Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sanal Ve Gerçekliğin Arkadaşlığına Ne Dersiniz? Superkınd Ile Tanışın!

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
968
Son zamanlarda her şey sanal alemin etkisini etkisine dayanamazken k-pop da bunun nasibini aldı.

Sanal klip çekimleri üyelerin sanal fotoğrafları derken artık sanal gruplar ve sana grup üyeleri bu camiada yerini almaya başladı.
2022 yılında çıkış yapmış olan ve toplam 7 üyeden oluşan SUPERKIND ek olarak iki sanal üyeden oluşuyor!

Grubun sanal üyeleri Saejin ve Seung Saejin'in dans videolarında görülmesi, diğer grup üyeleriyle anlaşma içerisinde olması onun en popüler üyelerden biri yaptı.
işte Saejin ve Seung;
Another difference of #Saejin and #Seung ?🐶🐱 #ai #idol ...

Grubun insan üyelerine PRID(s) sanal üyelerine ise Nuke(S) adı veriliyor.

grubun ilk şarkısında Saejin,
ikinci şarkısında Seung tanıtıldı.

Üyelerin bir insan tarafından mı yoksa bir çok insan sesinin analiziyle mi canlandırıldığı bilinmiyor.

Exclusive Interview] SUPERKIND Talk MOODY, Dreams, and Favorite Stories  from Behind the Scenes

sol baştakı Seung ve sağ baştaki Saejin

Son düzenleme:

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Açıkçası benim ilgimi çekmiyolar aslında olmayan bir seye neden hayranlik duyayim ki diyorum bi garip geliyor sarkilari guzel olup belki gercek insanlar tarafindan seslendirilse belki dinlerim ama yine fan olmam yada aespa gibi uyelerin ae si olsa daha iyi olur

Konu Sahibi
lilith_halşii

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
968
Açıkçası benim ilgimi çekmiyolar aslında olmayan bir seye neden hayranlik duyayim ki diyorum bi garip geliyor sarkilari guzel olup belki gercek insanlar tarafindan seslendirilse belki dinlerim ama yine fan olmam yada aespa gibi uyelerin ae si olsa daha iyi olur
Doğru birde sanal idollerin hiçbir ihtiyacı olmuyor hastalanmazlar, para istemezler, kusursuzlar, detone olmazlar ve mükemmel vücut oranlarına sahipler kısacası popülerlikleri olsa şirketler için bulunmaz nimetler

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Doğru birde sanal idollerin hiçbir ihtiyacı olmuyor hastalanmazlar, para istemezler, kusursuzlar, detone olmazlar ve mükemmel vücut oranlarına sahipler kısacası popülerlikleri olsa şirketler için bulunmaz nimetler
Aynen oyle valla ilerde korenin nufusu azalirsa daha cok buna yonelecekler yada diger ulkelere yonelecekler gibi zaten halihazirda gruplar uyeler var ama o zaman kpop olur mu bilemem