Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

'penthouse' Yazarı Daha Da Çılgın Bir Makjang Olan 'the Escape Of The Seven' Ile Geri Döndü

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
202309151045512410_1_20230915104809183.jpg

Penthouse senaristi yine iş başında... yeni dizi 'The Escape of the Seven' ile reşit olmayanların saldırıya uğramasını ve 'tüm makjang unsurlarını bir arada' doğurmasını konu alıyor.

[+633] Akıl sağlığım için Kim Soon Ok ve Im Sung Han'ın dizilerini izlemeyi bırakmaya karar verdim!

[+458] Dizi yapımcıları artık topluma karşı hiçbir sorumluluk hissetmiyor mu? Sadece kendi "ifade özgürlüklerini" önemsiyorlar, bunun sonuçlarını değil

[+353] Bu saçma dizilere gerçekten son vermemiz lazım...

[+394] Artık bu senaristten korkmaya başladım..

[+217] Bu benlik değil.. biraz izledim ve kanalı değiştirdim...

1. [+176] Konu tam bir çılgınlık... İnsanların buna ilgi gösterdiğine inanamıyorum ㅜ bunların hiçbirinde anlam veya öğrenilecek ders yok

[+99] İçimizi ısıtan, iyi hissettiren diziler nerede... Bütün bunlar değişti doğumda , aldatma, cinayet, komplo ㅡㅡ; zihinsel sağlığınız için iyi değil

[+94] Dün izledim ve çok saçmaydı. Tüm bu reşit olmayanların saldırıya uğraması, hamile kalması ve benzeri şeyler yüzünden kendimi çok fazla hissettim

[+33] Gençlere yönelik bir dizi, neden bu kadar kışkırtıcı.. Biraz izledim ve kanalı değiştirdim. Hiçbir sonucu olmayan makjang.

8. [+20] İlk bölüm sanki 100 tatlı patatesi aynı anda yemek gibiydi, o kadar sinir bozucu ki... Neredeyse bayılıyordum.

[+65] Makjang'a utanıp kanalı değiştirmekten kendimi alamadım. Sanırım bu durumdan rahatsız olan tek kişi ben değildim.

[+71] Ugh, başka bir makjang mı? Bunları izlemek çok zor. Artık yeni şeyler alabilir miyiz lütfen?

[+50] Biraz izledim ve tüm bu makjanglar akıl sağlığım için iyi olacakmış gibi görünmüyordu ㅡㅡ

Makjang ne demek?
Her hafta k-dramayı üste tutmak için yani reyting için saçma ve aybı şeylerle izleyiciyi tutmaya makjang deniyor.

peterpan

Fanbase Starter
Tepki
1,362
ay o kadar merak ettiğim bir dizi ki... kısa kısa kesitler izledim izlemesi biraz zor sahneleri var gibi, bir de lee yubi inanılmaz genç duruyor yaa nasıl 33 o kız😅 ama 2 sezon olacakmış diye biliyorum o yüzden bitince izlerim muhtemelen.

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,357
Ben izliyorum.Ilk bölüm tam bir sinir kriziydi.Bayılıcaktım.Ama yinede izliycem.Nasıl devam edeceyini merak ediyorum.Hem penthouse dakı oyuncularda var orda.

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,357
Dizide zorbalık var mı? Zorbalık olan dizileri izleyemiyorum sinir krizinden. Penthouse istisnaydı sadece
Aslında var ama tam başka konu.Acayip garip bir senaryoya sahip.Şimdi anlatmaya çalişirsam çok uzun olur.ilk 2 bölümü yayınlandı sadece.Izle beyenmezsen bırakırsın