Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Oyun Başlasın!

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
961
Oyun Başlasın!-Part 2

Oyunda herkes bir şeyler çiziyor ve diğer oyuncular tahmin etmeye çalışıyor ve böylelikle kazanılan puanlarla 1. , 2. ve 3. seçiliyor ve oyunda aynı zamanda canlı sohbet bölümü de bulunuyor.

Üyelerin doğum gününe özel böyle bir etkinlik yapabileceğimizi de düşündüm. Üstelik forumda canlı sohbet olmadığı için de sayfayı yenileyip okuması da çok zor oluyor. Üstelik böylesi çok daha eğlenceli(bence)

Max 50 kişi girebiliyor ve oyundan herkes çıktıktan sonra link etkisiz hale gelecek (En son öyleydi.)

Herkes kullanıcı nickiyle girsin lütfen.

Doğum günü olan bana yazabilir eğlenceli şeyler planlayabiliriz.

İşte link:

Ü

Üye silindi 123

İstersen erteleyelim çünkü şu an beğenme etkinliği yapılıyor. İlgi orada olur. Katılım pek sağlanmaz diye diyorum.

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,126
Oyun çok eğlenceliydi telden çizmek zor oluyor sadece 😭 bu arada forumda nana diye biri mi varmış ilk defa duydum adını 😭😭

Konu Sahibi
lilith_halşii

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
961
Bir dahaki oyunda forumu üyelere özel alan yapmıyacam ziyaretçilerde gelsin onlara hesap soralım siz giriş yapmadan niye her gün buradasınız diye sksjks ne dersiniz?