Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

[Ri̇i̇ze] Seunghan'ın Faaliyetlerine Ara Vermesi Konusu

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
681
Seunghan'ın kişisel problemleri nedeniyle süresiz olarak grup promosyonlarına ara verdiği biliniyor.Bir müddet önce ise RİİZE, MUSİC BANK için Antwerp'teyken hayranlarla buluştu ve bir fan "RİİZE 7'dir!" Diye bağırdı.Uluslararası fanlar bunun Seunghan'ın geridönüşü olarak fırsat olarak görürken,Koreli fanlar Sm Entertainment'tan bir açıklama bekliyor.Hayranlar Seunghan'ın dönmesinin zor olduğunu,diğer üyeleri de etkilediğini ve grubun imajını bozduğunu düşünüyor.
Screenshot_20240420-234302_Chrome.jpg Screenshot_20240420-234317_Chrome.jpg

Son düzenleme:

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,890
İsmi yanlış yazmışsınız "Seunghan" olacak.

Fan çok iyi yapmış. Keşke sm böýle şeyleri görünce harekete geçen bir şirket olsa ama nerdeeee. Seunghan bu sene adına en çok kamyon gönderilen idol olmuş sanırım. Ona rağmen sm hiçbir şey yapmadı. Ayrılsın hiç istemiyorum. Ama umudum da tükeniyor gibi. Ayrılırsa bunu kabullenemem ben ya. Umarım artık geri döner. Riize takip etmek istiyorum ama takip ettiğimden de keyif falan alamıyorum. Acilen seunghan'ın dönmesi lazım. Grupta her anlamda eksikliği çok hissediliyor. 😭

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
681
İsmi yanlış yazmışsınız "Seunghan" olacak.

Fan çok iyi yapmış. Keşke sm böýle şeyleri görünce harekete geçen bir şirket olsa ama nerdeeee. Seunghan bu sene adına en çok kamyon gönderilen idol olmuş sanırım. Ona rağmen sm hiçbir şey yapmadı. Ayrılsın hiç istemiyorum. Ama umudum da tükeniyor gibi. Ayrılırsa bunu kabullenemem ben ya. Umarım artık geri döner. Riize takip etmek istiyorum ama takip ettiğimden de keyif falan alamıyorum. Acilen seunghan'ın dönmesi lazım. Grupta her anlamda eksikliği çok hissediliyor. 😭
Pardon benim hatam🥲
Söylediğiniz için teşekkür ederim🌷