Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Olmayan Aşk Acısını Çektiren Şarkılar

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
(ayrılmak için g.tümü yırttığım memleketten uzak kalınca girdiğim tribal enfeksiyon)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Aşkım bizim playlistimizde mi aynı?? Korkmaya başladım djsfnhlajksdfjlasdf
Seni bilmem ama ben büyük çaplı şok yaşıyorum.
Bir şey soracağım sen gerçek misin? Bu kadar benzerlik gerçek olması çok garip😦

Parantez içine yazdığın şeyleri de yaşıyorum çoğu kez🥶

Tepki
1,364
Şu türkünün bana hissettirdiği duyguları başka hiçbir şarkı, türkü, film, dizi, kitap hissettiremez. Gerçekten olmayan aşk acımı bu türküyle yaşıyorum. Genellikle pop müzik dinlerim ama hiçbir pop müziği beni türkülerimiz kadar etkileyemiyor. Bu toprakların insanlarının samimi duyguları çok içten ve duygulu. En azından benim için hep öyle oldu.

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
Umarım bir yerlerde karşılaşırız. Şu forumda en çok seni tanımak istiyorum djsfhkajdjflosadfjk Ve evet ben gerçeğim
Ben de seninle tanışmak istiyorum ama bir yandan da korkuyorum. Babam dışında davranış ve kişilik olarak benzeyen birisiyle ilk defa karşılaşıyorum.
Dış görünüş olarak herkese benzetilebilme gibi bi yanım var. En alakasız kişilere bile benziyorum. Bi ara Esra Erol evlenme programı sunarken Hanife denen bi kadın vardı. Hatta Bayhan da talipti. Beni, ona o kadar çok benzetiyorlardı ki🤦.
Bi ara da bi arkadaşım bana reels gönderdi. Bi kız sevdiği adam ile nişanlandı galiba. Sevinçten ağlıyorlar falan. Abi kız bana o kadar benziyor ki anlatamam. Ama ben değildim orası kesin( çünkü ben sapım). Çok korkutucu gelmişti.
Bi ara da tarlaya işe gitmiştim. Annem de yanımda. Bi kadın , başka bi kadını işaret ederek bu senin annen mi diye sordu. Ben de şaşırdım ve Hayır dedim. Annemi göstererek ben bunun kızıyım dedi. Biz orada şok geçirdik. Kadın diyor ki sen annene hiç benzemiyorsun bu kadına daha çok benziyorsun dedi.

Son düzenleme:

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Ben de seninle tanışmak istiyorum ama bir yandan da korkuyorum. Babam dışında davranış ve kişilik olarak benzeyen birisiyle ilk defa karşılaşıyorum.
Dış görünüş olarak herkese benzetilebilme gibi bi yanım var. En alakasız kişilere bile benziyorum. Bi ara Esra Erol evlenme programı sunarken Hanife denen bi kadın vardı. Hatta Bayhan da talipti. Beni, ona o kadar çok benzetiyorlardı ki🤦.
Bi ara da bi arkadaşım bana reels gönderdi. Bi kız sevdiği adam ile nişanlandı galiba. Sevinçten ağlıyorlar falan. Abi kız bana o kadar benziyor ki anlatamam. Ama ben değildim orası kesin( çünkü ben sapım). Çok korkutucu gelmişti.
Bi ara da tarlaya işe gitmiştim. Annem de yanımda bi kadın , başka bi kadını işaret ederek bu senin annen mi diye sordu. Ben de şaşırdım ve Hayır dedim. Annemi göstererek ben bunun kızıyım dedi. Biz orada şok geçirdik. Kadın diyor ki sen annene hiç benzemiyorsun bu kadına daha çok benziyorsun dedi.
İnsanlar çift yaratılmıştır sözü doğru ya bence. Bizim okuldaki bir hoca Einstein'a benziyor. Sınıfımızdaki biri de bir oyuncuya benziyor ama öyle böyle değil. Aynısı resmen.

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
İnsanlar çift yaratılmıştır sözü doğru ya bence. Bizim okuldaki bir hoca Einstein'a benziyor. Sınıfımızdaki biri de bir oyuncuya benziyor ama öyle böyle değil. Aynısı resmen.
Beni klonlamışlar galiba. Ülkenin her köşesinden bana benzeyen birileri çıkıyor. Lisede de aynı sınıfta olduğumuz bi kız vardı. Ona da aşırı benzetiyorlardı. Hatta fizik hocamız bizi ikiz sanıyormuş. Bizim köklerimiz bile farklı.

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,126
Bunu her dinlediğimde kendimi sarhoş sanıyorum, olmayan aşk acımı çekiyorum 🥲

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100

Çok şükür ve binlerce kez maşallah ki harika bir ilişkim var ama bu şarkıyı her dinlediğimde (özellikle bu versiyonunu) sanki ayrılmışız gibi bağıra bağıra ağlayasım gelir. ldfjgkldjgflkl

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
Ben de dış görünüş olarak birçok kiziye benzetiyorlar. En çok hiç görmediğim rahmetli halama benzetiliyorum. Duruşum, konuşmam, bakışlarım vs. Dış görünüş olarak benzer miyiz bilmiyorum ama sanırım kişilik olarak çok benziyoruz dshflkjsadhflsd Forumda biriyle tanışma hakkı verseler seninle kullanırım o hakkı sdhljkfashdlfk
İnsta veresen aldjalsnsms(çay veresen diyen amca gibi oku lütfen).
Kızlar genel olarak baba tarafına erkekler de anne tarafına benziyor genelde. Ben de baba tarafıma çok benzerim. Bir kuzenimle bizi ayırt edemiyorlar. O gözlük taktığı için ayırt edebiliyorlar ikimizi majdaldödöaçx.
Küçükken de bana çok benzeyen kuzenim ve başka bi kuzenimle bizi üçüz sanarlardı. Birbirimize aşırı benziyorduk o zamanlar 😄
Anne tarafında bir tek bir teyzeme benzetiliyorum . Onun dışında hep baba tarafı birisiyim( kötü bir şey değildir umarım ksdjakdmdmx😅)
Hayatım boyunca en az 15 kişiye benzetilmişimdir🙃

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
İnstada yine bu ismi kullanıyorum. Ben akrabalardan çok kişiye benzetilmiyorum ya bir halam. Okuldan bazı kişilere benzetildiğim oluyordu
Harbi instayı verdin akdbdösöxx
Ben vermezsin diye düşündüm şakasına yazmıştım 🤭
Bir tane karşıma çıktı ama o sen misin emin değilim
Benimki kişisel hesabım

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
Kişiselimi vermedim ya hdsfıaljskdhfkasldf O hesabı twt zamanları açmıştım arada giriyom. Takip etmek istersen sıkıntım yok yani tabii seninki kişiselse etmene de gerek yok fhsdıalfkjsadf Pp'sinde liz varsa benimdir
Kim var bilmiyorum ama sarışın birisi vardı ppde skfjsödöx