Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Newjeans'in Yeni Şarkısı Bop Veya Flop?

Ü

Üye silindi 192

Instiz'de ve Youtube'da izledim ve bayıldımㅋㅋㅋㅋ Umarım yakında tam versiyonunu dinleyebilirim ㅠ

1. Hala alışamadım ㅋㅋㅋㅋ Belki performansla daha çok alışırım

2. Şahsen bunun yaptıkları diğer yayın öncesi tanıtımlardan daha sıkıcı olduğunu düşünüyorum.

3. Öncelikle şaşırdığım doğru ama ne kadar çok dinlersem o kadar bağımlılık yapacak gibi hissediyorum ㅋㅋㅋ

4. İlk dinlediğimde acayip iyi buldum ㅋㅋㅋ

5. Ben de ilk başta duyguyu kavrayamadım.. Ama şarkıyı kısa kestikleri için de öyle olabilir.

6. Zaten bağımlıyım ㅠㅠ

7. Hâlâ alışamıyorum, belki de diğer şarkılarına ilk defada alıştığım içindir.

8. Dinlediğim an bayıldım, şok oldum

9. Şimdiden şarkıyı söylemek istiyorum ㅋㅋ

10. Şimdiye kadar NewJeans'ın tüm şarkılarını sevdim, CocaCola şarkılarını bile ama bu seferki eksikti ㅠ

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Coca Cola şarkısında nakarat kısmını beğenmemiştim. Bir de Hurt şarkısını beğenmiyorum aynı kelimeyi çok fazla tekrarladıkları için. Sıralamam gerekirse:
1- Hype Boy
2- OMG
3- Cookie
4- Ditto
5- Attention
6- ETA
7- Coca Cola
8- Hurt

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,773
Instiz'de ve Youtube'da izledim ve bayıldımㅋㅋㅋㅋ Umarım yakında tam versiyonunu dinleyebilirim ㅠ

1. Hala alışamadım ㅋㅋㅋㅋ Belki performansla daha çok alışırım

2. Şahsen bunun yaptıkları diğer yayın öncesi tanıtımlardan daha sıkıcı olduğunu düşünüyorum.

3. Öncelikle şaşırdığım doğru ama ne kadar çok dinlersem o kadar bağımlılık yapacak gibi hissediyorum ㅋㅋㅋ

4. İlk dinlediğimde acayip iyi buldum ㅋㅋㅋ

5. Ben de ilk başta duyguyu kavrayamadım.. Ama şarkıyı kısa kestikleri için de öyle olabilir.

6. Zaten bağımlıyım ㅠㅠ

7. Hâlâ alışamıyorum, belki de diğer şarkılarına ilk defada alıştığım içindir.

8. Dinlediğim an bayıldım, şok oldum

9. Şimdiden şarkıyı söylemek istiyorum ㅋㅋ

10. Şimdiye kadar NewJeans'ın tüm şarkılarını sevdim, CocaCola şarkılarını bile ama bu seferki eksikti ㅠ
eğer şarkıyı tiktokta zorlaya zorlaya trend hale getirmeye çalışmazlarda parlak bir gelecek göremiyorum. ama çok büyük ihtimalle title olan şarkıyı trend yapıp daesang alırlar.

marin

Trainee
Tepki
639
NewJeans'in müziği ilk başta farklı ve ilgi çekici gelmişti doğrusu. Özellikle Hype Boy çok çok iyiydi ama müzikleri artık o etkisini yitirdi sanki bende. Yaptıkları tür bayıyor bir yerden sonra. Tabi dijital versiyonu daha iyi gelir kulağa belki bilmiyorum ama bana sıkıcı bir şarkı gibi geldi. Hele danslarının karmaşasına hiç alışamıyorum. Bir koreografi yokmuşta rastgele hareket edip kameraya poz veriyorlarmış gibi geliyor. Albümde 5 farklı şarkı daha var. Onların daha ilgi çekici olmasını bekliyorum. ETA ehh işte...