Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

K-Pop'ta Zaman Neden Bu Kadar Yavaş İlerliyor?

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Örnek olarak 2019 da aşırı popüler olan dance monkey ve old Town road ile itzy ve txt aynı yıl çıkmış ama itzy ve txt bana çok eski hissetiriyorken aynı yaşlarda olan iki şarkı bana hala yeni gibi hissetiriyor.
Ya da rockaby baby ile twice aynı yıl çıkışmış ama sanki twice çok daha yaşlı hissetiyor yani ne demek istediğimi anlatamıyorum ama anladınız.

levirem

Trainee
Tepki
111
Örnek olarak 2019 da aşırı popüler olan dance monkey ve old Town road ile itzy ve txt aynı yıl çıkmış ama itzy ve txt bana çok eski hissetiriyorken aynı yaşlarda olan iki şarkı bana hala yeni gibi hissetiriyor.
Ya da rockaby baby ile twice aynı yıl çıkışmış ama sanki twice çok daha yaşlı hissetiyor yani ne demek istediğimi anlatamıyorum ama anladınız.
Bu iki şarkıyı duyunca kendimi boğazlamak istiyorum o kadar bıktım ki...

Konu Sahibi
Eren yeager

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Bu iki şarkıyı duyunca kendimi boğazlamak istiyorum o kadar bıktım ki...
Her yıl bir şarkının şeyini çıkartana kadar istemsizce dinleriz ama gerçektn bu iki şarkı benimde psikolojimi bozmuştu okulda akıllı tahta da bide açıyorlardı