Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Pnation Yakında Yeni Sanatçısını Açıklayacak

Konu Sahibi
chewy

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Omg omg omg 😱 daha bu sabah chunghayla somi nin tiktoklarını görüp bu kız napacak nereye gidecek diye düşünüyordum p nation olabilir mi diyordum 😬 ama hwasa varken bir tane daha assolist alır mı şirket bilemedim 🤔 Irene olamaz ya bir kere şirketin havasına uymuyor bide SM den binbir kıyamet kopmadan ayrılamaz gibi değil ki ayrılacak bide başka şirketle anlaşacak 😬 ama sebepsiz çok heyecanlandım başıma bişey gelmeyecekse ben seviyorum p nationıajdlala
Chungha cidden çok çekti şirketinden. Eğer ki Pnation ile anlaşırsa umarım cidden hak ettiğini alır. Yeniden festivallere katılmasına çok sevindim. Eski şarkıları tam bir hitti. Yeni sarkilarini merakla bekliyorum
Irene dediğin gibi Pnation'in havasına uymuyor ama bugün çıkan söylentilerden sonra Pnation'in bir bildiri yayınlaması insanlarda belki diye düşündürdü. Umarım hepsi için hayırlısı olur 😌

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Pnation'a giden herkes kötü şarkılar çıkarmaya başlıyor. Heize ve Jessi'nin birkaç şarkısı fena değildi sadece.