Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soru Safe Sanatçınız ?

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Ne zaman kendinizi üzgün, kırgın, yorgun ya da kötü hissetseniz dinlediğiniz özel bir şarkıcı var mı ? Kpop dışı da dahil.
Benim için çok uzun yıllar bu kişi Zayn'di. Hala ona özel çalma listem durur, ne zaman ihtiyaç duysam hemen o listeye koşardım.

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787
2020-2021 dönemlerinde psikolojik olarak çökmüş vaziyetteydim bu süreçte BTS'in Mikrokosmos ve bunun gibi diğer safe şarkılarına borçluyum. Baya bir toparlamışti beni. Onun dışında Lana ve Billie her ne kadar bazen sorunlu davransan da senden vazgeçemiyorum Lana😔

Fuse0nfverse

Trainee
Tepki
275
Ne zaman kendinizi üzgün, kırgın, yorgun ya da kötü hissetseniz dinlediğiniz özel bir şarkıcı var mı ? Kpop dışı da dahil.
Benim için çok uzun yıllar bu kişi Zayn'di. Hala ona özel çalma listem durur, ne zaman ihtiyaç duysam hemen o listeye koşardım.
Kpopta ONF fakat kpop dışı kesinlikle Christopher Lund Nissen hazretleri...

django

Trainee
Tepki
145
Ateez tabii ki🥰 ama listeyi çeşitlendireyim🙃 öyle zamanlarda bana iyi hissettiren şarkılardan ilk aklıma gelenleri yazayım hemen💜

Ateez - my way, sunrise, better, not too late
Agust D - people
Sia - unstoppable
Gaho - start over
Ha Hyunwoo - diamond

Son düzenleme:

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,888
Teoman
Jonghyun.

Kendimi kötü hissettiğimde durumumu en iyi şekilde sözlere döken şarkılar dinlemeyi severim. "Böyle hisseden tek ben değilim" hissi beni sakinleştirir biraz olsun.

Konu Sahibi
Valin

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Söyledikleriniz içinde birçok bilmediğim sanatçı var bakmaya ve dediğiniz şarkıları dinlemeye çalışacağım
"Böyle hisseden tek ben değilim" hissi beni sakinleştirir biraz olsun.
Ne de güzel söyledin. Son birkaç yıldır ben de böyle şarkılara yöneliyorum kötü hissederken

Ü

Üye silindi 189

taylor? gxjxvxnbxj kimse şaşırmadı bence gxjxvxmbxjd

neyse ams ben bugün farklı bir sanatçıdan bahsetmek istiyorum: melanie martinez

ortaokul yıllarımı cry baby, lise yıllarımı k12 ile atlattım. her zaman her konu hakkında relate edebileceğiniz şarkıları var, çok spesifik konularda bile. onun dışında ahlaki olarak da çok beğendiğim bir şarkıcı. mesela son turunda verdiği her konserde filistinli çocuklar için insanların bağış yapabileceği bi qr kodu açıyor ve konu hakkında konuşuyor. konserlerinden birinde bunu yaptığı için konser görevlileri konser sahnesinin elektiriğini falan kesmişti ama o hala korkmadan bunu yapıyor. cidden bayıldığım bir şarkıcı.

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,483

ortaokul yıllarımı cry baby, lise yıllarımı k12 ile atlattım. her zaman her konu hakkında relate edebileceğiniz şarkıları var, çok spesifik konularda bile. onun dışında ahlaki olarak da çok beğendiğim bir şarkıcı. mesela son turunda verdiği her konserde filistinli çocuklar için insanların bağış yapabileceği bi qr kodu açıyor ve konu hakkında konuşuyor. konserlerinden birinde bunu yaptığı için konser görevlileri konser sahnesinin elektiriğini falan kesmişti ama o hala korkmadan bunu yapıyor. cidden bayıldığım bir şarkıcı.
Yaa çok tatlı bir davranış, kalbimi bıraktım 🥺❤️

Konu Sahibi
Valin

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078

Çok düşünceli bir davranış cidden