Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Pozitif/Komik/Eğlenceli Bts Tweetleri

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
660
Benim efsane BTS tweetlerim var galeride😁
2 dakikaya dönüş yapıyorum jfjdn

Konu Sahibi
🍭SuGa 🍭

🍭SuGa 🍭

Trainee
Tepki
104
Çünkü it's chaotictan💜
BTS yok diye biraz zor ama boynextdoor izleyerek kendimi avutuyorum.Bu çocuklar bana aşırı BTS vibe'ı veriyor😭 hele Jaehyun Jungkook'un küçüklüğü🥲💜
bende ya kız gruplarına bakıyorum ya da tamamen uzaklaşıyorum. zb1 da eğlenceli bir grup onları izliyorum bende kız guplarından da twice

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
660
bende ya kız gruplarına bakıyorum ya da tamamen uzaklaşıyorum. zb1 da eğlenceli bir grup onları izliyorum bende kız guplarından da twice
Kız gruplarına hiç bakmıyorum ilgimi çekmiyorlar ama sırf dans kareografisi için İTZY diyebilirim..zb1 stanlamam ama hanbin ve zhang hao için ölüyorum onları boys planet'ten beri tanıyorum..ama genel olarak bakarsak BTS'e en çok benzettiğim grup boynextdoor yani karakter açısından falan...

Konu Sahibi
🍭SuGa 🍭

🍭SuGa 🍭

Trainee
Tepki
104
tweetler arasında hem tatlı hem komik vardı süpersin
ve jimin makyajlı makyajsız her şekilde %100 :sneaky:
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kız gruplarına hiç bakmıyorum ilgimi çekmiyorlar ama sırf dans kareografisi için İTZY diyebilirim..zb1 stanlamam ama hanbin ve zhang hao için ölüyorum onları boys planet'ten beri tanıyorum..ama genel olarak bakarsak BTS'e en çok benzettiğim grup boynextdoor yani karakter açısından falan...
bende bir bakacağım ya birkaç videosunu görmüştüm cidden öyleler videolarını izlicem müziklerine bir bakıcam demiştim sonra unuttum araya bir şeyler girmişti şimdi sen hatırlattın bakayım

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
660

bende bir bakacağım ya birkaç videosunu görmüştüm cidden öyleler videolarını izlicem müziklerine bir bakıcam demiştim sonra unuttum araya bir şeyler girmişti şimdi sen hatırlattın bakayım
Boynextdoor turkey var oradan çevirili bakarsın çok güzeller ve de böyle bebek bakıcılığı yaptığı videoları var o zaman sanki Bangtan'ı gördüm cidden😭

Ben aslında BTS dışında bir grubun fandomuna girmeyi düşünmüyordum ama böyle zor dönemlerde boynextdoor BTS havasını bana verdiği için yakın zamanlarda fandomuna girdim ama yeniyim yine de bazı şeyleri biliyorum💪

Konu Sahibi
🍭SuGa 🍭

🍭SuGa 🍭

Trainee
Tepki
104
Komik twitlere giriyor mu emin değilim ama ben böyle editlere gülüyorum xkskffk nj kayıp üyesi jk
bence de komik sjsjsj

Boynextdoor turkey var oradan çevirili bakarsın çok güzeller ve de böyle bebek bakıcılığı yaptığı videoları var o zaman sanki Bangtan'ı gördüm cidden😭

Ben aslında BTS dışında bir grubun fandomuna girmeyi düşünmüyordum ama böyle zor dönemlerde boynextdoor BTS havasını bana verdiği için yakın zamanlarda fandomuna girdim ama yeniyim yine de bazı şeyleri biliyorum💪
böyle zamanlarda iyi geliyor ya. askerlik sürecinin böyle geçeceğini hiç düşünmezdim. 2025 gelsin artık.
ben kız gruplarına bakıyordum ya da dediğim gibi hiç bakmıyordum son zamanlarda zb1 takip ediyordum şimdi boynextdoor'a bakacağım. (y)

Son düzenleme: