Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sac Kesimi Konusunda Yardımmm

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
öncelikle hepinize iyi aksamlarr
simdii benim saclarım dalgalı (hatta kıvırcığa yatkın), kabarık ve belime kadar uzun. yüz tipim de yuvarlak ve poğaca yanak diye tabir ettiğimiz yanaklara sahibim, alnım ne genis ne de dar. bir dönem sacımı küt kestirdim ama hic yakıstırmadım kendime daha sonrasında da uzatmaya karar verdim amaa o uzun model bile beni boğmaya basladığı icin kendi kendime bop model kestim tabi sonra pisman oldum orası ayrı dkslxjs neyse diyeceğim o ki hala kendi yüz tipime yakısan bir sac stili bulamadım en son wolfcut cok popüler olunca onu deniyim dedim o iyi gibi oldu ama bunları kendim kestiğim icin saclarım yamuk duruyo xjskxjs bu yüzden bana hangi modeli önerirsiniz diye size sormak istedim evet fotoğrafım falan yok tarif ettiğim kadarıyla yardımcı olursunuz diye düsünüyorum.
ek not: hic percem ya da kakül kestirmedim ama percemi denemek istiyorum sizce bu yüz tipine sahip birine percem gider mi

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
yuvarlak yuz tipine ben en cok kisa sac yakisir diye dusundum ama kut kendine yakistiramamissin. katli kesim yaptirirsan yakisabilir belki. bu islerden de hic anlamam pek yardimci olamadim ama 😭 mutlaka bir kuafore danis, saclarini da kendin kesme
ya küt kesimde sanki yanaklarım daha da büyük görünüyomus gibi geliyo o yüzden yakıstırmıyorum 🤧 ama katlı kesime aklım cok yattı yine de hala kararsızım 😭 yine de yorumun icin cok tesekkür ederim bundan sonra kendim kesmem zaten ckskcjskxjx
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Benim saçlarım da dalgalı ve kabarık, perçemim var curtain bangs gibiydi sonra uzadı. fakat düzgün durması için sürekli düzleştirmem gerekiyor kendi haline bırakınca çok kötü duruyor 🥺 yazın da sürekli düzleştirmek işkence gibi ama yapabileceğim başka bir şey yok uzamasını bekliyorum 🥺 Ayrıca dalgalı ve kabarık saçta katlı kesim çok zor cidden ya da ben düzgün bakamıyorum. Senin saçın kıvırcığa yakınmış İnadına Aşk Defne'nin saçlarına baksana bi hem kısa hem kakülü var
ay bir de sürekli sekillendirme sorunu var evet o da cok zahmetli 😭 defnenin yüzü daha uzun sanki ona baya yakısıyo bu model ama benim sacım onun gibi değil yüz seklim de yuvarlak olduğu icin bana gitmez gibi

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Curtain bangler güzel durur bence yuvarlak yüzde onlara bakabilirsin zaten çoğu kişiye yakışıyor bence
en cok denemek istediğim ama bir türlü cesaret edemediğim bir model ama büyük ihtimalle bunu yaptırıcam gibi görünüyo dediğin gibi coğu kisiye de yakısıyo hem umarım bende de güzel durur

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Göğüs hizana gelecek kadar kessen güzel olabilir saç ve yüz tipin bana benziyor o yüzden ne uzun ne kısa ara boy diyebileceğimiz bı kesim hoş olabilir

lisamiro🦋

Trainee
Tepki
278
Bence cenenden biraz omuzuna dogru gibi boyutta kestirip percem deneyebilirsin bende oyle yaptim yuz tipimiz benzedigi icin tavsiye ediyorum percem yanaklarida kapatiyor biraz💕🦋

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Wolf cut da yakışabilir sanki :unsure:
evett onu kendime yakıstırmıstım bu sefer de ona benzer türde kestiricem bakalım

Benim arkadaşım kullanıyodu onu memnundu saçı cidden yumuşatıyor.
bir ara alıp deniyim o zaman umarım bende de bir ise yarar 🙏🏼 cok tesekkür ederimm

Allah kadınların yardımcısı olsun, o kadar derdin arasında bir de saç düşünecek olsam kafayı yerdim heralde, biz de 6-7 model var sabit, aradan seçiyorsun, bitiyor.
Gerçi sen ne kadar secersen seç, berber kendi istediğini kesiyor :D
of cidden ya derdim bitmiyo ama bu sacı da aradan cıkarmak gerekiyo artık hep aynada aynı görüntüyü görmekten bunaldım 🥲