Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sanal Arkadaşlarınızla Anılarınız

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
yaşadık bunun da en kralını yaşadık..geçen sene çok zor bir dönemden geçiyordum. bana kafayı takmış ve devamlı beni taciz eden biriyle uğraşıyordum. ve bunu da arkadaşımla paylaşıyordum.(arkadaşımla 3-4 senedir tanışıyorduk ve çok güvendiğim biriydi) psikolojim inanılmaz bozulmuştu ağlaya ağlaya anlatıyordum ve her detayından, ne kadar korktuğumdan haberi vardı. o da gidip bu durumu başka arkadaşına anlatmış ve bana şaka yapmak istemişler😃 başka numaradan sanki beni taciz eden kişiymiş gibi bir mesaj attılar ben neredeyse polise gidecektim ve inanılmaz tedirgin olmuştum. birkaç dakika kendi çapında eğlendikten sonra şaka olduğunu açıkladı. ben hem o rezil kişiyle muhatap olmak zorunda kalmıştım hem de panik atak geçirdim. 1 senemi mahveden olayı şaka malzemesi olarak görmüş rezilin tekiydi

Konu Sahibi
Sweet Mimosa

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
Sanaldan çok fazla yabancı arkadaş edindim. 3 senedir baya yakın arkadaş olduk. Hayatımın en kötü dönemini de bu sanal ortam yüzünden yaşadım ama çok uzun olduğu için onu değil de güzel anılarımdan bahsedeceğim.

2021de doğum günüm için 3 arkadaşım bir video hazırlamıştı. Tatlı tatlı mektuplar yazmışlardı. Çok duygulanmistim o videoyu görünce. Yine aynı sene Kanadalı arkadaşım benim için pasta almış, arabasını süslemişti 😭
Ekli dosyayı görüntüle 7064 Ekli dosyayı görüntüle 7065 Ekli dosyayı görüntüle 7066
En mutlu olduğum günlerden biriydi. Dünyanın her yerinden iyi dilekler ve güzel mektuplar alıyordum🫂

Sanalda Her ne kadar kötü anılarım olsa da çok güzel zamanlar geçirdim. Birlikte oyunlar oynadık, dertlestik, güldük, eğlendik. Birbirimizden çok uzak olsak da hiç uzak değilmişiz gibi hissettirdi hep. Seneye bir arkadaşım İstanbula geliyor 🙈 yavaş yavaş gerçekleşiyor buluşmalarımız
Ama bu çok tatlı 💛💛💛
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hepsi birlik olup beni zorbaladı 🥰🥰🥰 sosyal fobim oluştu sayelerinde cok sukur 😍😍😍
Karma gelir umarım başlarına

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
online oyun oynuyordum ve o oyunun ortami icin arkadaslarimla bir itiraf sayfasi acmistik ve acikcasi cok egleniyorduk cunku hem kim oldugumuzu tahmin etmeye calisanlarla ugrasmak hem de oyuncularin attiklari mesajlar, itiraflar cok komik oluyordu. hatta oyunun bir modunda teror estiren bir tayfa vardi bizi surekli tehdit edip duruyorlardi onlarla ilgili paylastiklarimiz yuzunden. bi kere story'de etkinlik yapalim derken arkadaslarimdan biri yuzunu atmisti yanlislikla story'ye ve bir kisi gormustu 😭 bizi rezil rusva etmisti tum oyuna WOSKQOKDOW sonra da hesabimizi spamlayarak kapattirmislardi zaten. korkunc bir donemdi ama cok eglenmistim. sanalda yasadigim en eglenceli olay bu olabilir

o sayfada yapmaktan pisman oldugum sey insanlarin ifsalarini paylasmakti. o kisilerden de ozur diledim cok kucuktum o zamanlar 14 yasinda falandim akil edememistim.
kim garam is that you???? idol olsan gözünün yaşına bakmadan cancellardık seni

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Bts'in bu ücretli üyelere özel yayınladığı fotoları twitterda dmlerden yayıyorlardı o zamanlarda 20 kusur kişilik grup olusturmuslardi. Oradan 7 kişi wp grubu olusturduk. O zamanlar 9. Siniftim ve arada eksilenlerimiz oldu, hepimizin ilgi alanları değişti, hepimiz üniye geçtik, 1 kişi hariç herkes fanligi falan bıraktı, 6 yıl oldu ama hala konuşuyoruz xabsnnsmsjjs

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Bir keresinde arkadaşım bana "yemek istediğim tatlılar" diye bir video gönderip "2. harika" yazmıştı. İkincisinde de siyah ekran vardı. Çok mutlu olmuştum

Konu Sahibi
Sweet Mimosa

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
Ortaokuldayken sanaldan Zeynep diye bir arkadasim var Baekhyun'a resmen takintiliydi ve benimle zorla roleplay yapmaya calisiyodu ben de onu cok sevdigim icin hayir diyemiyodum 😭😭😭 baya 1 ay falan Bakehyun olarak onun erkek arkadasligini yapmistim ya cok kotuydu ship isimleri de ZeyBaek'di 😭😭😭😭😭😭😭
Aaa sen geri mi döndün

Konu Sahibi
Sweet Mimosa

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
Ya bi sure sosyal medya detoksu yapayim dedim sonra annemlerin mutfak ve kiler yaptiracagi tuttu ev karisti ve en sonunda sag bacagimla alakali sorunlar olustu yuruyemedim falan ondan isteyerek basladigim detoks zorunluluga donustu alfjaldjakd
Geçmiş olsun canım 🤍 iyiki tekrardan geldin aramıza