan leri,kız stanler de erkek stanleri anlayamaz ben hala hayranları nasıl kız gruplarından çok erkek gruplarını sevdiklerini anlamıyorum onlarda beni anlamıyor erkekler daha samimi ve komik buluyorlar ama bence erkekler daha yapmacık kızlar daha doğal

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Erkek Stan lar kız Stan leri,kız stanler de erkek stanleri anlayamaz ben hala hayranları nasıl kız gruplarından çok erkek gruplarını sevdiklerini anlamıyorum onlarda beni anlamıyor erkekler daha samimi ve komik buluyorlar ama bence erkekler daha yapmacık kızlar daha doğal
Erkek gruplarını daha çok stanliyorum ama bazen erkekler gereksiz aşırı gürültücü oluyor bu da samimi olmuyor sinir bozucu oluyor aslında. Kızlar da aegyodan dolayı bazen o kadar olmuyor ki yapmacık oluyor ama onun dışında abartı hareketleri yok ve bence bu daha doğal ama bakınca sevdiğim erkek idol sayısı daha fazla o ayrı

gnabnahc

Mr. Bang
VIP Rapper King
Tepki
1,235
Kız grup "fan"lığı puanım: 70
Erkek grup "fan"lığı puanım: 40
Şaka olmalı... Bilmiyorum garip. Takip ettiğim tek grup Stray Kids...

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Kiz grubu=70
Erkek grubu= 20
slayyyyyyy 🔥🔥🔥🔥💅💅💅💅 yapiyorsun bu isi asko

kiz 19la 35i nasil basardin vznxbxjbxjxbjx

Gg 60
Bg 10
Tabiki de kız grupları 😊😊😊
TABII KI DE KIZ GRUPLARI 🔥🔥🔥🔥🔥 YURU BE KIZIM 💅💅💅

ben insankarin nasil erkek stanledigini de anlamiyorum aslinda hxnxvxjxvjx kadinlarim da kadinlarim yani

Kız grubu: 20
Erkek grubu: 20
kiz gruplarini yukseltelim ✍️✍️✍️

Kız grup "fan"lığı puanım: 70
Erkek grup "fan"lığı puanım: 40
Şaka olmalı... Bilmiyorum garip. Takip ettiğim tek grup Stray Kids...
hepimiz aslinda kiz grubu fani olarak dogariz sadece yol bazilarimizi bg fani yapar 🙁