Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Queendom Puzzle'da Nxde Performansı Sergilendi

katarinadesu

Trainee
Tepki
289
En beğendiğim bu kız oldu

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230627_185845_Chrome.jpg
    Screenshot_20230627_185845_Chrome.jpg
    165 KB · Görüntüleme: 2

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
kırmızı etekli ve kahverengi(?) etekli olan ikiliyi beğendim ben

marin

Trainee
Tepki
639
Jihan ve Nana en iyileriydi bence. Performansı izlemeyi bitirdikten sonra en çok bu ikili kaldı aklımda. Suyun ve Chanmi o kadarda öne çıkamamışlar bence. Bu arada Nana'yı izlerken sadece Irene görebiliyorum. Çook benziyorlar.

Konu Sahibi
betul

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
Jihan ve Nana en iyileriydi bence. Performansı izlemeyi bitirdikten sonra en çok bu ikili kaldı aklımda. Suyun ve Chanmi o kadarda öne çıkamamışlar bence. Bu arada Nana'yı izlerken sadece Irene görebiliyorum. Çook benziyorlar.
Nana'nın ve Jihan'ın dans kısmı çok iyiydi bence de.
Beğenmediğim yerleri de vardı ikisinin.Bazı kısımlarda sesleri pek duyulmuyordu özellikle Nana'nın rap kısmında. Grubu Nana oluşturdu Yeeun'u neden seçmedi acaba rap kısmı için :(

marin

Trainee
Tepki
639
Nana'nın ve Jihan'ın dans kısmı çok iyiydi bence de.
Beğenmediğim yerleri de vardı ikisinin.Bazı kısımlarda sesleri pek duyulmuyordu özellikle Nana'nın rap kısmında. Grubu Nana oluşturdu Yeeun'u neden seçmedi acaba rap kısmı için :(
Nana'nın rapini bende pek beğenmedim açıkçası. Soyeon'un versiyonuna çok alışkın olduğumdan sanırım tuhaf geldi biraz. Yeeun kesinlikle çok daha iyi olurdu. Ama kıza ekran süresi bile vermiyorlar doğru düzgün. Oradaki en kıdemlilerden biri oysa. Hatta bence en iyi rapçi de. Ama MNET favorilerini seçmiş ve Yeeum onlardan biri değil gibi geliyor bana. Umarım yanılıyorumdur 🤷🏻‍♀️