Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

New Jeans'in Ilerlemesi

bubsoo

Trainee
Tepki
0
siz new jeansin bu ilerlemesi hakkinda ne dusunuyorsunuz?cunku caylak bir grup olmalarina ragmen cok buyuk basarilari var.

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Grubun normal olarak başarıları olsa da bazı başarılarının şirket sayesinde olduğunu düşünüyorum ben. Dediğin gibi çaylak grup olmalarına rağmen yapmadıkları şey kalmadı bir yıl içinde

liikyaliikya

Trainee
Tepki
385
Kimse bir gruba çıkış yapacakları ilk mini albümlerinde dört mv çekmezdi, büyük markalar popülerliklerini görmeden tüm üyeleriyle bir yıl bile dolmadan anlaşma yapmazdı ya da Billboard sahnesinde olmazlardı. Kızlara hiçbir şekilde lafım yok lakin Hybe'ın ittirmediğini iddia eden birisinin açıklaması gereken çok şey var. BTS gibi bir grubun sololarına bile şunun gibi bir reklam yapmadı, BTS üyeleri dahi yeni yeni markalarla anlaşma yaptı, BTS'i markalar mı istemedi de bu iş bugüne kalmıştı? BP kimine göre şirketle bugüne gelse de iki yılda bir dönüş yapmak o grubun önünü kapatırdı ama BP gayet iyi popülerlik korudu, BP bile bir anda bütün üyelerine marka anlaşması yapmadı ya da herhangi bir albümde dört şarkısına mv çıkarmadı. Haklarında çok dedikodu var, aldıkları pl desteğini bugün Jimin ya da Jungkook almış olsaydı bu başarıların boyutu daha da büyürdü. Stray Kids daha birkaç yıl önce global bir şirketle anlaştı. Bu grubun bazı şarkıları güzel ama bütün başarı şarkıların demet görüneni yok saymak olur.

HYS

Trainee
Tepki
186
Kimse bir gruba çıkış yapacakları ilk mini albümlerinde dört mv çekmezdi, büyük markalar popülerliklerini görmeden tüm üyeleriyle bir yıl bile dolmadan anlaşma yapmazdı ya da Billboard sahnesinde olmazlardı. Kızlara hiçbir şekilde lafım yok lakin Hybe'ın ittirmediğini iddia eden birisinin açıklaması gereken çok şey var. BTS gibi bir grubun sololarına bile şunun gibi bir reklam yapmadı, BTS üyeleri dahi yeni yeni markalarla anlaşma yaptı, BTS'i markalar mı istemedi de bu iş bugüne kalmıştı? BP kimine göre şirketle bugüne gelse de iki yılda bir dönüş yapmak o grubun önünü kapatırdı ama BP gayet iyi popülerlik korudu, BP bile bir anda bütün üyelerine marka anlaşması yapmadı ya da herhangi bir albümde dört şarkısına mv çıkarmadı. Haklarında çok dedikodu var, aldıkları pl desteğini bugün Jimin ya da Jungkook almış olsaydı bu başarıların boyutu daha da büyürdü. Stray Kids daha birkaç yıl önce global bir şirketle anlaştı. Bu grubun bazı şarkıları güzel ama bütün başarı şarkıların demet görüneni yok saymak olur.
promo işlerine ador bakıyor hybe değil o yüzden fark olması normal (bts üyelerine promo verilmemesini normalleştirmiyorum)

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,773
grup üyeleri tatli kizlar, özellikle kedi kiz cok hosuma gidiyo. grup olarak ahim sahim bir olaylari yok ama sahneleri dinamik ve eglenceli. popülerlikleri sirketleri tarafindan balon olarak sisirildi ama su an baya saglam ve istikrarli sekilde seviliyorlar. eee medya her seydir😏 marka isbirlikleri falan zaten bütün kpop idolleri npc gibi ilham perisi oluyor cart curt markalara o yüzden cok da wow dedirtecek bi olay degil. genel puanim 100 üzerinden 68

Ü

Üye silindi 189

sarkilari benim sevdigim tarzlarda olsa da nedendir bilinmez birkac dinlemede sıkiliyorum. onun disinda inanilmaz bir sirket iteklemesi var ama bu durum icin kizlari suclayacak degilim. yaslarinin daha buyuk olmasini isterdim. bu kadar kucuk yastaki cocuklarin sarkilarini dinlemek garip hissettiriyor.