Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sanırım Kuzenimle Aynı Kişiden Hoşlanıyoruz😭

m_it._.zy

Trainee
Tepki
0
Ben ve kuzenim aynı yerde çalışmaya başladık.orda ki erkek lerin davranışları hiç hoşumuza gitmemişti 1 haftalık tanışıklığımız olmasına rağmen hemen asılmaya ve gereksiz temasa bulunmaya başlamışlardı yani biraz argo kullanacam ama tam y*vşaklardı .Sadece bu çocuk çok efendiydi diksiyonu düzgün ve kızlara daha ılımlı ve ağırbaşlıydı.bir hata veya şapsalık yaptığımda beni tatlı bulurmuşcasına sadece sırıtıyor ve bu beni daha rahat hissetiyordu.ama kuzenimde ondan hoşlanıyor.ne zaman bu çocuğu konuşsak muhabbeti uzatmaya çalışınca şüpehlenmiştim o yüzden söylememiştim ama bana itiraf etti.ilk defa böyle hissetiğini söyledi ve sırf onun için memlekitene gitmeyeceğini filan söyledi.kuzenimle doğduğumuzdan beri yanyanayız ve kardeş gibiyiz.gülüşürek bu konuyu konuştuk ve arada benden kıskandığını ve çok samimi olduğumuzu söyledi ve ona fazla gülmemi istemedi tatlı bir şekilde kıskandığını söyledi.bende dalga geçercesine tamam "b*Ka bakar gibi bakacam" dedim.ben ilerde ne olacağı farketmeksizin çocuktan hoşlanmayı bırakicam ve bu konuyu kapatacam kendi içimde ama çok üzülüyorum ve ağlamak istiyorum ve en yakınım bu bahsettiğim kuzenim olduğu için paylaşacak kimsem yoktu o yüzden içimi dökmek istedim

Reidia

Mor Sümbül
Rookie Idol
Tepki
546
Açıkcası ben bulundunuz ortamda size iyi ve samimi yaklaşan tek insan o olduğu için ikinizinde ondan etkilenebilirsiniz. Çünkü genelde bu böyledir.
Onun dışında bence geride durma tamamen çocuğun davranışlarına göre bir davranış göster.

layley

Trainee
Tepki
437
Saçma insanların olduğu ortamda size normal bir insan gibi davranan biri olduğu için etkilenmişsinizdir. Etkilendiğiniz içinde onun herhangi bir hareketinden bir mâna çıkartmışsınız. Boşverin. Bir erkek için kuzeninizle aranızda sorun çıkmasın. Ikinizde ondan hoşlandığınızı belli etmeyin. Sonra 'ikisi de benden hoşlanıyor' diyip egosunu büyütür. Ama kuzeninin onu bırakmayacağını düşünüyorsan da...
Bazı normlar vardır. Kuzenin ondan etkilendiğini ilk açıkladığı için, bu durumda senin yapacağın bir şey de kalmadı