Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soru Queendom Puzzle'da Kimler Dikkatinizi Çekti?

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
Hwiseo - H1-KEY
Jiwoo - TripleS
Elly - Weki Meki

Bu grupları dinliyordum ama ismen bildiğim kişilerdi. Yakın takibe alıyorum hem yetenekliler hem de karizmatikler

Konu Sahibi
betul

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
Ayy tam benim konumahskdkd
İlk olarak Yuki yi biliyor ve beğeniyordum ve programda izlerken hala beğeniyorum benim bir rapçi olarak clc yeeun dan daha çok hoşuma giden bir tarzı var. Sangha da beklentimin üstünde çıktı.
Ama asıl ben hiç Nana fln bilmezdim kızın dansı sesi sahne varlığı olarak tam bir center bence çok çok dikkatimi çekti.
Hwiseo gerçekten benim de sevdiğim bir ses rengine sahip koreliler in aksine yumuşak seslerden daha çok böyle varlığı olan sesleri daha çok tercih ediyorum o da öyle bir ses benim için Tomboy performansını da çok beğendim.
Ben bu kızlardan bir grup kursam Hwiseo Yuki Nana kesin alırdım grubuma..
Nana kesin girer zaten de eğer finalde 1 kişiye oy verilecekse sıralaması biraz değişebilir sadece.
Yuki & Hwiseo da belli olmaz sıralamaları ama olsunlar isterim

Konu Sahibi
betul

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
Peki şunu sorayım cherry bullet kızları için neler düşünüyorsunuz ikisi de son takıma girer mi ? İlk iki bölüm kızlar bana çok antipatik geldi özellikle Bora yı girls planette çok beğenirdim. Mnet kızları değişik bir pozisyona düşürmek için evil edit yaptıysa (ki hiç şaşırmam) çok başarılı oldu benim adıma ikisine de hiç oy vermedim malesefhdkdjjdlaaj
Bence oyları düşmüştür ikisinin de.Jiwon zaten kıl payı sondan belki girebilirdi ama editler etkilemiştir.Bora'nın da oyları düşmüştür ama sondan da olsa girebilir gibi.

Kei,Yeoreum,Nana,Yeeun,Jihan Bu beşli kesin gibi bence + 2 kişi

Diğer 2 kişiden biri Hwiseo olabilir

HYS

Trainee
Tepki
186
takip ettiğim gruplardaki üyeler dışında en çok yeonhee dikkatimi çekti kızda yok yok
karakter olarak ta iyi birisine benziyor
bir de purple kissten yuki dikkatimi çekti çok tatlı ve yetenekli bir kız inşallah final grubunda olur
bir de sangah ve hwiseo çok havalı geliyor özellikle de hwiseo umarım çıkış yapar
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hwiseo - H1-KEY
Jiwoo - TripleS
Elly - Weki Meki

Bu grupları dinliyordum ama ismen bildiğim kişilerdi. Yakın takibe alıyorum hem yetenekliler hem de karizmatikler
triples grubuna kesinlikle bakmalısın bence şarkıları güzel ve üyeler de çok samimi ve tatlı ilk başta 24 kişilik grup mu olur diyorsun ama signal videolarını izleyince ön yargı gidiyor

Konu Sahibi
betul

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
takip ettiğim gruplardaki üyeler dışında en çok yeonhee dikkatimi çekti kızda yok yok
karakter olarak ta iyi birisine benziyor
bir de purple kissten yuki dikkatimi çekti çok tatlı ve yetenekli bir kız inşallah final grubunda olur
bir de sangah ve hwiseo çok havalı geliyor özellikle de hwiseo umarım çıkış yapar
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

triples grubuna kesinlikle bakmalısın bence şarkıları güzel ve üyeler de çok samimi ve tatlı ilk başta 24 kişilik grup mu olur diyorsun ama signal videolarını izleyince ön yargı gidiyor
Şarkılarını dinliyorum cidden iyi şarkılar çıkardılar. 24 üye hala gözümü korkutuyor asdkksa

• Beğen
Reactions: HYS

HYS

Trainee
Tepki
186
Şarkılarını dinliyorum cidden iyi şarkılar çıkardılar. 24 üye hala gözümü korkutuyor asdkksa
Şu an 15 üye var daha 24 olmadı ama Signal videoları çok eğlenceli özellikle chaeyeonun geldiği ilk bölüm çok komikti bir bak derim zaten videolar çok uzun olmuyor genelde 6-7 dk arası hemen bitiyor yani