Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İzle Oppenheimer Vs Barbie

Oppenheimer mı ilk gidersiniz yoksa Barbie'ye mi?

• Oppenheimer

• Barbie

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,453
Hem yabancılarda hem de bizde çokça tartışılıp şakaların havada uçuştuğu bu konuyu biz de tartışalım istedim.

Çok beklenen Oppenheimer ve Barbie filmleri aynı anda 21 Temmuz'da vizyona girecek.
İki film arasında bir seçim yapacak olsanız ilk hangisine giderdiniz?

images (8).jpeg

some-international-movie-posters-for-greta-gerwigs-barbie-v0-fugnonvw5e6b1.jpg

Ben oyumu Barbie'den yana kullanıyorum. 🌸

Sticker GIF by Spotify

marin

Trainee
Tepki
639
Her iki filmi de merakla beklemekle beraber Oppenheimer sinema ekranında izlenmesi gereken bir film gibi geliyor bana daha çok. Nolan'ın göz dolduran sahnelerini o dev ekranda izlemek gerek diye düşünüyorum. Oyuncu kadrosu da daha heyecan verici. Barbie ise evde çerez eşliğinde izlenebilecek bir hava veriyor. O yüzden kesinlikle Oppenheimer tercihim olur.. 💫

Ü

Üye silindi 187

İkisine de aynı gün gidecek olan ben...
Nolan gişe filmi yapar ama kaliteli yapar böyle Inception ve Insterstellar kadar sektörü etkileyecek bir iş geleceğini sanmıyorum ama yine de 1 milyar barajını rahatça geçer diyorum.Adam sinemada izlemek için film yapıyor hala daha IMAX kameralarla çekiyor üstelik dijital platformlara film geç düşer dolayısıyla korsana düşme ihtimali az.Sırf WB Tenet'i dijitalde erken yayınladı diye kaç yıllık çalıştığı stüdyodan ayrıldı.Barbie sosyal medya da büyük ilgi gördü genç kitlenin filmi sahipleneceğini düşünüyorum film güzel bir filmse bence gişede oppenheimer'ı da geçebilir.Çocuk filmi sanıp filme götürecek bir sürü aile tanıyorum filmi izlerken şok olacaklar.WB malaesef ki bu filmin dağıtımcısı bu yüzden erkenden korsana düşecek.Barbiden zekice eleştiriler espiriler dolu bir film bekliyorum görsel olarak çocukları kendine çekecek bu yüzden çok başarılı olacak ama eğer senaryoda iyiyse bence ikinci bir end game etkisi yaratabilir.Çok iddalı oldu bu cümle ya en azından Avatar diyelim

Moderatörün son düzenlenenleri: